Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bublinka11
8. jún 2010

Ahojte kocky, vidim, ze ste vsetky usli do sukromnej temy...ak sa chcem nieco spytat...chodi aj sem este niekto?

katka22r
8. jún 2010

jjj

bublinka11
8. jún 2010

Dakujem Kati...ja som mala kyret 3.5., ale MS stale nedorazila, nepredpokladam, ze som tehotna, BT tomu aj napoveda, ze ovu nebola...kedy vam asi naskocil normalny cyklus? Obavam sa, ze sa mi to bude teraz rozbiehat strasne pomaly, ako vzdy po dobrati HAK....tam mi dlhsie nabiehala ovu. Moja lekarka povedala, ze cakat nemusime, teda po tej ocakavanej MS.
Kyret som mala po MA v 9tt

krpcek2
8. jún 2010

ahoj, prirodzené je, ked MS nabehne sama 4-6 týždňov od samotgného kyretu, ak nie, kontaktuj lekára. mne prišla presne mesiac po kyrete. ale normálne to je v rozmedzí 4-6 týždňov, ako som spomínala 😉

bublinka11
8. jún 2010

Dakujem Krpcek, ja pockam este do pondelka, to bude presne 6 tyzdnov, potom zavolam Dr.. Len som predpokladala, ze budem mat aj ovu, myslela som, ze to bude klasicky cyklus....tento prvy. No asi telo nedokaze nastartovat alebo spamatat.
Vy ste tu otehotneli ako dlho po kyrete?
Skusim vas postupne docitat, len tolko stran, mam co robit 🙂

masabi
8. jún 2010

Bublinka samozrejme ze sem chodime,ved predsa nenechame v štichu nove prirastky po potrate,ale neboj určite MS nabehne skoro ak by nie tak bez k lekarovi ci tam nieco neostalo.drzim palecky 🙂

bublinka11
8. jún 2010

Dakujem Masabi, uz som bola na kontrole, vraj to bolo pekne vycistene...tak uz len cakam a cakam...
A potom sa do toho nanovo pustime, snad to nebude trvat tak dlho, ako doteraz 🙂

katulka74
8. jún 2010

Ahoj bublinka,ja som mala kyret v marci a teraz zaciname snazilkovanie,tak uvidime kolko to potrva..

katka22r
8. jún 2010

bublinka my po 5 mes

bublinka11
8. jún 2010

Katulka mne povedala moja Dr., ze mozem zacat hned po prvej MS...takze budeme asi naraz snazilkovat 🙂
Len nam to trvalo teraz prvy krat takmer 2 roky, cize ja som dost skepticka, tehu po 2 rokoch a este to aj dopadlo MA...uvidime...

katulka74
8. jún 2010

no nam to trvalo 9 mes a tiez to skoncilo zle,takze tiez som skepticka.....

zuzu805
8. jún 2010

bublinka11-ja som mala kyret v aprili a už ideme na snažilkovanie 😉 po mrche 😉 o babo sme sa snažili neake 4,5 mesiacov a potatila som 6tt ☹ držim palce!!!!!

bublinka11
8. jún 2010

Dakujem kocky, ste zlate...ja v okoli nemam nikoho, s kym by som tieto veci mohla preberat...vsetky su bud mamy alebo stastne tehotne... 🙂

katka22r
8. jún 2010

bublinka nebojjaj bude dobre

zuzu805
8. jún 2010

bublinka- neboj aj my budeme sťasne maminky 😉

katka22r
8. jún 2010

tak budte optimistky a budete mat krasne deticky a este kolko vellaaaaaaaaaaa 🙂

katulka74
8. jún 2010

bublinka ja vsade okolo vidim same tehulky a skoro kazdy mes nam niekto oznami ze cakaju babo,tak mi je tiez vselijak a to deti mam 😒

bublinka11
8. jún 2010

No ja som uz myslela, ze som psychicky na tom lepsie. A akoby naschval, pred 2 tyzdnami mi oznamili 2 blizke priatelky, ze cakaju babo. Tak ma to zase vratilo spat. Terminy sme mali mat blizko seba, o to viac mi to je luto...

katka22r
8. jún 2010

bubli nooo to je natom najhorsie ale bude dobre

bublinka11
8. jún 2010

Ja viem, ze bude dobre...len keby sa podarilo, nech necakam zase tak dlho...hlavne nech uz MS raci dorazit, uz bude 6 tyzdnov...

krpcek2
8. jún 2010

😉 držím palce, určite dorazí. My sme čakali na pozitívny test 4 mesiace, 5 mrcha už neprišla, miesto nej sme mali // na teste 😉 všetko bude dobre, len treba optimizmus, úsmev, pohodu, nemyslieť na to a užívať si to. 🙂 keď netlačíme na pílu, ide to ľahšie

bublinka11
8. jún 2010

Jaj Krpcek nemysliet na to sa asi moc neda, aspon mne sa nedalo. I ked // som mala tiez v cykle, kedy som to najmenej ocakavala...ale myslela som na to. Optimizmus snad tiez dorazi 🙂

majloo
9. jún 2010

Baby, ja som 17 dni po missed, bez cistenia v 5.tyzdni a vcera som si robila tehu test, len tak, lebo sa mi zvacsili prsia a za
cali byt citlive a vysiel //...ale to je nejaka hovadina asi, lebo je pravda, ze po skonceni MS sme mali nechraneny styk raz, ale ovu urcite este byt nemohla. Neviete nahodou, ci to moze byt este HCG z predchadzajuceho tehu? Po potrate mi robili HCG, nemala som uz takmer ziadne, tak neviem, co si mam o tom mysliet. 😖 😨

burina111
9. jún 2010

uff no majlooo, tak to asi aby si šla na opakované testy HCG, bo inak to ani nezistíš..vieš, keď pán boh dá, to aj motyka vystrelí....podľa toho, či má dôvod, alebo nie..to vieš iba ty 😉

lucylulu
10. jún 2010

ahoj bublinka11 je mi to luto ze sa to nepodarilo ale verim ze zachvilku budes znova tehu 🙂 ja mozem tiez len dufat,ze do tretice sa to podari ☹ ..baby chcem sa vas opytat ked ste potratili a otehotneli znovu co vam predpisal doktor ?

erikaluka
10. jún 2010

ja som otehotnela 3 mesiace po potrate. Doktorka ma riadne "zjazdila", že sme si nedávali pozor, že sme mali čakať 6 mesiacov, ale všetko bolo v pohode.Mala som predpísane nejaké lieky na udržiavanie tehotenstva na D 🙂, ale to asi teraz berie každá tehulka.

bublinka11
10. jún 2010

Lucylulu nebola si so mnou v teme decembrovky nahodou?
Ja tam nechodim, takze nevedela som, ze si prisla o babo...
Erika mne prave Dr. povedala, ze mozme zacat hned po prvej MS a lekar, ktory mi robil kyret povedal, ze po druhej MS mozem aj stimulovat, ak chcem...ale teda nechcem.

mariro
10. jún 2010

bublinka11-ja som tiez vypadla z temy decembrovky,som po kyrete 3 tyzdne, a mne lekar povedal ze po prvej MS mozeme zacat so snazenim,tak verim ze sa tak stane 🙂

bublinka11
10. jún 2010

Jaj Mariro, vidis, teba som tam nezahliadla, asi som tam bola prilis kratko ☹
Aj my mame zacat po prvej MS, len tej sa akosi stale nechce...uz to bude v pondelok 6 tyzdnov...

mariro
10. jún 2010

No ja si este pockam na MS , sice ju ocakavam okolo 20. 6.,nakolko som vzdy mala pravidelny 28.cyklus,tak som sama zvedava ako to bude.Neboj sa pride.A v lete paradnom slnieckovom case sa nam to podari.Lekar mi vravel ze po kyrete, ak som tehu planovala tak urcite otehotniem do 3 mesiacov,lebo som vraj zdrava a skratka sa to stalo,priroda tak chcela.
Po kyrete je maternica dokonale ocistena..."ako poorana zem" vravel lekar.....tak mu verim a spolieham na jeho slova.. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre