• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

9. marca 2017 
zazraky sa deju vtedy ked ich clovek najmenej ocakava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 keby som to aj ja tak dokázala, nedáš mi nejaký rýchlokurz ako na to nemyslieť :grinning: veď my sme tiež teraz boli na tom pobyte, užívala som si to, dala som si aj vínko, výrivku, bazén, saunu, snažila som sa nemyslieť na to, že ideme plodiť, len teraz zas to čakanie na výsledok :frowning2: to je asi najhoršie...
4. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuszana kolko mas do ms??
4. mar 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ja som dnes len 2DPO, takže ešte ďaleko :slight_smile: 16.3. by som mala dostať...
4. mar 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuszana sak to je zachvilu... a priznaky, necitis nic?? :confused:
4. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 takto skoro by som asi nič necítila... ty si cítila už aj tak skoro?
4. mar 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuszana no ja som citila uhniezdenie. ale to az 10DPO a potom nabehli priznaky...
4. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 tak to ja mám ešte ďaleko...mala si bolesti pri uhniezďovaní?
4. mar 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuszana hej, 3x ma strasne silno pichlo v podbrusku... ale strasne silno, nedalo sa to prehliadnut..
4. mar 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 gratulujem :slight_smile: a tesim sa s tebou :slight_smile: ja mam dnes take divne pocity tak si drzim palec ze je to hadam uhniezdovanie :wink:
4. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cajova_lienka dakujem, drzim palceky tiez!!!! by som sa tesila, keby si zavitala do novembroviek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 gratulujem aj ja :slight_smile: :slight_smile: ja testujem o tyzden, tak uvidime :wink:
4. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eileeen diky :slight_smile: drzim palce nech to vyjde!!!!!!! :dizzy_face:
4. mar 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambi2 blahozelaaaaaam a tesim sa s tebou :slight_smile: snad sa coskoro budeme vsetky takto tesit
4. mar 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaaa diky... drzim palceky nech sa aj vam coskoro podari :slight_smile:
4. mar 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 gratulujem moja :wink:
4. mar 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 Ahojky, tak teda ty už pomaly končíš prvú tretinu :slight_smile: Supiiiiiiš....
5. mar 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svintekova diky... a dufam, ze ma budes nasledovat... :wink:
5. mar 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko, tesim sa ako male dieta :slight_smile: dostala som konecne mrsku- 31.den po kyretáži..poctivo pijem gynastan, tak dúfam,že je a bude všetko ok ,aby sme sa mohli už skoro začať znovu pokúšať :slight_smile:
@bambi2: pripajam sa ku gratulantom :slight_smile:
5. mar 2012 o 08:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@delideli diky.. no super, ze mrska prisla... aj ja som sa tak na nu tesila vzdy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobra sprava, pisal mi segrin znamy, ten tlmocnik, vraj rada pomoze ked moze. tak mu posielam tu nemecku stranku o prirodzenych potratoch, nech to teda prelozi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no len pozeram, ze mi tam pise, ze aka je moja predstava... ale neviem coho.. ze by chcel nebodaj zaplatit?? ved som mu pisala, ze ci nechce urobit dobry skutok... zadaco... :confused: :confused: :confused:
5. mar 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak no dnes sme zacali 12tt, prave uvazujem ci to dnes nepoviem v praci alebo pockam este do dalsieho pondelka..
5. mar 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika2712 ja by som este pockala... aspon 2 tyzdne...
5. mar 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 no problem je ze uz to dlho neschovam :wink: v piatok mam poradnu, tak som chcela po nej, ale sef tu nebude, tak asi v pondelok to uz poviem. uz mi davali kolega aj kolegyna otazky.. myslim ze to zacina byt vidiet.
5. mar 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 nevadi... to uz mas take brucho??? :confused: aj si pribrala uz??
5. mar 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 praveze som vobec nepribrala, aj dokonca schudla asi pol kila, pritom som ani raz nezvracala, ale brusko uz vytrca take tehotenske.. zatial sa mi to akotak dari maskovat, ale mam obavy ze tento tyzden zacne viac rast a uz to neschovam.. v jeanach to uz napr moc neschovam kedze su s nizsim pasom.
5. mar 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!Aj ja som mala potrat v lete a teraz som opäť tehotná.Tiež sa bojím,aby som znovu neprišla o bábätko... Chcem sa Vás spýtať odkedy vám vidno, že vám rastie bruško? Ja hnedˇako som zistila,že som tehotna,tak mám úplne nafúknuté brucho a vyzerám ako v štvrtom mesiaci a pritom som len v piatom týždni
5. mar 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 ahoj, som rada, že nie len ja vyzerám ako v minimálne piatom mesiaci :grinning: ja som strašne nafúknutá od začiatku a som teraz len 6+2... no a dnes sa cítim úplne ako balón :grinning:
5. mar 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delideli supéééér, aj ja už čoskoro očakávam moju mršku cca 14.3.
5. mar 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok