Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

zuzik1983
25. feb 2012

@bambi2 ked ja nemam ani tolko casu pri malej si to vsetko studovat, som vacsinu na nu sama a nete som, len ked spi. ani som nevedela , ze nejaky olej taky na to je

bambi2
25. feb 2012

@zuzik1983 no ono na vsetko nieco existuje, vsetko sa da podla mna prirodou vyliecit. len treba vediet ako. ja si vsekto zistujem predtym nez nieco zacnem. este o tejto stitnej zlaze to musim nastudovat. lebo fakt neviem ako to je. vidis az teraz od teba som sa dozvedela, ze existuje zvysena a znizena. moze byt, ze je to na tu znizenu. musim to zistit...

bambi2
25. feb 2012
zuzik1983
25. feb 2012

@bambi2 a este je jedno ochorenie stitnej zlazy, ze zlaza si vytvara protilatky

bambi2
25. feb 2012

@zuzik1983 ok to este pozrem...

zuzik1983
25. feb 2012

@zuzik1983 vlastne sa o tom pise aj v tom linku, co si dala 😅

bambi2
25. feb 2012

tu je nejake testy na stitnu zlazu... http://lesk.cas.sk/clanok/7738/ked-hapruje-stit...

zuzik1983
25. feb 2012

@bambi2 podla tych testov , co si tu dala, som mala vsetky priznaky tej zvysenej, co mi ju aj zistili, takze to by sedelo

bambi2
25. feb 2012

@zuzik1983 ano?? no mne vychadzaju iba tri priznaky pri znizenej... takze ten olej moze zabrat... vyskusam...

zuzik1983
25. feb 2012

@bambi2 fakt som mala vsetky priznaky.ved skus, za to nic nedas.a stym jodom fakt teraz neviem, ked sa tam pise o doplneni 😕

bila.maria
26. feb 2012

Ahojte, momentálne zažívam veľmi smutné obdobie, lebo som tiež spontánne potratila. S manželom sme sa už tešili. Bola som aj na pozorovaní v nemocnici, nerobili mi ani kyret, že to nebolo potrebné. Chcem sa spýtať, kedy by sme sa mohli snažiť opäť o bábätko, tak aby sme ho neohrozili, už mám strach.

bambi2
26. feb 2012

@bila.maria to mi je luto, ale bud rada, ze si nemusela na kyret!!!!! je to to najlepsie co sa ti mohlo stat!!!!! mozete zacat ihned, nemusis cakat. ak sa na to citite, kludne uz teraz mozete zacat!! 🙂 v kolkom tyzdni si bola??

bila.maria
26. feb 2012

ja som mala M naposledy 19.1 tak som predpokladala 5 týžden, myslíš že netreba počkať? mesiac dva?

lussi2
26. feb 2012

@lucinocka ja som mala krizu v 10 a 12 tt. teraz som uz v 20 tt a dufam, ze to uz bude stastny koniec. drz sa 🙂

lucinocka
26. feb 2012

@lussi2 to je super 🙂 aj ja tebe drzim prsty 🙂

lucinocka
26. feb 2012

@bila.maria podla mna mozes hned po prvej mrche..z 5tt sa neoplati cakakt dlho, v podstate si tam este nic nemala..drzim prsty nech sa zadari🙂

bambi2
26. feb 2012

nikoho tu zase nie je???? 😕

zuszana
26. feb 2012

@bambi2 ja tu som, len nemám nič čím by som sem teraz prispela 😀

bambi2
26. feb 2012

@zuszana ani sa nesnazite este??

zuszana
26. feb 2012

@bambi2 už hej akurát teraz mi začínajú plodné dni, asi o nejaké dva dni bude ovulka 🙂 dúfam, že bude snaženie úspešné...

bambi2
26. feb 2012

@zuszana no tak treba skusat!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuszana
26. feb 2012

@bambi2 veď skúšame 😀 a vy ste ako na tom?

bambi2
26. feb 2012

@zuszana no uvidime... 🙂

zuszana
26. feb 2012

@bambi2 tak držím päste, nemala si dnes dostať ms?

bambi2
26. feb 2012

@zuszana diky.. mala... zatial nic.. tak uvidime...

zuszana
26. feb 2012

@bambi2 juuj tak to je super, určite to vyšlo... 🙂

bambi2
26. feb 2012

@zuszana no uvidime, tesit sa budem az po 14 tt 🙂

zuszana
26. feb 2012

@bambi2 to verím 🙂 ja tiež... vlastne ja sa budem tešiť už asi len keď porodím zdravé bábo... to bude skutočná radosť 🙂

bambi2
26. feb 2012

@zuszana hej, aj ja by som uz najradsej rodila!!!! 😀 ale ja si s radostou aj pockam tych 9 mesiacov... som ochona urobit vsetko preto, len nech donosim zdrave babo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre