Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bambi2
23. feb 2012

@yasmin0001 nepijes alchemilku??
nechce sa mi robit test, netaha ma to 😀 ale som zvedava ci mrcha nepride?!! mam taku divnu bolest v brusku ale iba vecer.. cez den nie. az teraz to zacalo... este pockam. a ked budu meskat 2 tyzdne tak urobim...
38 su teda pekne dlhe. mne stacil moj 32 dnovy... 😖

yasmin0001
23. feb 2012

@bambi2 moje neeeervy. 2 tyzdne to vydrzis?
To ja by som urcite nevydrzala.
Pred kyretom som mavala presne 30-31 dnove cykly, tak snad sa trochu skratia, alebo uz vobec nech nechodi ta mrchana jedna 😠
Alchemilku pijem!

bambi2
23. feb 2012

@yasmin0001 mrcha by mala prist v nedelu ale pride az o 2 roky v nedelu... 😀

yasmin0001
23. feb 2012

@bambi2 😀 😀 😀
obdivujem tvoju vydrz!!!

bambi2
23. feb 2012

@yasmin0001 nejako to tusim zase, zato ma to netaha... 😀 no uvidime, priznaky su a poriadne... aj ta kovova chut v ustach je... tak som zvedava na nedelu... ale myslim, ze nepride... 😉
v pondelok som pociltila pichnut v podbrusku, strasne silno a 3x.. tak dufam, ze toho nieco bude!!!! a ta unava, no hrozne...

svintekova
23. feb 2012

Ahojte, tak zajtra ma čaká doležitá kontrola-sono maternice-tak dúfam,že maternica bude čistá a my sa budeme moct od budúceho mesiaca opat snažit o malého drobca .

bambi2
23. feb 2012

@svintekova drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt... 🙂 a mozte ist znovu na vec... 😵 😵 😵 daj potom vediet ako si dopadla.. ale nemusis sa bat, ak sa to este dobre nevycistilo, prvou mrchou sa to docisti. aj u mna to tak bolo, na prvej kontrole bolo este nieco vo vnutri. nebolo toho vela ale bolo to tam. a kontrola po mrche bolo vsetko v najlepsom poriadku 🙂

svintekova
23. feb 2012

@bambi2 zajtra dám vediet 😉 , ja už len čakám kedy sem hodíš foto s // 😉

bambi2
23. feb 2012

@svintekova to sa este nacakate 😀 😀 😀 vobec ma netaha pre test... a neviem preco... 😀

svintekova
23. feb 2012

@bambi2 ja by som nevydržala

bambi2
23. feb 2012

@svintekova ja mam takeho tusaka, zato ma to vobec netaha. tak to bolo aj minule, citila som to. teraz to citim tiez nejako... iba som zvedava na tu mrchu, ze nedoje... 😀

svintekova
23. feb 2012

@bambi2 velmi ti to prajem 😉 aj ja sa už teším na tehulkovanie-chýba mi to-cítim sa taká prázdna, čím viac dní ubehlo,tým viac rozmýšlam čo sa vlastne stalo 😢 . Ale už bude len dobre 😉 .

bambi2
23. feb 2012

@svintekova dakujem.. no uvdime v nedelu... ale ona nepride... 😀 a aj keby prisla, nic sa nestane. bude pauza mesiac- dva. si to este uzijem a potom sa pojde na vec..
neboj, uz bude iba dobre... ber to tak, ze sa to proste muselo stat. priroda vie preco to urobila. a ja to berem ako skusenost. aj ked zlu. mala urcite svoj vyznam 🙂

svintekova
23. feb 2012

@bambi2 úplne s tebou súhlasím 😉

yasmin0001
23. feb 2012

@svintekova Ahoj, ono to tak je, ze aj ked sa ti chvilku zda, ze uz si v pohode,potom zase pride zle obdobie. Mne sa uz kolkokrat zdalo, ze som uz z toho vonku a potom sa stala nejaka malickost a bolo mi smutno.
Chce to len cas. Myslim si, ze vzdy to bude boliet a nikdy na to nezabudnem.
Tiez sa mi zdalo uz po tyzdni, ze som OK, ale nebola som ani zdaleka.

@bambi2 juuuuuuuj tak to je super, ze mas uz aj taketo pocity. Urcite nas informuj 😵

svintekova
23. feb 2012

@yasmin0001 Ahoj,myslím si, že snád mi pomože len dalšie tehu , ale určite nezabudnem na svoje prvé ☹

kristina1818
23. feb 2012

ahojte dievčatá... ja som minulý rok potratila a teraz som opäť v piatom týždni... nechcem na to veľmi myslieť, ale bojím sa.. je tu niekto v podobnej situácii?

yasmin0001
23. feb 2012

@svintekova ja si tiez myslim, ze to moze pomoct najviac 😵
tak nam drzim palce 😉

monika2712
24. feb 2012

@kristina1818 ahoj, nepotesim ta, ale obavat sa budes uz cele tehotenstvo .. to uz akosi k tomu patri po tom co sme prezili... snaz sa dat do kludu, s fazulkou sa rozpravaj uz teraz, daj jej vediet ze sa na nu tesite, ze ste na nu pripraveni.. a skus zamestnat mysel niecim inym 😉

svintekova
24. feb 2012

Ahojte baby.......tak dnes som bola na kontrole,všetko je OK a na budúci mesiac ideme opat snažilkovat

zuzik1983
24. feb 2012

ahojte, chcela by som sa spytat, ako dlho vam trvala prva menstruacia po kyrete?ja mam pocit, ze uz je to nejako dlho, dnes 9 den. a celkovo tento mesiac mam pocit, ze stale len krvacam s niekolkodnovymi prestavkami.

kristina1818
24. feb 2012

@monika2712 my sa za malicke modlime vela s manzelom... a dufam ze teraz to uz vyjde,.... ale teraz som dostala daku mikozu dufam ze mu to nejak neublizi

monika2712
24. feb 2012

@kristina1818 mykoza je bezna treba ist dokimu cim skor aby ta pozrel a predpisal daco na nu.

kristina1818
24. feb 2012

@monika2712 no mozem ist az v pondelok

monika2712
24. feb 2012

@kristina1818 tak potom v lekarni sa spytat co si mozes dat, ale myslim ze klasika canesten ti asi poradia.

kristina1818
24. feb 2012

no praveze nie.. ona ma postrasila ze mam ist k doktorovi ze to je nebezpecne a a teraz citam na nete z je to uplne bezne v tehu... mna len dost vyplasila vies.. sa bojim ..

ivana1234
24. feb 2012

@zuzik1983 ja som mala menzes po kyrete 9 dni,aj som sa pytala lekara a povedal ze to tak moze byt. Jasne ze tie posledne dni uz nebo takz y silny ako na zaciatku.
Dievcence poradte...na Vianoce som potratila v 7tt, robili mi kyret. Menzes som dostala po 7 tyzdnoch. Teraz cez vikend by som mala mat ovulaciu...to bude 2 mesiace. Povedali nam ze v marci sa mozme snazit. V marci mi vychadza ovulacia koncom mesiaca...ak sa mi po kyrete nezmeni cyklus...dufam ze nie.
Neviem ci mame skusit aj teraz alebo radsej este mesiac pockame.

michaela025
24. feb 2012

ja som vzdy po potrate otehotnela hned po 2mesiacou takto to bolo 6krat posebe nikdy som si nestihla dat nejaku antikocepciu velmi ma to mrzelo a potom ked som tuzila otehotneiet po 7rokou sa mi nedarilo

maggie37
24. feb 2012

@svintekova ahoj aj ja som bola dnes na kontrole, maternica čistá, už sa aj čistenie skoro skončilo, Len každý mi vraví že mám počkať pár mesiacov, lebo ak otehotniem priskoro, budem mať problémy. Čo si o tom myslíš? Inak tiež to bolo moje prvé... 😢 Držím ti palce aby dalšie tehu bolo bez problemove 🙂

maggie37
24. feb 2012

@ivana1234 ja by som počkala pre istotu ešte mesiac, ale je to na tebe... Akurát tiež riešim že koľko čakať po potrate, aby bolo všetko v poriadku... nechcem to uponáhľať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre