Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

activia
28. jan 2012

@katie1 mna dnes potrapila zaha, mala som ju takmer cele prve tehu 😨

cajova_lienka
29. jan 2012

@zuzik1983 je mi to luto ze si sa tiez tu ocitla - a 12 dni sa mi zda privela ☹ uz ta videl tvoj gyndos?

bambi2
29. jan 2012

@zuzik1983 ahoj, to mi je luto!!!!! ☹ booooze, a to si mala uz prvy trimester za sebou!!!! to je hrozne... vtedy si clovek mysli, ze ma za sebou to najhorsie... a asi to tak zrejme neni...

bambi2
29. jan 2012

@monika2712 ja som tiez otehu s malou posledny den mrchy... a to som si myslela, ze sa nic stat nemoze... a stalo sa... 😀

bambi2
29. jan 2012

@usacek79 tak ja mam po druhej mrche... bola tiez dost silna, taka aka bola prva... a teraz ideme na vec... 😵
a mozno sprosta otazka, ako vyzera ta sliznica?? 😕

monika2712
29. jan 2012

@bambi2 to fakt? baby vy teda mate cykly.. to nechapem vazne..

bambi2
29. jan 2012

@monika2712 hej, to bol posledny den ms, to som ani uz nekrvacala, iba take spinenie slabe... to som bola presvedcena, ze sa nic nestane a pozri co mam doma... 😀 o 4 dni to bude mat 4 roky!!!!!!! 🙂 tak ja fakt neviem, nechapem tomu...
😕

monika2712
29. jan 2012

@bambi2 hm mohlo byt ze manzel ma dobre spermosky a vydrzali aj 5 dni.. alebo aj viac.. kto vie.. 😉

bambi2
29. jan 2012

@monika2712 neviem fakt ako sa to mohlo stat... 😀

monika2712
29. jan 2012

@bambi2 no ja by som povedala, ze na vine je chlap 😀 ako vzdy nie? 😎

usacek79
29. jan 2012

@bambi2 🙂 no parada, tak nech je vsetko, ako ma byt 😉 ja som mala po prvom potrate druhu ms straaaaasne silnu, asi najsilnejsiu v zivote, no to bolo asi sposobene aj "vyplavovanim" cysty, ktora mi praskla chvalabohu sama, bez zasahu 🙂
no sliznica vyzera tak, ze su to v podstate take akoby blany, alebo kusky "masa", proste nie krvne zrazeniny - lebo zrazeniny by si rozpucila, ale sliznicu by si mohla akurat tak roztrhat - je to dost pevne.. bleee 😀

bambi2
29. jan 2012

@usacek79 no myslim, ze trocha sliznice vyslo aj zo mna teraz, pevne to bolo take gumove, takej bezovej farby. a mrcha bola silna, na wcku zo mna tieklo normalne... asi 3 dni bola strasne silna, dnes sa uz dalo...
tak som zvedava co tento mesiac bude... 😉 a mam toko roboty, ze neviem kde mi hlava stoji.. na babo nemam cas ani mysliet...
@monika2712 zazraky sa deju, ked ich clovek najmenej caka 😉 tak ako u teba, tak aj u mna... 🙂

bambi2
29. jan 2012

@usacek79 a co to znamena ta sliznica, dobre alebo zle?? 😕

yasmin0001
29. jan 2012

@usacek79
@bambi2
@monika2712
@cajova_lienka
@activia
ahojte! Tak moja fantazia pracuje na plne obratky!!! Ja som dnes 19 DC a dnes som mala dost zvyseny vytok do zlta a trosku som spinila a uz od vcera citim podbrusko, nie su to priamo bolesti. Viem, ze po kyrete moze byt asi v maternici este vselijako, ale minuly mesiac som nic taketo nemala. Samozrejme, ze to pripisujem uhniezdovaniu oplodneneho vajicka. Zastrelim sa!!! A potom, ze sa nemam sledovat...

poisonblu
29. jan 2012

@yasmin0001 tiez som sa sledovala...a stale nemam menzes, 32.den cyklu, test negativny...ma ide porazit, ked neviem, co to ma znamenat ☹

usacek79
29. jan 2012

@bambi2 juuj dievka a co ti ja viem 😀 no hadam to je dobre, ved aj pocas normalnej ms byva sliznica kde tu, tak podla mna je normalne, ze po potrate sa maternica upratuje trosku viac 😉
inak presne ako pises - je to take gumove 😅

usacek79
29. jan 2012

@yasmin0001 hlavne sa nestrielaj teraz!! 😀 😀
nuz trpezlivost, pockaj este cca 9 dni a budes vediet naisto, ci sa podarilo 😉 drzim palce

yasmin0001
29. jan 2012

@poisonblu ahoj. A aky mas test? Sprav si mamatest. Nemohla si mat posunutu ovu? A ake inak mavas dlhe cykly?
Inak ja si myslim, ze obzvlast ked cakas na pozitivny test a nie si tehu, tak este mrcha ta aj naschval zacne natahovat a dorazi neskor ako obvykle, aby ta potrapila.... 😠

bambi2
29. jan 2012

@yasmin0001 tak drzim palce nech to vyjde!!!! kedy budes testovat??? 😵

yasmin0001
29. jan 2012

@usacek79 no ved ja som sa praveze planovala nad to povzniest, vobec sa nesledovat a vzdy ked na to uz pomaly zabudnem, tak sa nieco ohlasi, co mi to vzdycky pripomenie... no dobre, tak este sa nezastrelim chvilu 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bambi2
29. jan 2012

ja ked som bola tehu min. rok, mne sa do testovania vobec nechcelo, ja som to citila, ze som v tom... tak to teraz tiez tak bude... dufam, ze to vyjde!!!
inak manzo nepije tu tinkturu, raz to zapil pivom a bolo... a som za to vyhodila tolkeeeee prach`?!!!!! 😠

yasmin0001
29. jan 2012

@bambi2 vooobec neviem kedy! Urcite to na mna pride nejako spontanne, ze uz to nebudem vediet vydrzat.
Teraz je ale na nejake priznaky este velmi skoro, takze nema zmysel nad tym rozmyslat...

bambi2
29. jan 2012

@yasmin0001 a kedy by mala prist mrcha??

yasmin0001
29. jan 2012

@bambi2 no ta je este dalekooooo, az okolo 8.2. 😝

bambi2
29. jan 2012

@yasmin0001 ked bude meskat tak uz mozes skusit... aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem byt uz tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katty27
29. jan 2012

caute baby,,dnes som 17DC,,výtok biely krémový,,bolesť v podbrušku stále do ms mám ešte 12 dní. Môžu to už byť pred.menštr.príznak? alebo uhniezďovanie vajíčka,,alebo čo?

yasmin0001
29. jan 2012

@bambi2 dovtedy to asi ani nevydrzim a urcite otestujem skor a miniem si zbytocne test 😖
Ved budeme nebooooooooooooooj!!!!

activia
29. jan 2012

@yasmin0001 ....no to je to, tiez ma od vcera bolia prsia,take volake mrvenie v nich mam -mravcenie, v podbrusku citim tlaky, sem tam slabe pichnutie, slintam ako bernardin... no ale tak, ja mam kazdy mesiac rozne priznaky 😉 ....... a vlastne v piatok mam dostat mrchu, takze mam pocit, ze to mozu byt aj PMS 😒 .........ale tak uvidime, mozno aj motyka vystreli 😀 ....

usacek79
29. jan 2012

@bambi2 aku tinkturu? tu z pucikov kotvicnika? muzi su priserni v tomto, ten moj sa ale zaprisahava, ze to bude uzivat 😀 ale zacneme s tym az od marca - ja sa chystam vo februari-marci detoxikovat a od marca-aprila zacneme cosi prirodne uzivat 😉

yasmin0001
29. jan 2012

@katty27 ja mam asi to iste co ty a nahovaram si, ze je to uhniezdovanie 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre