• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

20. júna 2017 
@sevka83 podobne:slight_smile: držte sa
17. júl 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 a zaver si mala aky?
17. júl 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajca50 zvysena bunkova imunita na trofoblast - cize moje telo bojuje proti zarodku - beriem lieky a dufame, ze to zaberie
18. júl 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, tak ráno sme boli na kontrole, na spinenie lekár nepovedal skoro nic, duphason beriete ďalej, ale vacok sa od nedele nezmenil, stále má 5 mm, co sa lekárovi nezdá, čakať máme do pondelka, ak nebude zmena, vyvolaju potrat
18. júl 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevka83 drz sa! dufajme, ze do pondelka vyrastie. a nevzdávaj sa zatiaľ.
18. júl 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 tak drzim moc moc palce:slight_smile:
18. júl 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevka83 tak sa drz. mozno nemal rovnako nastavene sono ked ti robil...drzim palce:slight_smile: daj vediet..
21. júl 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi štvrtok v večer som potratila, leraz sa cístim injekciami, v pondelok kontrola , dufam že budem čistá kyretaz nechcem, potom testy, aby sa zistilo prečo som opäť potratila
22. júl 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevka83 :frowning2:( to mi je luto. rychlo sa zotav a dufam, ze zistia, co bola pricina, aby ste uz nabuduce mali stastie
22. júl 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevka83 tak to je mi veeeelmi luto...dufam ze zistia preco??? doslaka.
ja idem zajtra na sono a mam taky dojem ze tiez nepojdem s dobrymi spravami odtial...cici zase prestavaju boliet a citim sa tak prazdno...ani to neviem vysvetlit - od piatku poobedia.... :frowning2:
22. júl 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi ja som mala presne to iste, prestali bolesť prsia, prestala som sa cítiť ako tehotna a k tomu začala krvácanie, budem držať palce nech mas väčšie šťastie ako ja, zajtra mame kontrolu a trvale na tom, aby mi robili testy , 3xkrat to uz zažiť. Nechceme
22. júl 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevka83 a po akom čase si začala krvácat odkedy si prestala cítiť príznaky? A prestala si cítiť úplne alebo len povolili bolesti? Mne povolili.... Ale zajtra mám strach ísť na to sono.... V koľkom týždni si potrátila??? Držím palce, nech nemusíš iśt na kyret.... Ja som v apríli nemusela ísť, našťastie....
22. júl 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi ja presne neviem v ktorom som bola lebo som nemala mrchu, otehotnela som hned po potrate, plod som nevidela len vacok sme mali, tak asi 4t, mne to vsetko prešlo naraz, ale pichalo má vovajecnikoch strašne, dnes kontrola dopadla dobre, som čistá a opäť bez kyretaze, teraz testy a uvidíme
23. júl 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevka83 tak aspon to ze nebudu do teba nic pchat...je mi to luto. ja som dneska videla bit srdiecko:slight_smile: Ale poviem pravdu, išla som na to sono ze nic uz nebude...priznaky takmer stratene este len v osom tyzdni a vidis...vsetko je ok:slight_smile: drzim palce nech sa v najblizsej dobe zadarííí
23. júl 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkasofi ani nevies ako sa teším s tebou, držím palceky
25. júl 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi to je super, ze je vsetko ok, to je krasne. urcite ti odlahlo. A povzbudilo to aj mna, vcera ma prsia skoro vobec neboleli, za to podbrusko riadne a citila som sa slaba. Vecer sme malo zaspinili. Ja uz panika. Ani dnes sa kozenky nechcu rozbehnut, su take napoly splasnute:.-(. Ja neviem, ako sa to da psychicky vydrzat, este vyse 2 tyzdnov do kontroly. Som doma na pn, sama, to je tolko priestoru na sebapozorovanie a paniku. Nuz je tazke vydrzat mesiac byt 24h denne optimistom, mame aj svoje tazke chvile, ale potom take spravicky ako od teba potesia dvojnasobne. :slight_smile:
26. júl 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 no to Ti verim moja. ešte špiniš? chod radsej k doktorovi prosim Ta. lebo to nie je dobre...aj nieco uzivas na udrzanie? ja cici striedavo, raz bolia viac a raz menej, furt si ich chytam :grinning: . mna dneska boli vlavo v podbrusku riadne, a do šušy mi to vystreluje, tak tiez stresujem...
26. júl 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi nie teraz nespinim to bolo fakt strasne malicko len raz, mozno sa gulicka zavrtavala. A doktor mi povedal, ze aj keby som spinila, mam si len lahnut, iba pri krvacani do nemocnice. Ano mam vsetko co sa da, duphaston, utrogestan, aj pichame injekcie na riedenie. Viac by ani v nemocnici nedali. Mna vcera hodne brusko bolelo aj krize pobolievali a tie prsia su ako polovicne. Furt sa ochytavam jak uchylna. Ale tie nervy. Ja uz chcem vidiet srdiecko:frowning2: vediet ze rastie.
26. júl 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 no tak to sa modlím aby zostalo iba pri tom malom špineni. tak radšej len lež...ja nemôžem, malá je jak čert...škoda že teraz nie je škôlka otvorená. ráno nákup, navariť, upratať...hruza. teraz som si lahla trochu a už vymýšla že ideme von :angry:
26. júl 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi tak ja skoro nic nerobim, vacsinou sedim pri pc:frowning2: viem, mala by som asi uplne lezat, ale aspon takto upokojujem psychiku a zabijam cas. A sem tam len do obchodu, nanajvys operiem alebo daco lahke uvarim. Setrim sa. ale kazdy den je to boj, tak sa to vlecieee:frowning2:
26. júl 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 no to vlečenie poznááám. aj s mm sme hovorili že ako teraz pomaly ide čas...hruza. ja idem až trinásteho na kontrolu. to sa ešte načakám..a kedy si mala poslednu ms?
26. júl 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi 15.6. ale kedze sme sli na ovu testoch viem, kedy cca som otehotnela, uz by sme mali mat akurat skonceny 6.tt a tiez idem na kontrolu 13teho, to je po mesiaci od prvej (lekar ma dovolenku), mam v penazenke fotku gulicky a uz by som rada dalsiu
26. júl 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 a odkial si? mas v pripade nudze ist moznost do nemocky na sono ze? ja som bola na kontrole po dvoch tyzdnoch a teraz az za tri...aj si pribrala uz daco? ja hej, 2kg:slight_smile: ale to mam z dufastonu :wink: , vôôôbec nejem za dvoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi no mozem ist k zastupujucemu lekarovi okrem utorka, ale moj doktor asi nechcel aby ma riesil niekto iny. lebo tento zastupujuci mi uz pred 2tyzdnami potvrdil tehotnost ale mi nedal Fraxiparin a moj doktor chcel, aby som ho hned brala. No ja som najprv schudla 2kg, bola som na zaciatku dost chora a teraz mam 1kg spat. nejem za 2, to vobec, dost malo jem. ale tie prsia a teplota zvysena su jedine priznaky (ak odhliadnem od bolenia bruska, ale to je aj ked je dobre aj ked je zle). co by som tak dala za bolave prsia, aby som vedela, ok, vyvijame sa.
26. júl 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 no mňa tiež na začiatku boleli dosť, ani dotknúť...a teraz si ich len mačkám či ešte bolia...vteedy som ani spať na nich nemohla a teraz môžem...ja som sa uplne na začiatku zľakla že potrácam, lebo každá baba čo písala že prestala cítiť prsia tak to skončilo potratom....no a to by bol môj druhý...ale v prvom tehu som túto stránku ani nepoznala a nič som si nevšímala,brala som ako samozrejmosť že som tehotná a tak to aj bude a nič sa nemôže stať. a teraz? sledujem a sledujem. ach jaaaaaj
26. júl 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi ja presne to iste, lezat sa na nich nedalo a teraz stiskam ci nieco ucitim. A pobolievaju ma krize ako pri menzes, aj brusko a strasne vajecniky az mi to do bokov ide a smerom dole do pipky a hore do zaludka, dufam, ze to len maternica sa natahuje. To pozorovanie je strasne, keby som bola v praci nemam kedy a doma som uz treti tyzden, cas ide tak pomaly.. No hadam obe budeme dobre bojovat.
26. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noname26 mna bolesti prejdu ked si naćhvilu lahnem...nastastie. len tie Tvoje sa mi nepáčia...možno naozaj každá z nás cíti rozťahovanie inak...lenže ak berieš všeliake lieky môže to byť aj z toho nie? ako vedľajší účinok...hm
26. júl 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkasofi mozno ano a tiez je lepsie ked si lahnem, ale mam aj dobru spravu, kozenky su znova citlivejsie a vcera vybehli modre zilky:slight_smile: a vsimla som si, ze v dni, ked ma viac boli podbrusko, menej bolia prsia
27. júl 2012 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkasofi inak mi napadlo, v tomto case som mala mat ovulaciu, ci nahodou preto tie vajecniky tak neboleli
27. júl 2012 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@noname26 aj ja to mam ako na hupacke...ale urcite su to uz neni tie bolesti ako na zaciatku. a s tou ovulkou to tiez moze byt pravda :wink:
27. júl 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok