Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

simonkato
24. jan 2012

@monika2712 dakujem zajtra sa na to pojdem popytat do lekarni aspon uz viem co si mam pytat🙂

monika2712
24. jan 2012

@simonkato niet zac, vela stastia.. inak kyselina listova je dobra na vyvojove vady, razstep chrbtice atd.. takze je dolezite ju brat aj par mesiacov pred otehotnenim.

simonkato
24. jan 2012

@katty27 hned od zaciatku mi vychadzali zle vysledky z krvy bolo podozrenie na edwardov syndrom co sa nam pri odbere plodovej vody aj potvrdilo.Cize sme si malicku nechali vziat nic by z tohto zivota nemala je to asi jeden z najhorsich syndromov :( takto je jej lepsie :(

simonkato
24. jan 2012

@monika2712 este raz velmi pekne dakujem a vam prajem uspesne tehulkovanie a nech to s babatinkom dotiahnete do stastneho konca a prinesie vam len kopec radosti.

kukucg
24. jan 2012

@monika2712 No jasne 😉

monika2712
24. jan 2012

@simonkato dakujem, dufam, ze tentokrat nam to uz vyjde 😉

katty27
24. jan 2012

@simonkato tak asi je to lepšie,,nemala by zo života nič a trapili by ste sa aj vy ako rodičia a nieto ona...budete mať ďalšie babo,,,a bude zdravé,,kúp si kys. listovu femibion 800 je naozaj dobrá,,pi alchimelku ale nie cez ovulku,,zisti si svoje plodné dni,,ja ked mam plodne dni stale ich citim,,a mam aj hlien podobný vaj. bielku.

monika2712
24. jan 2012

@kukucg moja posli meno, adresu do IP, ja ti poslem cislo uctu, nebudem to na dobierku posielat, len normalne..

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 ja som povodne tiez bola 58-62kg do 26ky. az teraz sa to posr...... a az taka vzorna nesom 🙂 pri krpcovi mam sice posilku kazdy den ale iba na ruky a chrbat 🙂 a zvysok tela ma volno 😉 a ked je drobcek protivnucky napr. zuby a pod. tak ladujem sladke hlava nehlava - nech po nom nevyspata, unavena a otravena nevrieskam 😝

simonkato
24. jan 2012

@katty27 viem presne kedy mam ovulku tiez mavam hlien ...aj s malickou sme rychlo otehu presne ked som mala ovulku ale teraz je tam ten strach hovoria ze to je nahoda bola to geneticka vada a pri tom to v rodine nikto nema ale ze sa to dedi az 9 generacii dozadu. Nemusi sa to vobec zopakovat ale co ked sa stane nnieco ine? Mala som sekciu cize by sme mali cakat aspon rok niekto hovori aj viac moja gyn mi povedala ze staci pol roka no vyznaj sa v tom.Rez vyzera krasne zahojeny ale co z vnutra ked som bola na sono doktor nic nehovoril ze sa to hoji ako ma.Tebe sa co stalo citala som niekde vyssie ze uz si bola v 17tt.

katty27
24. jan 2012

baby chcem sa spýtať, či ste niektorá chodili na pilates ked ste boli tehu? ako sa dá veľmi nepribrať pri tehu?

katty27
24. jan 2012

@simonkato isla som na poradnu a ked mi chcela popocuvat srdiecko, tak nepocula už nic,,babo zomrelo,,pricina neznáma, lebo už bolo v rozklade, tak ma museli hned brať na zákrok,,ale ja si myslim, kedže krv je v poriadku, že to bola viróza, ktorú sme mali na škole začiatkom septembra,,moja doktorka mi vravela, že sa už môžme snažiť tak tento týždeň ideme na plné obrátky xixi 🙂

usacek79
24. jan 2012

@cajova_lienka no tak to sme na tom s vahou uuuplne rovnako! presne, aj moja bezna vaha je okolo 60kg, vtedy sa citim a aj vyzeram celkom OK 😉 ale teraz som nad 70 a to je uz na gulku 😠
ach jo, my zeny to mame s tym sladkym tazke 😅 resp. tazke to mame s tou sucasnou modou, celu historiu ludstva leteli plne tvary, az teraz pri konci sveta sa to zvrhlo na bezpohlavne chlapcenske tvary, ktore sa pacia "panom" navrharom 😠
nuz ale, aj tak ma velmi nebavi fucat pri kazdom zavazovani snurok 😀 uz nech je februar a idem na to 😉

simonkato
24. jan 2012

@katty27 to mije luto urcite to bol prevas sok tak ako aj pre nas dodnes neviem ako drahy odsoferoval tu dlhu cestu domov ja som sa zachadzala placom.Drzim prsteky nech sa vam rychlo podari otehu a aby bolo vsetko uz v poriadku aj my sa zacneme po mrske uz asi snazilkovat len este musim polovicku nahovorit.

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 hehe 🙂 este sa nechytas 🙂 mne k tym 12kg zo zlcnika zostali este 3 kila s tych 20kg co som pribrala pri malom. takze teraz kmitam 73-75kg pri vyske 164 a poraza mi stretnuti zrkadla 🙂 ale sak zriesim deticky a potom budem makat aj ja - teraz to nema vyznam len si viacej dokatujem kozu ☹ 😖 vzhladom na super geneticky zaklad na strie ☹

usacek79
24. jan 2012

@cajova_lienka no tak ta musim opravit - ja sa teda zial chytam.. 😠 meriam 164cm a mam momentalne 74kg, takze pred zrkadlom by sme boli ako dve hrozna 😀
mna nastastie strie obchadzaju, no to chudnutie a priberanie si odnasaju dudy, ako sme tu uz raz nariekali 😀

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 tak teda ta vitam v klube 🙂 bo to by sme asi boli vazne ako dve hrozna 😉 jedna hrozna a druha "hrozna" ? sak sme pisali ze aj kozate sme cca rovnako len tyu este nemas prehadzovacky 😉 inak teraz ani ja az take strasne ne - maly mi minuly tyzden prekonal 6. chorobu - roseolu - ale kym sa vyhodila vyrazka, ze mal 450ky teploty tri dni a ja som nevedela preco som myslela ze umrem - a v kuse bol na krmitku - bo mi ani prikrmi nechcel kedze sa mu pohli aj zuby (aj ked stale mame celkovy pocet 0) no ale proste kedze sa vkuse kojil tak aj prsia sa opat kus nalialy 🙂 takze by sme mozno boli naozaj rovnake 😉

usacek79
24. jan 2012

@cajova_lienka 😀 aaaano, presne tie hrozna som myslela 😀
a tusim este aj vlasy mame rovnakej farby, no parada, akurat ze ty mas o takmer 4 roky menej 😠
ejha moj zlaty, siesty chorobu? to ho riadne zoceluju, chudatko, nuz ale je to zrejme bojovnik 🙂 co sa za mladi naucis 😉

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 nooooo tie 40ky hlavne zocelili mna - som nespala 4 dni vobec bo som sa bala zaspat ☹ a ked uz vysli vyrazky uz bola pohoda, teploty klesli den pred vyrazkou a vyrazka mi ozrejmila co sa dialo a tak som sa ukludnila 🙂 nooo vlasy mam nieco medzi orieskovou, medenou a blondatym melirom ako kedy 🙂 momentalne taky nazrzly oriesok - snaha prefarbiit pred tehotenstvom tie roky medenej na moj odtien nech to neodrasta

usacek79
24. jan 2012

@cajova_lienka juuj, to ti verim, 40tky u chrustika ufff... to musi byt besny strach 😒
ja si nefarbim, mam taky zlaty spinavy blond, cez zimu tmavsi, v lete svetlejsi 🙂
http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/usacek79/albu...
aj ked na tych fotkach vyzeraju tmavsie, ako v skutocnosti su 😉

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/cajova_lienk...

a bola si baarz sumna nevesta 😉 😝

usacek79
24. jan 2012

@cajova_lienka dakujem 😉 a veru aj ty si nevesticka ako lusk 🙂

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 draha opustim ta 🙂 idem hajat 😉 usiel mi chlap do postele od telky - ta to musim ist za nim sa aspon pritulit ked uz ine sa neda....... dobru nocku zienky vam vsetkym 😉

cajova_lienka
24. jan 2012

@usacek79 hehe uz ma stihli aj stopnut 🙂 sak nevadi aj tak som to nahodila len aby som ti ukazala aj ja fotocky ked si sa ty uz pochvalila 😉 takze este raz bru nocku 😀

usacek79
24. jan 2012

@cajova_lienka no fasa, oni su tu veeelmi pozorni 😖 tak ale stihla som vidiet 😉
papa, dobru noc 😵

kukucg
25. jan 2012

@usacek79
@cajova_lienka
Nuz dievcata to si mozme ruky podat, moja klasicka vaha 60 teraz 75 😕 😠 😠 pri vyske 167 😝 😝

cajova_lienka
25. jan 2012

@kukucg tak aspon si kustik vyssia 😉

kukucg
25. jan 2012

@cajova_lienka To hej, len tych par cm mi moc nepomoze 😅

usacek79
25. jan 2012

@kukucg no mali by sme zjavne zalozit nejake trio 😀 ty budes v strede 😀

kukucg
25. jan 2012

@usacek79 Ok, to beriem 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre