Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

dorotka
21. nov 2006

cucucska ja som to citila asi hned asi pat dni pred ms a skor som podla mna ani ovulaciu nemala kedze den pred ms bol test este negativny
a svetluska oni mozu vyjst pozitivne aj skor ale ak je negativny este mozes byt tehotna zavisi to od dna ovulacie 😉

cucuska
21. nov 2006

No ja viem asi kedy om mala mať ovu a vtedy sme sa snažilkovali naplno 😀 no a o 7 dni mam mať mrchu a že by som to citila?,,,,????

loss
21. nov 2006

ahoj Svetluska,cucuska 🙂
inak ja od ovu meriam BT a dnes bola az37,3 skoro mi vypadli oci
cucus skus aj ty merat a uvidis,tu sa pisalo ze jed ti 18dni drzi nad 37 si tehu a ked klesa prichadza mrska

dorotka
21. nov 2006

cucuska mozes vacsina bab ti povie ze je to blbost ale su zeny ktore maju priznaky okamzite 😉

loss
21. nov 2006

cucus inak ani ja som nemala ziadne a to som bola tehula dva krat

cucuska
21. nov 2006

No ja neviem akú mám bazáklnu ale už 3 dni mám normálnu teplotu, meranú pod "pazuchou" 37,2. Baby ja by som tak moc chcela.

loss
21. nov 2006

cucus aj to je dobry znak ja som nikdy nemerala a ked som bola v nemocnici mavala som pod pazuchou 37 alebo 37,2 to je fajn.v ten den ked mimi zomrelo teplota vyrazne klesla ☹
velmi ti drzim palce aby si bola tehulka 🙂

cucuska
21. nov 2006

DIK AJ JA SI DRŽIM 😀

cucuska
21. nov 2006

LOOS: A TY AKO???

dorotka
21. nov 2006

loss aj katrin pisala ze pri prvom tehotenstve mala priznaky okamzite dokonca hned aj vracala pri druhom nemala ziadne priznaky cize aj rozne tehotenstva tej istej zeny su kazde ine

vedvies
21. nov 2006

ahojbe babenky,
cucuska aj ja ti drzim palceky - to by bol raidny sok 😎 keby sme uplne vyhladili missed a presli do tehuliek, velmi to vsetkym zelam. Najviac by som si zelala, aby tema missed neexistovla 😔

vedvies
21. nov 2006

no loss pockaj - citam v druhej teme, ze ste vyberali obrucky? 😅 😨 😵

cucuska
21. nov 2006

vedvies: aj ja si to želám aby to uz´bolo tento mesiac, zas na druhej strane, keď nebude, máme pred sebou s mužičkom toľko krásnych a intímnich chvíľ 😅 😀 😀 😀 .
No a keď to bude, tak budem mať teké krásne vianoce.
23.11 je to presne rok od mojho prvého potratu. Takže toto by bola krásna náhrada a náhrada zabudnutia

vedvies
21. nov 2006

cucuska velmi ti to prajem, nechsa ti to vyplni podla tvojich predstav

inak to s tymi intimnymi chvilami: ked to mojmu doslo ze cakame babenko, tak som zrazu uvidela v jeho ociach vetu: "no to je teda koniec sexikovaniu" 😀

loss
21. nov 2006

cucuska aj ja ti to zelam z celeho srdca
ved ano konecne svadba bude 1.2.2007
inak s tym vyhladenim missed je to super napad,takze hura do toho 🙂

svetluska.p
21. nov 2006

baby tak sa pekne rozlucme a pome vyhladzovat temu mised!!!!
Takze: SEXU ZDAR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

emily3
21. nov 2006

Ahoj svetluska 😀

emily3
21. nov 2006

zienky kam sa stahujeme k tehotnym? 😉

svetluska.p
21. nov 2006

dal by Panbozko, emily. Boli by to najkrajsie Vianoce v mojom zivote.

emily3
21. nov 2006

svetluska, v piatok pridem do ke, to vies. ale neviem este kedy ale asi niekedy poobede...ja si ta najdem 😀

svetluska.p
21. nov 2006

a kde v KE budes?

emily3
21. nov 2006

na stanici 😀 a asi sa potulam v centre, a pojdem ku spoluziacke ale este neviem ktorej...ved Ke su plne dobrych ludi, a snad sa niekto zlutuje nad studentkou zo zapadu 😉 .

emily3
21. nov 2006

majte sa krasne a snazte sa 😉
idem uspat moje ratolesti a potom na rande s muzickom 😀
papa

svetluska.p
21. nov 2006

potrebujes noclah?

loss
21. nov 2006

svetka nadherne heslo dna 😀
takze balime kufra baby a ideme k tehulam 😀

emily3
21. nov 2006

svetlus nie, prespim u spoluziacky...je to v pohode, uz som tam viac doma, mam u nej aj veci na spanie 😵

loss
21. nov 2006

baby takze rande aj ja pridem xi xi 😀

svetluska.p
21. nov 2006

loss - dojdi kludne 🙂 . A ake heslo???

loss
21. nov 2006

dojdem urite niekedy 😀 a heslo SEXU ZDAR paci sa mi 😀

svetluska.p
21. nov 2006

Losik, si ocakavana 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre