• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná po potrate. Bojím sa

9. novembra 2017 
@vrds ahoj tuto mutaciu ti zistili na henatologii?
19. jún o 19:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkakacena ja som bola tehotna 3 tyzdne, a potom koniec. ale to sme nevedeli a nic som si nepichala.
20. jún o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy152 nie, dala som si to vysetrit geneticky, zo slin. stalo to 160e na trombofilne mutacie. otestovala som na zatial 4
20. jún o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrds jaj lebo ja mam ist na genetiku a hematologiu a tiez reprodukcnu imunologiu tak aj tam vysetreuju tie trombofilne mutacie. Som zvedava ako pochodim, viem, ze ta hemato a repro sa caka tak 3-4 tyzdne na vysledky ale na genetiku aj 2 mesiace a to sa mi nebude chciet tolko cakat tak uvidim ci budu stacit vysledky len z hemato a repro alebo budem musiet pocakt predsa len aj na tu genetiku
20. jún o 15:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alchemilka v tehotenstve sa neodporúča!!!!
9. nov o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj v tehotenstve nie ale pred ano a aj po :slight_smile: Alchemilka podporuje funkciu maternice a tým zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia a hlavne donosenia plodu. Posilňuje maternicu, zvyšuje tým šancu na otehotnenie. Spevňuje podbrušné svalstvo, pomáha rýchlejšiemu stiahnutiu maternice po pôrode. O alchemilke sa vela da precitat kedy je vhodna a ako ju spravne uzivat :slight_smile:
9. nov o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok