Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

rikuska21
17. mar 2010

Dakujem Katka,

my zacneme skusat po 3 mesiacoch, snad to krvacanie prejde a ak nie tak pojdem k dokimu,
Snad aj my budemem mat take stastie ako vy, gratulujem a nezabudni ist na peknu prechadzku, zajtra si to uzite

xpetka1x
17. mar 2010

rikuska no mi sme sli na to po troch mesiacoch a zadarilo sa..po kyrete som nekrvacala vobec len som trosku spinila take hnede a bolo... rikuska je mi luto co sa ti stalo a ako vies ze ti babo zomrelo v 14 + 3tt?? a preco co ti povedali?? co sa stalo..juuj je to smutne no som zvedava ako mi skoncime....

Kati no aj ja som zvedava co nas zajtra caka dnes to bolo hroza zima..juj nech sa uz zbali a ide spat 🙂

xpetka1x
19. mar 2010

Hi babule no ako sa mi mate aku mi dali peknu fotku si nemusim ani davat🙂

ps stary konik sa mi pacil viac este som v tom madar hadam si zvyknem

xpetka1x
19. mar 2010

je tu aj novinka s pridanim foto tak vam ukazem moju malu skolkarku🙂

masabi
19. mar 2010

Wauuu no nam to tu pekne vynovili...xpetka1x mas pravdu sme boli zvyknute uz na stareho konika...tak snad zvykneme aj na noveho

dadqa86
19. mar 2010

Ahojte baby ako sa mate a co male??? 😉

dadqa86
19. mar 2010

Booze lenze strasne to pokazili toho nasho konika ☹ si nato neviem zvyknut a neviem co je co a kde 😀 podla mna stary bol lepsi ako tento mnoo ja neviem uz..Este dobre ze nas zeni tu nezmenili 😀 😀 😀 😀

zdenkam
19. mar 2010

xpetka, no nas spinka spravidla 5 dni zo 7 tak som stastna ako vos lebo ak nespinka ide do postele o 7 ale ta posledna hodina je na nevydrzanie. Ale zalezi kedy vstane, lebo ak vstane po 8. 15 tak uz ho spinkat nedavame. Ak vstane na 8 alebo skor tak stale musi spinkat, sam to potrebuje, lebo aj 2 hodky spinka a mne to dobre padne si v klude porobim.

No som dnes bola na tehu prehliadku u svojho lekara, vsetko ok, moc dobre, tlak 98/67 klasika pri mne normalne, ze zjavne sa nemusim trapit vysokym krvnym tlakom. 🙂 Let povoleny.

😉
Xpetka, a nas syncek od 2 rokov nikdy z postele nevysiel v noci, ze do nasej by prisiel. To nie. On bude lezkat a krici : Mama come here. 🙂 Proste chlap 😉musim ja za nim nie on za mnou. Ale mne to fakt nevadi, lebo on ma postel velku takmer ako manzelska /v Irl su ine rozmery posteli/ tak sa krasne aj 2 vyspime a v pohode aj teraz s bruskom. Este mi vobec neprekaza ani pri spanku.

¨Burinka aha, tak uz mi je jasne preco syncekovi stahovali predkozku. To bol presne ten pripad ked sa to robit mat, lebo ak dana situacia nenastane tak netreba, aj v tom Dietati to pisali. U nas tiez nik s tym problemi nemal. Ale dobre ste urobili, lebo ako pises ak by ste ten problem zanedbali casom by to malo horsie nasledky. My vobec nic s pindikom nerobime. Len on si ho sam niekedy taha, ale to je uplne normalne. JOoooj ale tak brutalne to vyzera. Sranda je napr. jak sa mu uz napr. ked sa zobudi stuporuje pindik. A je inak uneseny ze mama na "pisulu" a nie pindika a minule sa ma spytal: can I touch it /mozem sa dotknut/ - to chlpkov chcel. Ale chcem aby nahodu bral za samozrejmu, tak sa pred nim neskryvame, teda len do okamihu ked ma chce capat po riti, ako vidi od tatka. 😀

No baby my sme uz pobaleni, este odmakat vikend a letiiiiiime. Ze sa vam doma krasne oteplilo cez den. Tak som rada. Sal uz neberieme ani zimnu capicu.

sa pekne opatrujete a ja sa prihlasim s dojmami z3D scanu a s fotkami z toho tehotenskeho profesionalneho fotenia.

Kraaaasny vikend este raz

burina111
20. mar 2010

bože zdeni, tak si sa dočkala..super super..tak len nech let dopadne super, aj tá cesta cez Slovensko..to bude tuším horšie 😀 no a tešíme na fotky....hlavne si návštevu užite, svojich a slovenska 🙂
baby ja len čumím na toho nového koníka, som tu ako stratená....vôbec neviem čo ako...
peti som si klikla na fotku, malá je už riadna kočena....
kati a počasie čo? no u nás bolo včera 12stupnov, aj vtáčiky a muchy vyliezli 😅 tak asi už fakt ide jar..to nám zdenka teraz z irska donesie..ešte že príde.
som si všimla, že sa dajú otvoriť súkromné miestnosti.....nejdeme si založiť? to nám už asi nezrušia, nie???? 😵
krásny víkend všetkým

tun1ska
20. mar 2010

Dobré ránko , baby 🙂
Môžem sa k vám pridať?
25.11.2009 som mala MA, dnes som si našla // 😉
snáď to výjde......

katka22r
20. mar 2010

dobre ranko kocky...ach ako mi ten konik chybal 😀 aj vam???mm stale dookola ta co este ti ho nezapli?mozno bude zeleny konik 😀 😀 😀

tak pocasie sa nam vydarilo....vcera bolo fajn ale fukal vietor tak sme si moc prechadzky neuzili no dnes to uz vyzera lepsie...ideme rano na nakup nakupit niejake to oblecenie premna 😉 viete lepsia postava tak idem osuchat kreditku 😀

zdenka tak prijemny let ak by si tu nebola a ozvy sa ze si na slovensku,aby sme vedeli ze si stastne aj s rodinkou dosla 😉

tun1ska vitaj v tejto teme!!!drzim silno palceky aj s mojou malou,ak si necitala prispevky do zadu tak ja som bola po 2 potratoch a konecne mam pri sebe svoju malucku gulku 😀

no inak baby uska ma Laura v pohode...zacala sa nam uz pretacat to je sidielko,ked mi niekto povie ze vyzera starsie ako 7 tyzdnove tak ja poviem jasne ved bola dlhoo v brusku...a viete ako krasne blabota??? 😀 nadhera,juuj kocky sa tesim s kazdej jej novej cinnosti a vsetkym cakatelkam prajem take sidielko co najskor....v stredu ideme este s nozkamy tak snad bude vsetko oki

juuuuuj ale som rada ze sa vratil konik mne sa celkom paci aj tato verzia hlavne ze je zasa tu 😀 😀 😀 😀

xpetka1x
20. mar 2010

Ahojte babule no tak mna dnes cely den boli hlava som dostala od kamosky taku kapsicku s bylinkamy to sa nahreje a prilozi sa na hlavicku aj mi to zabralo ked som si to dala..uz som myslela na paralen ale som rada ze to preslo aj takto..
no dnes sme mali zas celkom pekne pocko...do tych 20st beriem ale si neviem predstavit horucavy a posledne tyzdne tehotenstva..hi sme si to dobre s mm naplanovali

any23
20. mar 2010

ahojte kočky 🙂 tiež by som sa k vám rada pridala 😅 ak teda môžem 🙂 30.06.2009 mi robili kyret - MA - no a teraz som v 25tt a 9.júla očakávame našu malú bambulku 😵 takže takmer do roka a do dňa od zákroku 😉

masabi
20. mar 2010

Any vitaj medzi nami,my sme tu uz take zohrate ,ale Ty iste zapadneš veľmi rýchlo k nám

jankaat.
20. mar 2010

ahojte🙂.. ja nestiham posledne dni ale dakujem ze mozem medzivas zapadnut..

katka22r
21. mar 2010

any vitaj!juuj tak super blahozem ze ste sa posnazili zasa a vychadza to 😉

nooo u nas na vychode velmi teplo nebolo stale fuka ten hnusny vietor a dnes uz od rana pokropuje taze asi tak....

co mate dnes na obedik?

xpetka1x
21. mar 2010

Dobre ranko babule..katka mala aka pohodacka🙂
no mi mame sekanu kuraciu na nu volske ocko + zemaciky,,,vcera sme boli na pizzu sa mi nece varit taka som leniva..

katka22r
21. mar 2010

xpetka no mnam 😀

burina111
21. mar 2010

ahojky baby, jáááj, aj ja sa teším, že už je koník spať....som chodila, skúšala..že či ste nové niečo nenapísali a nefungovalo, nefungovalo 😀 trošku som to pozerala, tak to pekne vylepšili..aj profil aj bazar...bude to rýchlejšie a praktickejšie..iba si musíme zvyknúť na to všetko nové....ale mne sa to zdá fajn.
nové baby any23 a tun1ska ahojte, tešíme sa že ste tu s nami...jáááj, fajn že tu k nám niekto pribudol...tak tuni, tebe hlavne nech tie // krásne zostanú a už ťa budeme iba posmelovať, any je tuším už aj za vodou ako my..tak to sa už len budeme tešiť na babule....super 🙂
a naša zdenuša už dnes cestuje....hádam to zvládajú
baby čo dnes na obed? ja idem asi urobiť rezne a zemiakové piré..aaa dala by som si dačo nezdravé...
zajtra idem do poradne tak mi držte palce, budem informovať
všetkým krásnu nedeľu, asi nebude až taká krásna ako včera sobota 😅
a lauričke pusku, jáááj, šikulka je a s uškami chválabohu....tak už je iba parádnica 🙂

katka22r
21. mar 2010

burinka dakujeme za pusinku odovzdala som 😀

any23
21. mar 2010

pekné ránko všetkým 😎 ďakujem moooc za privítanie 🙂 katka a tebe vďaka za gratulku - sme veľmi šťastný že čakáme bábätko, podarilo sa nám vlastne na prvý šup po troch mesiacoch od kyretu čo sme teda vôbec nečakali že budeme mať také šťastie 😵 teraz už len dúfať a veriť že to dotiahneme do úspešného konca a v júli si našu vytúženú bambulku budeme mojkať v náručí 😵 a vaša Laurinka je veľmi krááásna 😵 😵 😵 😉

xpetka gratulujem k chlapčekovi 🙂 to už takto skoro viete pohlavie? 😅 inak je to super, my sme sa dozvedeli až minulý týždeň že to bude dievčatko...

a na obed bude u nás slepačia polievka so slížikmi a opekané zemiaky s plnenými rezníkmi kuracími a náš mladý pánko si rozkázal ryžu tak on k tomu bude mať ryžu 😉 a broskyňový kompot - ten by vedel jesť na kilá 😀 😝

any23
21. mar 2010

burina díky aj tebe a zajtra držím palčeky na poradni, nech je všetko tak ako má a možno sa aj pohlavie dozviete 😅 😉 nám už v tom 20tt povedali že ASI to bude dievčatko, ale naisto až minulý utorok potvrdili 😎

xpetka1x
21. mar 2010

juj baby ake same dobre obediky mi ideme na buduci vykend k nasim na rezniky juuj aby uz bolo...
any no mali bol tak super natoceny ze sa aj doky prerjekol ani sa nepytal ci to cem vediet isiel pekne od hora.. tu mame hlavicku rucicky a nozicky a toto nam tu co rastie ..tak som ostala v soku no ale pocula som ze aj dievcatam puchnu susky a casto to mili.. tak uvidime ci potvrdi... no ale pravdu povediac radsej by som brala zasa holku bo sa nevieme na chlapcenskom mene vobec dohodnut to co sa paci mne tak o tom moj mm nece ani pocut a zas naopak.. hi no protiklady sa pritahuju🙂
burinka tak zajtra drzim palceky urcite bude vsetko ok...a mala alebo maly pekne natoci co skryva🙂

katka22r
21. mar 2010

any noo mne do 30tt tvrdili ze chlapcek a na velkom ultrazvuku v 30tt mi povedali ze dievcatko tak sme boli s mm na pochybach ale zaroven nam to bolo uplne jedno 🙂 a ake meno chces dat dievcatku?

xpetka a ake meno by si dala ty pre chlapceka?

any23
21. mar 2010

katka, náš alexík od začiatku tvrdí že bude mať sestričku Emku, už sme si na to tak zvykli, že iné meno ani neprichádza do úvahy 😀 😉 ale to meno sa páči aj nám obom s drahým, tak nech má krpček radosť že vybral sestričke meno 😅

xpetka my sme sa tiež nevedeli a ani nevieme zhodnúť na žiadnom chlapčenskom mene 😝 ale mali by sme vybrať niečo do zálohy keby nááááhodou sa doktori mýlia a narodil by sa nám chlapček 😝

katka22r
21. mar 2010

pekne meno emma aj my take chceli dat ale nakoniec bola laura takze ak bude druhe dievcatko tak bude emka

burina111
21. mar 2010

no any, to by ste mali, aby ste nedopadli ako my....olívia od 20tt tehu až do pôrodu, ked sa narodila, že aké bude mať meno? a my že olívia a oni že ved to je chlapec..tak reku to su fory po tých bolestiach a oni to mysleli vážne...no a mali sme pripravenú iba olíviu...asi pol hodku sme rozmýšľali ako sa bude volať 😀 a to nám pohlavie potvrdil na 99% primár 😀 😀

xpetka1x
21. mar 2010

hi burinka no to som ani nevedela mo to by ma asi siblo.. mne hovorili stale ze to bude dievca a ked sa narodila ju brali vazit merat a tak... a ja reku a co to je a doktor ja ani neviem co to bolo?? tak som trpla🙂 ale bola to holka..

no mne sa paci Jurko ale to je moj brat🙂 potom sa mi paci Jakubko a Davidko...
no a mojmu manzelovy sa paci Marcus- Aurelius, Urban, hanibal a Svetopluk🙂 no povecte nieje trafeny hi 🙂

ollako
21. mar 2010

ahojte baby 😉
petka my mame uplne rovnaky problem... mali sme ho aj pri Petkovi, ja vobec neviem ake meno pre chlapca a absolutne ani pre dievca...pri Petkovi sme mali pre dievca , Ninu, ale ani sme ho nemuseli povedat, lebo chlapca sme mali potvrdeneho u asi troch doktorov, tak som to nejak neriesila...no ale teraz vobec netusim 😒 som presvedcena, ze to bude chalan, takze sme v koncoch, netusim absolutne 😖 keby Petko nebol po tatovi, tak sme v haji uz pri nom 😝 , a to ma muz stastie , ze sa nevola Jozef, tak to by som vobec nedala 😝 , inak by som prijala aj Radovan-Radko ako je bracho

xpetka1x
21. mar 2010

🙂 no aj mne sa paci po mojom brachovi,, dajo chce aj po nom ale mne sa to nepaci a som si ista ze mali bude po mne celkovo..tak Dajko sa mi nehodi..juj nech mu suska narastie hi 🙂 inak aj ja som bola presvedcena ze to bude dievca a hla... no uvidime co mi povie najblyzsie

baby dala som si fotky do albumu teda malej🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre