• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

9. marca 2017 
baby ja normalne neznesiem, ked sa ma manzo dotyka... ja si nepomozem... uz mi aj povedal zas, ze som 100% tehu, ze mu to nemusim ani hovorit. ze on to vidi... :confused:
26. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 no ked ti to už manžel povie, že si tehu tak si URČITE :grinning:
26. feb 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svintekova to som az taka divna :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky dlhsie som tu nebola...tak mne uz MS skoncila zaciname sa snazit tak snad to bude uspesne...len ked ma teraz strasne trapia zuby.rastie mi osmicka no ale to je neskutocna bolest, ja som z toho normalne chora,bolia ma cele usta zvnutra,hlava,ucho...no mam dost...dufam ze to prejde ked sa chceme snazit...to vzdy nieco musi byt
27. feb 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaaa to by bolo asi najlepsie dat von uz teraz a mas pokoj... ja mam tiez jednu osmicku tak na pol vonku uz dobrych 6 rokov, nejako sa jej nechce von celej. aj som rozmyslala, ze v lete na sk ju dam von ale mam taky dojem, ze az neskor... ale kaslem na to ked neboli...
27. feb 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 ja tiez rozmyslam ze zajtra alebo v stredu idem k zubarke...mna to neskutocne boli....ale ked my sme uz zacali pracovat na babätku...tak ja neviem ked mi bude chciet trhat zub tak to ani injekciu mi nebude moct dat vsak?
27. feb 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaaa a si tehu ci nie?? lebo ked nie tak to nevadi...
27. feb 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaaa moze ti dat injekciu,mne v 20tt trhali osmicku,potom mi to hnisalo a musela mi to cistit tiez s injekciou,ale bolest bola aj tak strasna
kludne si daj zub osetrit :wink:
27. feb 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 to neviem to len teraz zaciname snazilkovat takze tak....ale urcite pojdem nech sa nato pozrie zubarka...co si mozem dat od bolesti?tlaci sa mi ta blba osmicka uz troska aj vykukla tak asi z toho ma tak vsetko boli...najlepsie by ich bolo dat vonku ale ked ja sa tak bojim....
27. feb 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz teraz viem pochopit ako je tym malym drobcekom ked sa im tlacia zubky...ved to je neskutocna bolest...a co oni si musia vytrpiet ked sa im naraz tlaci viac zubkov
27. feb 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaaa tak chod cim skor tym lepsie.. pokial nie si tehotna, lebo potom to moze byt ovela horsie. ja neviem, nieco od bolesti co mas doma...
27. feb 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky idem si ja dat ibalgin a troska lahnut....ked mi to maly dovoli...a zajtra asi utekam k tej zubarke...zatial vam prajem pekny dnik
27. feb 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co znamena ak niekto trocha krvaca po styku? mne sa to stalo a aj ma trochu potom bolelo.musim uz zbehnut ku gynekologovi na vysetrenie lebo este som ani po kyrete nebola ci je vsetko ok.no a tehotna som neostala mesiac po kyr. zial.a pri tom sme to asi skusali cez plodne dni.preco som si myslela ze to bude take lahke no neviem :/ no nic
27. feb 2012 o 12:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no co? prisla mrcha ci? :slight_smile:
27. feb 2012 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cillamilla11 neprisla.. ani nepride.. az o 2 roky sme sa dohodli :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 supeeeer :slight_smile:)) a uz si testovala?
27. feb 2012 o 13:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cillamilla11 netestovala.. az za 2 tyzdne.. ja to ale citim, citila som to hned... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambi2 aj ja som to zakazdym citila........
27. feb 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pokito ja prvykrat nie ale druhy krat a teraz ano... uz si dobre poznam vlastne telo. a nejako som som to aj tusila... :slight_smile: :dizzy_face:
27. feb 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som tehotna treti krat, zatial bohuzial bezdetna, co sa uz v maji urcite zmeni :grinning: a zakazdym som citila take nieco zvlastne vo vnutri, asi bol cervicek vzdy nizko uhniezdeny, neviem :confused:
27. feb 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usacek79 ahoooj, videla som ta v telke, si kocka :wink:
27. feb 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pokito drzim ti palceky nech vsetko dobre dopadne!!!!!!
ja citim ako keby som nebola v mojom tele... ja som hned vedela, ze som tehu. aj tie priznaky a ten pocit vseobecne je iny ako ked som nebola... velky rozdiel.. ja som s ms ani nepocitala :slight_smile:
27. feb 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pokito a co tam robila nasa hviezda????? :confused: :confused: :confused: nejako sa neozyva!!! :frowning2:
27. feb 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 asi nema cas, ja som PN a tiez sem zavitam len zriedka...
27. feb 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pokito ok. nejako dlho tu uz nebola...
27. feb 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no aspon vieme ze je ziva a zdrava :wink:
27. feb 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 jaj a dakujem za tie palceky :grinning:
27. feb 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 juchuuuuuuu a preco sa tak branis tomu testovaniu?
27. feb 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasmin0001 ja sa nebranim.. ale na co testovat ked to je jasne??? :slight_smile: nic to na veci nezmeni...
27. feb 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 viem, ze nie, ale je to predsa take pekne, nechat si tie pocity potvrdit tehu testom :grinning:
pocuj, daj recept. Ako casto ste snazili?
27. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok