Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

loss
13. nov 2006

ahoj Lienka 🙂

lienka79
14. nov 2006

Ahoj loss..no kde ste sa vsetky podeli?UZ som myslela,ze je chyba na serveri..Ako sa vam dalej dari...

loss
14. nov 2006

lienka je to fajn,mam povolene snazikovanie tak sa vytesujem 😉
a co ty?

lienka79
14. nov 2006

No tak to loss budem drzat palceky...nech to vyjde 😀 Aj chodis na folikulometriu??
Ja som momentalne na PN, trosku ma pobolieva hrdlo, z coho vobec nie som nadsena....ale vraj to babu neskodi..Ono asi ak clovek tak dlho po niecom tuzi, potom je asi aj precitliveny 😉
Zajtra idem na "velke" sono, mozno nam uz povdia pohlavie, tak som strasne zvedava...
Este raz..drzim silno palce...a ak to nahodou nevyjde, nic si z toho nerob,ale uzi si to 😅

loss
14. nov 2006

lieka ano na folikulometriu chodim,vcera sme sa mali snazikovat o 106 tak dufam ze sme to zvladli 🙂
inak v ktorom si tyzdni?Neboj male je v pohodke urcite 🙂

lienka79
15. nov 2006

los.v 20 tyzdni..akurat dnes om bola na sone...To je proste nadhera.taky cloviecik..doprajem to fakt kazdej zene..takze dufamze ste zamiesili dobre... 😀

loss
15. nov 2006

lienka tak babenko je uz nadherne velke,len nech pekne rastie do krasy 🙂

lienka79
16. nov 2006

No na sone bolo zatial vsetko o.k... 😀 Len nech to tak dalej pokracuje..
KAurat sos ebou mam starosti..nejako som ochorela..som nachladnuta...tak sa trosku bojim...Ono je to tak..clovek sa trapi, kym otehotnie a potom sa trapi, aby bolo babo zdrave...A aj ekd sa narodi, trapi sa,aby bolo dalej zdrave.. 😅
No ale pre babatka vsetko..nie? A co..uz ams nejake pocity alebo tak nejak??
Dufam,ze nozky bo,i zavesene hore s vankusom pod krizami 😉

loss
16. nov 2006

LIENKA VIEM AKO TI JE,aj ja taka budem velmi si zelam otehotniet a potom donosit zdrave babenko,dufam ze v nedelu dostanem dobru spravu 🙂 budem najstastnejsia na svete
drzkaj sa a malicke za mna pohladkaj nech mi posle do bruska take iste 🙂 babenko

lienka79
16. nov 2006

dobre..odkazem mu 😅 a preco v nedelu?Idete testovat?KOlky den to bude?

loss
16. nov 2006

lienka v nedelu to bude 6den tak len dufam ze tam nieco uvidi a povie ze som tehulka 🙂 ja chodim k lekarovi do nemocnice,vzdy sa dohodneme ked ma sluzbu aby som dlho necakala

lienka79
17. nov 2006

loss..nechcem ta znechutit..ale to bude vyhodeny zbytocny test (aj tak si ho urcite urobis)...lebo 6 den (po oplodneni??) sa vajicko este len uhniezdnuje..takze aj ked by si bola tehu, tak test ti to neukaze...a budes zbytocne sklamana..Spolahlive by to malo byt tych 10 dni po vymeskani menstruacie..
Ale aj tak si ho urcite urobis...ze?? 😉 Tak drzim palce...

lienka79
17. nov 2006

Ale ak ti uz vynechala menstruacia, na some si ce nebude nic vidiet, ale mozno uz bude vidiet dutinku, kde sa bude vyvijat babatko..Tak ti drzkam palce..daj evdiet,co a ako...

loss
17. nov 2006

lienka ja si test robit nebudem,len ked uz budem na 100% vediet ze som tehula aby som mala pamiatku ze mi vysiel,rozumies

lienka79
18. nov 2006

aj my sme to rak speavili..vlastne som si test spravila,az ked som prisla od doktora..a aj sme ho odlozili..to bude prve "fofo" v albume

loss
18. nov 2006

jasne aj ja to tak chcem 😅 lebo ked ho ocikam budem vediet ze //tam budu 😵 a ze to bude prve foto do albumu 😅

vedvies
18. nov 2006

loss ako dlho ti uz meskaju?

loss
18. nov 2006

mne nemeslaju ja som chodila na folkulometriu,tak sme vedeli kedy mame snazikovat a dufam ze sa podarilo 🙂
a tebe kolko meskaju?

lienka79
19. nov 2006

loss...tak ako dopadla nedela?

loss
19. nov 2006

nic mos povedal ze ovu bola vajko prasklo tak a to je vsetko.Ak neotehotniem do 6mesiacov idem na laparo 😔 no co uz

nika76
19. nov 2006

aj ja som presla potratom...a nebolo mi vobec zle...tak dufam,ze teraz bude vsetko v poriadku...lebo zase mam spinenie,beriem Duphaston,ale trochu to pomaha a mam aj vsetky priznaky a je mi zle...

loss
19. nov 2006

nika silno drzim palce neboj vsetko bude dobre pekne sa opatruj a pohladkaj aj malicke v brusku 🙂

vedvies
19. nov 2006

babenky mne meska mrcha a bojim sa ist ocikat test, stale si hovorim, ze ked budu // tak strach bude pokracovat i ked trochu iny a ked nebudu // tak budem strasne sklamana a rozmyslat preco mi meskaju. Uz by mi mal test ukazat ci som alebo nie-meskaju mi 7dni ☹

loss
19. nov 2006

vedvies ja som robila test ked mi meskali 5 dni a //boli
drzim ti palce

vedvies
19. nov 2006

vdaka loss - budem sa musiet pozriet pravde do oci, resp. ocikanemu papieriku 😀

loss
19. nov 2006

vedvies drzim palce,velmi ti to zelam budem drzat palce

vedvies
19. nov 2006

loss si zlata, este asi pockam par dni, ale neviem ako to vydrzim 😉
musim zohnat nejaky pekny tesik - doma sice jeden obycajny mam

loss
20. nov 2006

ved drzim silno,silmo palce a velmi ti zelam aby si //palicky nasla 🙂

dorotka
20. nov 2006

vedvies kup si citlivejsi a sprav si ho ked nevidu a bude meskat nadalej tak si po tyzdni spravis este jeden 😉

vedvies
20. nov 2006

ahojte babenky,
takze podarilo sa a druhy pokus o dietatko je na svete 😅 -teraz je to aj na nom 😔
tentoraz som si kupila // test 😎
vypisujem to vsade, lebo som stastna - dufam, ze nikoho tym nezdrzujem 😅
jupiii
a zaroven vam drzim paste, ked sa to podarilo nam na 1 sup, tak sa to urcite podari i vam, verim tomu ako nikdy predtym, len musime byt stastne, aby mimi naslo tu spravnu cestu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre