Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

dadqa86
18. jan 2010

Katka:Mnoo tak oki neboj sa mna spoznas hned hehe ja som taka chudunka a budem tam s manzelom lebo ten chce vediet ze co a ako je zvedavy viac ako ja 😀 ak by si ma tam nahodou nevidela tak ak sa ti bude dat tak pockaj mozno ze ma vezme skor uvidime.. 🙂 😉

katka22r
18. jan 2010

okii tak sa stretneme pri kavovom automate a pokial tam nebudem tak znamena ze som po porode

terezkami
18. jan 2010

Ahojte kocky, tak po rusnom vikende som tu opat nakukla. Dnes mam za sebou tazku skusku v skole ale urobila som ju na vybornu 😀 . A co je najhlavnejsie mam za sebou uz piaty den bez ms 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Uz som sai kupila tehu test. Tak co poviete mam ho uz zajtra otestovat, alebo mam este ten nejaky den pockat?

dadqa86
18. jan 2010

Katka: dobre dohodnute 😉 budem na teba mysliet a drzat palceky 😉 🙂 tak zatial pekny den... 🙂

xpetka1x
18. jan 2010

ahojte tak zatial sme ok... duphostan mi predpisal ale ani moc necel vraj ked sa plod dobre nezahniezdi a nezapusti korene tak nepomoze ani 20 duph.denne,, a vraj staci len do 8tt potom sa zacina robit placenta a uz je vsetko na nej...riadne sme sa povypravali vsetko mi vysvetlil sexik nie do najbl. kontroli.. bol zlaty...
podla ms som v 5tt +6day.. a podla sona polovica 5 tt malinke ma 3mm a bije nam srdiecko.. som stastba najbl.kontrola je 16.2, tak som zvedava dufam a verim ze to vydrzime... a co sa tyka pobolievania na lavej strane tak vraj bolo oplodnene vajko uvolnene z laveho vajecnika a ostala tam dierka ktora sa zatvara a ja to citim... 🙂 Pane Boze Pomahajnam....amen

lucka_o
18. jan 2010

🙂 terezkami ja by som necakala, ale najlepsie je testovat rano.....do rana by som pockala ja osobne ale je to na Tebe 🙂 ked je clovek plny ocakavania a tesi sa tak radsej skusit 🙂
xpetka1x drzim palceky nech to vydrzi a nech sa Vam obom dari 🙂

dadqa86
18. jan 2010

xpetka1x: mnoo tak vidis podla mna bude vsetko super uvidis 😉 a ja mam ist 16.2 do poradne hehehe tak budem mysliet na teba drzkaj sa zatial papapa 😉 🙂 a neboj sa 🙂

katka22r
18. jan 2010

xpetka ty si podarena 😀 paneboze pomahaj amen aj mne

kocky drzte sa domna dnes troska dala dr.prsteky a tak ma vsetko boli uz citim aj bolesti ach jaj co ked to uz na mna ide??? 😉 😉 😉

dadqa86
18. jan 2010

Katka: neboojkaj sa drzim ti palceky uvidis bude vsetko dobre 🙂 😉 drzkaj sa moya 🙂

katka22r
18. jan 2010

juuj dakujem ale ked ja mam uz tak troska strach 😒

dadqa86
18. jan 2010

Katka: nebojkaj sa ver mi ze ja mam do porodu este daleko,ale bojim sa aj ja lenze spomen si nato ked uz si vydrzala cele tehotenstvo tak vydrzis aj porod uvidis a budes cela stastna ked porodis a ukazu ti malinke 🙂 😉 ja budem na teba mysliet stale neboj sa 🙂

katka22r
18. jan 2010

dadqa no ale doteraz som sa nebala a teraz akosi sa mi premietlo hlavou ze uz sa blizi porod a ja ani neviem ci som nanho pripravena chodila som sice na predporodne pripravy ale aj tak mam strach

dadqa86
18. jan 2010

Katka:ja ti verim kazda zena ma podla mna pred porodom strach,ale ver mi aj ked ja som to este nezazila tak to urcite nebude take strasne co by si nezvladla 😉 ja ti verim....a zvladnes to 🙂 uvidis moya 🙂

katka22r
18. jan 2010

okii tak snad pomozu aj mile slova

xpetka1x
18. jan 2010

kati neboj zvladaz ja sa bojim uz teraz ale to este prejde dokim sa dostanem do 40 levelu.. tebe srzkam palce nech to uz mas za sebou xudiatko ...

dadqa86
18. jan 2010

mnoo verim tomu ze ano ak sa ti bude dat ze uz to na teba pride a budes na porodnej sale tak si spomen co som ti pisala ak sa ti bude dat 😉 😉 vsetko bude dobre uvidis ja ti siiilno drzim palceky 🙂

katka22r
18. jan 2010

juuj kocky uz keby to tu bolo....nic idem ja hajat papa

blondinka42
18. jan 2010

katka22r fyzicka bolest je nic oproti dusevnej,ja som predcasne porodila dieta ktore zomrelo tak viem ocom hovorim...prezijes to,bolest je to sice velka ale nebude trvat dlho,zato dusevna bolest trva aj cely zivot :(

blondinka42
18. jan 2010

baby,dnes som cakala menzes ale sa nedostavil,tak dufam ze sa ani nedostavi drzte prsty:D

xpetka1x
18. jan 2010

blondinka tak to mi je luto to muselo byt hrozne,, ☹ aj ja mam kamosku s podobnym pribehom babo zilo ale skoro mesiac...je to hrozne ale co uz narobime... tak dufam ze si najdes // a bude vsetko ok.. drzkam palce 🙂 🙂

masabi
18. jan 2010

Ahoj diewcence ste sa tu rozpisali neurekom,uz sem nestiham ani chodit...No Dophaston sa ma podla pribaloveho letaku uzivat uz pred otehotnenim a pri opakovanom potrate az do 20 tt.,ale dnes lekari niektori spekuluju nad vsetkym nevadi dodrziavat treba ordinacie lekara 🙂 Katka22r moja neboj sa ,porod zvládneš to nič nie je,akurat tie bolesti sú keď toto zvládneš potom len potlačíš a je to 😀 😀 😀 .Top ja sa budem ...teda ak vsetko bude ok ,citit ako prvorodička ...ufff po 10 rokoch 😎 ,blondínka ,tiež ťa život nepekne skúša,je to asi horšie ako moje dva potraty 🙄 tak sa držte babenky,ja tu zas nejako nakuknem,držkám pršteky všetkym snažilkám,aj budúcim maminkám...teraz hlavne Tebe Kati,pa,pa

blondinka42
18. jan 2010

masabi a to ten dophaston mi moze doktor predpisat aj ked otehotniem?pomaha to proti potratu?lebo uz druhy krat by som potratit nechcela.

xpetka1x
18. jan 2010

no mne ho predpisal bo som sa na to pitala ale vravel ze ked je plod slaby a ze sa zle uchyti tak nepomoze ani 20 denne.. vraj staci brat do 8tt ked uz j e placenta tak uz ma ona ulohu namiesto tabl.. no kazdy lekar ma svoj nazor..

lenadka
18. jan 2010

ahojte potrebujem tiez radu ohladom duphlastonu, dr. mi ho na poslednej poradni 5.1. napisal a dnes mi dosiel, prisla som an to teraz ked som si isla dat vecernu davku...tak neviem ci mam panikarit, dokedy ho treba uzivat, logicky sa musel minut ked mi dal 20 tab. balenie zivat 2xdenne 1tab. a dalsiu poradnu az 22.1. no mne to nezaplo...tak neviem ci zajtra letiet dat si napisat dalsie balenie, alebo to teda podla neho uz staci 😅

lenadka
18. jan 2010

xpetka a aby som nezabudla gratulujeeem 😀

zdenkam
18. jan 2010

xpetka, gratulujem aj ja. Len sa tes trosku pomalicky.Aspon este tyzden. Drz palecky,modli sa, hladkaj brusko a tes sa v sebe, hovor tej nadeji ako velmi po nej tuzis a bude vsetko dobre. Ä to ti vravim lebo ti to zo srdca prajem.

Ja uz dnes mozem kludne bastit, 24 hodin zvracania je za mnou. Burinka, vobec nic nezabralo, ani cista voda sa nedala pit ani pomalicky, vsetko sa to vyzvracalo. Az o 7 vecer som pomaly vypila 1 pohar vody za hodinu a zjedla jeden maly cracker. Boze to boli muky a manzel stale ze malu trapim hladuje tam. Alebo minule /co sme precitali,ze dietatko uz teraz citi bolest/ sa ma pytal, ci si myslim, ze malinka tam moze plakat, ze nechce aby plakala.
Dufam, ze tych 24 hodin hladu a smadu nadeji vo v brusku neublizilo. Ale verim, ze nie, ved sa vravi, ze dietatko si zoberie co potrebuje z tela ono netrpi, skor telo matky moze trpiet,ale dietatko ako prve nie.
Inak, spominal som vam ze som nasla ine meno. Teda naslo si ono mna?
ELIŠKA VESELA /Eliška znamena vlúdna/ a je to take stare české meno.

xpetka1x
19. jan 2010

dobre ranko babule no dakujem vam vsetkym veelmi pekne a teskam sa pomalicky 🙂 🙂
zdenka a ty uz vies ze budes mat dievcatko??
lenadka..myslim ze nevadi ze ti dosiel ved 22 je zaxvilu... a preco ho vl. beres?? mne ho moc ani necel dat alew mamho ale len 1 krat dennne a len 20 tabl..potom na to kaslem ved ak to tam ma byt tak to tam urcite ostane aj bez duphostanu zalezi na tom ci malo dobre podmienky a ci sa dobre zahniezdilo 🙂 verim ze ano 🙂

katka22r
19. jan 2010

dobre ranko...

blodinka je mi to naozaj luto...mas pravdu s tou bolestou ale snad uz bude len dobre 😉

masabi dakujem pekne....

lenadka ty len chod zaklop a sestricka ti predpise,mne vzdy predpisovali 2 balenia duohastonu aby ked sa minie som nemusela hned utekat

no dievcatka moje dnes doma posledny dnik a posledna noc s bruskom tak si to idem uzivat....zajtra rano este napisem aby ste namna nezabudli 😀 a o 11tej uz mam byt na prijme...juuj snad ta vyvolavacka rychlo zaberie

petika
19. jan 2010

ahojte, čí tam vás a všetkým držím palčeky, aby bublinky v zdraví vydržali u vás v brušku... 😀
Katka, myslím na teba, už to budeš mať za sebou, tak sa drž a všetkým ukáž, ako sa to robí 😀

dadqa86
19. jan 2010

Katka: mnoo moya ja ti budem tiez drzat palceky sak vies sama 🙂 mozno ze sa ten Svrtok ani nestretneme,alebo mozno ze uz budes po porode a ja ked tam budem tak sa ti mozno bude dat dojst na chodbu aspom...mnoo uvidime,ale drzim ti palceky a myslim na teba vcera ked som lezala zacala hukat sanitka a nemohla som potom zaspat som myslela na teba 😀 tak sa drzkaj a pekny den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre