Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bambi2
27. feb 2012

@yasmin0001 no budem testovat o 2 tyzdne. skor nie. je to pekne ale pre tie co nevedia o tom, ze su tehu. mne to moj vnutorny hlas vravel uz v pondelok..
my sme sa nesnazili, my sme sa iba milovali. ja som kaslala na to, vysadila som vsetky vitaminy, vsetko na vsetko som kaslala.. a pozri... 😵

bambi2
27. feb 2012

@yasmin0001 ako casto?? iba raz 😀 😀 😀 znovu. 3 den pred ovu...

poisonblu
27. feb 2012

@bambi2 to fakt a podarilo sa? my sme skusali takmer kazdy den a hlavne v den ovulacie..lebo pred tym 2 mesiace sa nepodarilo ani pred ovu, ani po...na ovu sme spolu neboli...takze ja verim, ze sme boli uspesni..zajtra asi testnem, uz by mohla byt slaba ciarka....🙂

maji9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaaa
28. feb 2012

caute babenky ako sa tu mate? tak moje zuby troska lepsie ale zajtra rano pôjdem k zubarke.som zvedava co mi povie....my sa uz tiez milujeme tak snad nam to vyjde 😉
@bambi2 ako to dokazes vydrzat bez testnutia?

bambi2
28. feb 2012

@poisonblu hej podarilo sa 😀. ale hovorim, ze som sa na to vykaslala, nechala som tomu volny priebeh. povedali sme si, ze nejdeme plodit, ideme sa iba milovat... nesilili sme to nejako, brali sme to iba ako zabavu 😵
ja som zvedava co ty.. ci sa zadarilo?!! 😉

@jankaaa ja to viem, ze som tehu, som si celkom ista, aj mrcha neprisla, takze to je jasne 🙂

jankaaa
28. feb 2012

@bambi2 tak ja silno drzim palceky nech je vsetko ok a tesim sa s tebou

bambi2
28. feb 2012

@jankaaa dakujem!! napodobne 🙂 a chod k tomu zubarovi co najskor!!!!!

jankaaa
28. feb 2012

@bambi2 zajtra pojdem lebo mam ist este k jednej lekarke tak to spojim....ale vobec sa mi tam nechce ist...boze moj ja tak rozmyslam nad tym ze za mesiac mam nastupit do prace...ja si neviem vobec predstavit ze uz s drobcom nebudem cely den....normalne mi je z toho smutno...a do prace sa mi vobec nechce

usacek79
28. feb 2012

@pokito ech, no vobec som vcera nebola kocka, praveze mam pocit, ze vyzeram najhorsie za poslednych 10 rokov 😠 ale dikes 😉
@bambi2 helou moja, nejako naozaj nemam cas v poslednej dobe, pisem rozmanite clanky a texty do prace (ako uz pokito naznacila, ja pracujem v telke 🙂 ) a kedze v momente, ako raz napisem na kona, tak potom sa uz 5 hodin neodtrhnem, tak som si povedala, ze kym nedorobim, co musim, dam si konikovy post 😀
ale teda zijem, som v pohode, len nejako po veceroch bud besne unavena alebo zaneprazdnena 🙂

ludka77
28. feb 2012

@bambi2 ja s tebou súhlasím s tým testovaním 🙂) tiež nebudem testovať načo, však keď viem že som tehu tak kašlať na to 🙂)

bambi2
28. feb 2012

@ludka77 hej, ja testnem az o 2 tyzdne ale iba zo zvedavosti ci mi test ukaze kolko som tehotna a ci to sedi s mojimi vypoctami... a potom uz iba pockat do tej polky aprila, teda pred tym nez pojdeme na dovcu pojdem k dr... teda ten posledny aprilovy tyzden planujem. skor ucite nie... 🙂

bambi2
28. feb 2012

@usacek79 to som nevedela, celkom inac som si ta predstavovala.. a si kocka naozaj... 😵 😵 😵

boska79
28. feb 2012

@bambi2 ♥ zlatinko.. tfuj tfuj tfuj Ta takto na dialku, nech Vam to vyjde a vela pozitivnej energie posielam. tak isto vsetkym babam v tejto teme...

bambi2
28. feb 2012

@boska79 dakujem, klapne to teraz, vsetko bude ok. citim to 🙂

monika2712
28. feb 2012

@usacek79 moja a ja ze kde si zmizla.. takze vela robotky co?no tak aspon odputas mysel troska 😉 ako sa dari s cvicenim, chudnutim a tak? ci nestihas popri robotke? moj drahy je teraz na detoxe, zatial druhy tyzden a celkom mu to ide, ja by som to asi nvydrzala, uz ma ale tri kila dole, 2cm v pase.. tak som zvedava ci vydrzi cely mesiac poctivo.

delideli
28. feb 2012

Babulky, nemate skusenosti s Indonalom? V lekarni mi vraveli,ze by som ho (mesiac po kyrete) mohla uzivat..
Co ste este skusali,aby ste sa dostali fyzicky do formy?Ja este pijem Gynastan striedavo s Popradskym zenskym cajom,tiez na radu z lekarne a na radu obvodaka beriem MAgne B6 (vraj to pomaha aj na skludnenie a lepsiu naladu).

usacek79
28. feb 2012

@bambi2 jeziiiiiis mariaaaa, preco ma kukaaate! 😠 😀 s touto sialenou nadvahou mam vobec problem vyjst z domu, pretrcat sa v TV je uplne za trest 😠 sak ked sa porovnam so svadobnymi foto, to som uuplne iny clovek 😕 ale o tri mesiace to bude OK 😉 a co si ty tehu??? co tu citam! 😵

@monika2712 helou, nejako sa mi nechcelo sa tu "zadrbavat", lebo to je vzdy na dlho 😀 no cvicenie by aj slo, horsie to je s odvykanim od sladkeho 😅 ale ako tak som ten februar brala ako startovaci, od marca uz idem NA-O-ZAJ 😀 a co ty bruchana, vsetko OK? 😵

monika2712
28. feb 2012

@usacek79 no sladke je problem, aj muz s tym bojoval. ale teraz pri tom detoxe mu vraj ani nechyba, tak asi to funguje ako pani pise v knihe podla ktorej sa stravuje. Ja inak vsetko fajn len uz ma mrle zeru do kontroly, uz chcem vidiet babulku moju v brusku zase, nejak sa toho neviem dockat, potom konecne aj v praci oznamit a uz di to len uzivat, brusko troska vytrca ale este sa to da zamaskovat volnymi vecami.

bambi2
28. feb 2012

@usacek79 ale chod!!!!! kde mas kila?!!!!! 😕 😕 😕 😕 ved ta nebudeme poznat za tie 3 mesiace 🙂
no vyzera to tak, ze som tehu 😵 som sa na to z vysoka vykaslala a pozri ho!!! som pisala, ze sa nam priroda za to dvojnasobne odvdaci. takze by som necudovala keby to boli este dvojcata 😀 😀 😀 v rodine su dvojicky takze ktovie... 😀 😀 😀

usacek79
28. feb 2012

@monika2712 v 11tt uz brusko? ja som nemala ani vidu ani slychu ani v 12tt 😨 kedy mas kontrolu?

@bambi2 jaaaj moja, mam o 13kg viac, ako pred 9 mesiacmi na svadbe... a o 20 viac, ako pred 3 rokmi 😠
ale ako citam, tvoje tehu je zatial potrvdene len tvojim tusenim, ze 😵 no nech sa ti potvrdi aj ciarkami 😉 drzim palceeee! 😉

monika2712
29. feb 2012

@usacek79 no hej, to je asi u kazdeho individualne to brusko, keby som ho mala ploche tak asi netrci nic, lenze mne sa dako spojili podbrusko - ktore sa zaoblilo a vypuklo von mierne, s tou dolnou pneu, a zmizla mi akoby ta vodorovna ciara ktora robila tu dolnu pneu, proste sa to zlialo do jedneho kopceka.. a proste vyzera to inak ako bezna sunka 😀 v niektorych gatoch sa to da schovat, ale v riflach uz tazsie, kedze su take bokovkove, a jednak ma uz aj tlacia a aj to brucho z nich viac vytrca 😀 takze idem uz pomaly zhanat tehu rifle.

bambi2
29. feb 2012

@usacek79 ak chces poslem ti pdf od tupperweina ci jak sa vola odkyslenie. mozes precitat. ja som tiez dala za pol roka dole poslednych 12 kg co mi ostali z porodu a nechceli ist odomna prec 😀 😀 😀 fakt pomaha... 🙂

hej, moje tusenie neklame 😉 mrchy nikde, takze je to viac ako jasne. o tyzden aj pol urobim test ale iba preto, ci mi potvrdi moje vypocty... inak je test u mna zbytocne robit kedze to je jasne. priznakov mam hababdej takze niet o com 😀 😀 😀

zuzkat1
29. feb 2012

@monika2712 😀 ked som cakala prvu - teda moju malu tak tiez som nosila tehu gate od 11-12teho tyzdna🙂 presne aj mne sa zliali pneu na brusku🙂 a inak to nebude ani ak sa teraz zadari...

monika2712
29. feb 2012

@zuzkat1 no je to zvlastne, ale mam proste pneu taky kopecek nizsie polozeny.. muz mi vravel, ze bud si tak smiesne tucna alebo to je uz tehu brusko 😀 😀

zuzkat1
29. feb 2012

baby akoze blba otazka,ale ako casto s manzelom/partnerom .... 😉 ked sa snazite o mimi? ja neviem kedy mam ovulku, lebo mam rozmanity cyklus a ovu testy ja nekupujem

zuzkat1
29. feb 2012

@monika2712 iste je to uz brusko...kazdemu inokedy vidno...mam znamu co tiez nosila tehu veci uz v tretom mesiaci a poznam aj babu co v 5tom a dokonca na zaciatku 6teho kupila tehu gate prvykrat

monika2712
29. feb 2012

@zuzkat1 no ak nevies kedy je ovulka, tak to je tazko radit... nevies ani podla hlienu? predpokladam ze ani bazalnu teplotu nemerias... to je potom velmi tazko sa trafit.. 😒

zuzkat1
29. feb 2012

@monika2712 no ja som skor myslela frekvenciu🙂 akoze kazdy den alebo kazdy druhy a tak🙂 😅
nemeriam nic a neviem ani podla hlienu...som si vsimla ze mnohe tu pisete ze to citite a co ja viem...no ja necitim nic aj ms ma vzdy prekvapi...necitim sa vobec inak

zuzkat1
29. feb 2012

@monika2712 inak beru ta ako rizikovu kedze si po potrate?alebo nie? ja som sa pytala dr a on mi povedal ze to budu brat ako normal tehotenstvo a nie rizikove a to sa mi nejak nezda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre