Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

froschka
autor
2. dec 2006

xi xi nie este nie 😀 hemam zatial predstavu xi
a ty?mas nejake specialne zelanie?

peggyyy
2. dec 2006

ja ani nie...len by som bola veeeeeeelmi rada keby sa mi svokra neplietla do vztahu....ale mojim naj zelanim je ist k rodicoma aj cestujem tak sa na nich uz velmi tesim..naposledy som s nimi bola pred pol rokom

froschka
autor
2. dec 2006

no nasi boli teraz pred tyzdnom prvykrat v rakusku mam tu inak aj segru nak boli sa zoznamit s buducimi svokrovcami.
byvas so svokrou?

peggyyy
2. dec 2006

no so svokrou...na nestastie....ziadne sukromie..je to na prd....co myslis kedy nasnezi

froschka
autor
2. dec 2006

no u nas v Innsbrucku snezi koncom novembra uz ale teraz je to zabrzdene,snezilo na horach ale uz sa aj roztopil

peggyyy
2. dec 2006

to je zima o nicom..ja mam rada sneh.....asi preto ze som decembrova

peggyyy
2. dec 2006

to ti pocas tehotenstva nebyva ani zle?

froschka
autor
2. dec 2006

ale byva aj 2x rano sa obijmam z misou

peggyyy
2. dec 2006

ja som takto behala k slecne mise cele doobedie....bola by som mala babu sko hrom... ☹

froschka
autor
2. dec 2006

no ja si to odkrutim nalacno a pak je vsetko ok

peggyyy
2. dec 2006

u ves v rodine mate dvojicky

luckka
2. dec 2006

froschka: ty si v Innsbrucku????!!!! Ja byvam tak hodinu od Innsbrucku! To je nahoda 😀

froschka
autor
2. dec 2006

blizka rodina nie babkina mama a babkina sestra mali a po nich nikto 😀 no ja som otehu hned po potrate tak sa mi asi poblaznili vajicka ale v utorok sa dozviem ci su jedno alebo dvojvajecne

peggyyy
2. dec 2006

po akom dlhom case po potrate si otehotnela...u mna mala babkina sestra dvojicky 🙂

froschka
autor
2. dec 2006

😎 hned cize ani jedna mrcha co nebolo planovane chcela som pockat polroka xi ale tesim sa ze je to takto

peggyyy
2. dec 2006

a v ktorom tyzdni si bola ked si potratila?...aj vies co to bolo?

froschka
autor
2. dec 2006

no od zaciatku tehu bolo vsetko divne a nevedeli sme presne datum lebo som to pokaslala s HAK a vak sa nevvyvyjal ani srdiecko sme nevideli a pravdepodobne sa to stalo v 7,8tt no a nastastie ma nemuseli cistit.a ako to bolo s tebou?

peggyyy
2. dec 2006

ja som potratila(porodila) v 21tt....mala som mesiac bolesti v podbrusku a podla lekara to bolo v poriadku...no mala som tam nejakeho bacila, zapal a ja neviem co este.....bolo to dievcatko...malo 28cm a vazilo 430g

froschka
autor
2. dec 2006

jooooooj aj si ho videla?kua to je zakernost.ako je tomu dlho co sa ti to prihodilo?a mala si nemeckeho lekara?ak hej potom uz neviem komu dat za vinu nepozorne zdravotnictvo

peggyyy
2. dec 2006

nie nevidela....rodila som v Humennom....bola som tam na dovolenke u rodicov...lekara som mala z Blavy z Antolskej.....porodila som 23.7.....inak bola to vina lekara...lebo bolo mi povedane, ze ak by mi lekar veril ze mam bolesti dalo by sa to este zachranit

froschka
autor
2. dec 2006

uuuuuf a jaky ma lekar dovod neverit ze mas bolesti? no nechcem to rozpitvavat ale keby mna zanedbal lekar tak uz lekara nikdy nerobi 😠

peggyyy
2. dec 2006

asi si myslel,ze si vymyslam bolesti...mozno si myslel vsak prvorodicka vsetko prehana alebo co ja viem co....uz som ho zmenila

froschka
autor
2. dec 2006

a ako si sa z toho dostala? to musi byt strasne ked uz citis pohyby a mas brusko.mne pomohla priatelova dcerka a velmi ma len 3roky ale mala uzasne poznamky.
uz mozete snazilkovat?

peggyyy
2. dec 2006

nemozem povedat ze som sa z toho uz uplne dostala hlavne teraz je to tazke lebo v v stredu 6.12. som mala termin porodu.....od decembra mozme...mam od lekara ultimatum 3 mesiace

froschka
autor
2. dec 2006

velmi je luto co sa ti stalo no ktovie preco si vybralo mimi inu cestu ale snad to prejde rychlo a budes mat vesele brusko coskoro opat.

peggyyy
2. dec 2006

ja by som sa uz na to snazilkovanie vrhla aj hned ale mam moc leniveho muza 😒

vavka33
2. dec 2006

Pegy,musi to byt tazke prist o take babatko.ja som potratila v 8tt a nemohla som sa s tym zmierit,velmi ma to !bolelo!.Dufam sa ti podari coskoro otehotniet a donosit babenko.

peggyyy
2. dec 2006

vavka dakujem....bolo to tvoje prve?

froschka
autor
2. dec 2006

peggy hmmm ani sexi pradelko mu nepovzbudi chtic?menim temu nech uz nemyslis na to. 😕

peggyyy
2. dec 2006

a o com budeme pismenkovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre