Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bambi2
4. mar 2012

zazraky sa deju vtedy ked ich clovek najmenej ocakava 😵 😵 😵

zuszana
4. mar 2012

@bambi2 keby som to aj ja tak dokázala, nedáš mi nejaký rýchlokurz ako na to nemyslieť 😀 veď my sme tiež teraz boli na tom pobyte, užívala som si to, dala som si aj vínko, výrivku, bazén, saunu, snažila som sa nemyslieť na to, že ideme plodiť, len teraz zas to čakanie na výsledok ☹ to je asi najhoršie...

bambi2
4. mar 2012

@zuszana kolko mas do ms??

zuszana
4. mar 2012

@bambi2 ja som dnes len 2DPO, takže ešte ďaleko 🙂 16.3. by som mala dostať...

bambi2
4. mar 2012

@zuszana sak to je zachvilu... a priznaky, necitis nic?? 😕

zuszana
4. mar 2012

@bambi2 takto skoro by som asi nič necítila... ty si cítila už aj tak skoro?

bambi2
4. mar 2012

@zuszana no ja som citila uhniezdenie. ale to az 10DPO a potom nabehli priznaky...

zuszana
4. mar 2012

@bambi2 tak to ja mám ešte ďaleko...mala si bolesti pri uhniezďovaní?

bambi2
4. mar 2012

@zuszana hej, 3x ma strasne silno pichlo v podbrusku... ale strasne silno, nedalo sa to prehliadnut..

cajova_lienka
4. mar 2012

@bambi2 gratulujem 🙂 a tesim sa s tebou 🙂 ja mam dnes take divne pocity tak si drzim palec ze je to hadam uhniezdovanie 😉

bambi2
4. mar 2012

@cajova_lienka dakujem, drzim palceky tiez!!!! by som sa tesila, keby si zavitala do novembroviek 😵 😵 😵

eileeen
4. mar 2012

@bambi2 gratulujem aj ja 🙂 🙂 ja testujem o tyzden, tak uvidime 😉

bambi2
4. mar 2012

@eileeen diky 🙂 drzim palce nech to vyjde!!!!!!! 😵

jankaaa
4. mar 2012

@bambi2 blahozelaaaaaam a tesim sa s tebou 🙂 snad sa coskoro budeme vsetky takto tesit

bambi2
4. mar 2012

@jankaaa diky... drzim palceky nech sa aj vam coskoro podari 🙂

svintekova
4. mar 2012

@bambi2 gratulujem moja 😉

lucianak
5. mar 2012

@monika2712 Ahojky, tak teda ty už pomaly končíš prvú tretinu 🙂 Supiiiiiiš....

bambi2
5. mar 2012

@svintekova diky... a dufam, ze ma budes nasledovat... 😉

delideli
5. mar 2012

dobre ranko, tesim sa ako male dieta 🙂 dostala som konecne mrsku- 31.den po kyretáži..poctivo pijem gynastan, tak dúfam,že je a bude všetko ok ,aby sme sa mohli už skoro začať znovu pokúšať 🙂
@bambi2: pripajam sa ku gratulantom 🙂

bambi2
5. mar 2012

@delideli diky.. no super, ze mrska prisla... aj ja som sa tak na nu tesila vzdy... 😵 😵 😵

bambi2
5. mar 2012

dobra sprava, pisal mi segrin znamy, ten tlmocnik, vraj rada pomoze ked moze. tak mu posielam tu nemecku stranku o prirodzenych potratoch, nech to teda prelozi... 😵 😵 😵

bambi2
5. mar 2012

no len pozeram, ze mi tam pise, ze aka je moja predstava... ale neviem coho.. ze by chcel nebodaj zaplatit?? ved som mu pisala, ze ci nechce urobit dobry skutok... zadaco... 😕 😕 😕

monika2712
5. mar 2012

@lucianak no dnes sme zacali 12tt, prave uvazujem ci to dnes nepoviem v praci alebo pockam este do dalsieho pondelka..

bambi2
5. mar 2012

@monika2712 ja by som este pockala... aspon 2 tyzdne...

monika2712
5. mar 2012

@bambi2 no problem je ze uz to dlho neschovam 😉 v piatok mam poradnu, tak som chcela po nej, ale sef tu nebude, tak asi v pondelok to uz poviem. uz mi davali kolega aj kolegyna otazky.. myslim ze to zacina byt vidiet.

bambi2
5. mar 2012

@monika2712 nevadi... to uz mas take brucho??? 😕 aj si pribrala uz??

monika2712
5. mar 2012

@bambi2 praveze som vobec nepribrala, aj dokonca schudla asi pol kila, pritom som ani raz nezvracala, ale brusko uz vytrca take tehotenske.. zatial sa mi to akotak dari maskovat, ale mam obavy ze tento tyzden zacne viac rast a uz to neschovam.. v jeanach to uz napr moc neschovam kedze su s nizsim pasom.

penelope1
5. mar 2012

Ahojte!Aj ja som mala potrat v lete a teraz som opäť tehotná.Tiež sa bojím,aby som znovu neprišla o bábätko... Chcem sa Vás spýtať odkedy vám vidno, že vám rastie bruško? Ja hnedˇako som zistila,že som tehotna,tak mám úplne nafúknuté brucho a vyzerám ako v štvrtom mesiaci a pritom som len v piatom týždni

jajuuus
5. mar 2012

@penelope1 ahoj, som rada, že nie len ja vyzerám ako v minimálne piatom mesiaci 😀 ja som strašne nafúknutá od začiatku a som teraz len 6+2... no a dnes sa cítim úplne ako balón 😀

svintekova
5. mar 2012

@delideli supéééér, aj ja už čoskoro očakávam moju mršku cca 14.3.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre