Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

ivana1234
11. feb 2012

@barushkaaam Ovulacia je uvolnenie dozreteho vajicka a to zije po uvolneni z folikulu len 12-24hodin. Takze je dorte sa snazit den-dva pred ovulaciou alebo v den ovulacie. Inak spernie preziju vo vnutri aj 2-3 dni...takze dobre je snazit sa pred ovulkou. Ja som chodila kazdy mesiac na folikulometriu a este som si robila clear blue ovulacny test. Ten ti den pred ovulaciou ukaze smejka...cize ked mate smejka treba sa snazit 🙂

http://www.clearblue.com/sk/clearblue-digitalny...

bambi2
12. feb 2012

@barushkaaam tak nejako, moze byt... ved ovulka je vzdy priblizne v strede cyklu. plus minus par dni. nie je to vzdy v rovnaky den. ja mam myslim ovulku dnes, citim to. v piatok sme skusali tak som zvedava... 😵 😵 😵
@ivana1234 zenske sperime preziju dlhsie ako 2- 3 dni, zato muzske su vraj rychlejsie...

barushkaaam
12. feb 2012

@bambi2 tak drzim palce, nech su dve ciarky. Ja som dnes 22 DC a uz len cakam na mrchu a na dalsi cyklus 😀

bambi2
12. feb 2012

@barushkaaam dakujem, budu 🙂 😵 a ked nie tento tak buduci mesiac 🙂 ja mam taky dojem, ze to bude zasa vodnarka ako inak 😀 😀 😀

bambi2
12. feb 2012

@barushkaaam ja som mala teraz cyklus 32 dnovy tak som zvedava aky bude tento... 😠 ak teda vobec bude 😀

barushkaaam
12. feb 2012

@bambi2 ja pijem alchemylku, takze moj cyklus bol 28 dnovy a na 14 den mi zacal ovu hlien 🙂 ale vcera som sa dozvedela, ze na dalsi cyklus je muz prec a co cert nechce, akurat cez ovu ☹ ide na 8 dni na sluzobku, tak jedine pockat na dalsi mesiac...ach jo

bambi2
12. feb 2012

@barushkaaam ☹ to je smola! neboj, este stale sa moze daco do toho prihodit a moze ostat doma 😉

barushkaaam
12. feb 2012

@bambi2 ja som rozmyslala nad inou moznostou....uz par krat sa stalo, ze som si posunula mrchu za tych x rokoch, co ju mam...napr. v lete sme boli na dovci a akurat my vychadzala na to obdobie...tak som pila stavu z polky citrona kazdy den a posunulo sa mi to o tyzden...to mi nemoze ublizit, ked si to posuniem, ci? vsak su to len citrony, ziadne lieky alebo ine chemikalie....

bambi2
12. feb 2012

@barushkaaam no to by nemalo vadit, vyskusaj ak sa da... a posunie sa tym padom aj ovulka nie?

barushkaaam
12. feb 2012

@bambi2 no ja si myslim, ze ked si posuniem mrchu, tak sa mi posunie aj ovu...nepotrebujem to posunut o moc, tak o 4 dni...s polovickou som to tiez konzultovala a povedal, ze pokial do seba nebudem pchat nejake prasky, tak ok, on totiz ten moj trik s citronmi pozna...sa na tej dovci straaaasne rehlil, ked som vykusovala citron k caju, este pomaly ani ranajky som nezjedla 😀

inak som kukala tvoj album, mas krasnu dcerku 🙂 a tie fotky su velmi pekne urobene 🙂

bambi2
12. feb 2012

@barushkaaam dakujem... 🙂 tak to vyskusaj 🙂

barushkaaam
12. feb 2012

@bambi2 vyskusam a dufam, ze to bude mat zelany efekt 🙂 oky, idem varit obed, tak pekny zbytok vikendu prajem 🙂

alaniska
12. feb 2012

no uz mam za sebou aj pohotovost, pichli mi do zadku injekciu proti spineniu, sice som sa snazila to odmietnut, ze teda ci je potrebne to zastavovat ak teda je to zacinajuci potrat, ale dr. na tom trval ze predsa to nieje iste ze s toho nebude normalne tehu. Bol tam mlady velmi mily dr., ale spinim stale rovnako, aj mam krce ako pri ms, tak zajtra to uz moj dr. asi rozhodne, ale vcera vecer aktivita nebola tak sotva bude zajtra 😒

alaniska
12. feb 2012

@bambi2 no len zbytocne sa asi trapit otazkou, ze preco nechcelo ostat u nas a to uz dvakrat 😒

bambi2
12. feb 2012

@alaniska urcite na to malo alebo ma dovod... ja to tiez tak berem, urcite veci sa proste musia stat ci sa nam paci alebo nie... 😖

alaniska
12. feb 2012

@bambi2 dufam, ze do tretice budu dvojicky 🙂

lussi2
12. feb 2012

@ivana1234 nám Dr.vravel, že nemusíme toľko čakať, že maternica je ako pohnojená. Keď telo nie je na to pripravené tak sa to jednoducho neudrží. Hlavne ty sa musiš na to cítiť 🙂 . Drž sa 🙂 .

zuszana
12. feb 2012

@barushkaaam najplodnejšie dni sú pred ovu, len neviem že kedy príde ovu od začiatku plodného hlienu, že koľký deň... lebo BT si nemeriam...a myslela som, že máš plodné dni začiatkom marca, nie koncom 🙂 joj veru bodaj by nám to už vyšlo aj vám 🙂

zuszana
12. feb 2012

@barushkaaam aj ja som mala teraz muža preč presne cez plodné dni, preto už len čaakám na ms, aby prišli ďalšie plodné dni a tie by mali vyjsť presne vtedy keď budeme na romantickom pobyte v dudinciach začiatkom mrca tak by to aj mohlo vyjsť 🙂

barushkaaam
12. feb 2012

@zuszana jeeezis, teraz som si vsimla preklep. Myslela som samozrejme zaciatok marca, aj ked ja si to chcem o par dni posunut.... 🙂

zuszana
12. feb 2012

@barushkaaam myslela som si, hej čítala som a tebe ten citron zaberá, lebo mne nikdy ani červené víno na vyvolanie, proste nejak na mňa nič nefunguje 😀

kukucka26
12. feb 2012

ahojte zienky aj ja sa bojim co a ako bude dalej v 12 TG mi oznamili mrtvy plod bez akcie bola som na UPT a doteraz nic ak by sa to nedtalo bola by som rodila teraz v aprili ☹

barushkaaam
12. feb 2012

@zuszana tak si uzite romantikus vikend, nech mas potom o par dni pozitivny testik 🙂

barushkaaam
12. feb 2012

@zuszana mne citron zabera.Vlastne aj grapefruit, ale napriklad pomaranc nie 😀 aj to vinko som skusala a ani u mna nefunguje....ja si dokazem mrchu o par dni oddialit, ale nie vyvolat skor...

zuszana
12. feb 2012

@barushkaaam ďakujem pekne, to isté prajem aj tebe 🙂

zuszana
12. feb 2012

@kukucka26 tak to mi je ľúto a začali ste sa snažiť od kedy?

kukucka26
12. feb 2012

@zuszana hned

zuszana
12. feb 2012

@kukucka26 aj nám sa prvýkrát podarilo na prvý šup a teraz po kyrete to ide nejak ťažšie, čo už narobíme, len musíme veriť 🙂

alaniska
13. feb 2012

@bublinka11 no prisla som rano k dr. na krv kvoli hcg a dr. je chory, sestricka mu volala ale ze ani krv mi nema brat ze mam prist zajtra na sono,tak dalsi den, uz som nervozna, chcela som ukoncit pn 😒
Ale mam spinenie stale tak mozno uz zajtra nic neuvidime

cillamilla11
13. feb 2012

ja som bola na kyrete este v decembri,bola som tehotna a spinila som,tak radsej dali prec plod lebo ajtak bol taky moc maly asi sa nevyvyjal.no a teraz som asi tyzden pred kramami a zase som nasla na nohavickach taky vytok ruzovkasty taky...co ja viem,s priatelom som bola uz viackrat a nedavali sme si pozor ani ked som mala plodne dni okolo 3.2- co znamena ten vytok?mozem byt zase tehotna ?ked aj ano nechcela by som zas takto dopadnut lebo aj pri prvom tehu sa to zacalo takto ze som slabo spinila :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre