Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katty27
25. jan 2012

@simonkato aj vam držim palčeky, aby ste čoskoro čakali babo 🙂

hariet
25. jan 2012

babulky inak aj ja som pribrala po kyrete... Pocas toho kratkeho tehu som bola stale hladna a prestala som cvicit - a potom to uz islo..... V tom tazkom obdobi mi to bolo jedno co jem a ako som bola rozjedena, plus Vianoce....a bum +5 kilo navyse. 😕 ALe od zaciatku januara sa krotim, snazim sa jest 5x denne vyvazenu stravu, uz mi sladke ani nechyba. Opat som zacala cvicit, nemame doma vahu, ale citim, ze to uz zacalo ist dole. Ale urcite to suvisi aj s tym, ze sa citim uz vyrovnanejsia s tym, co sa stalo.... 🙂 Okrem toho sa mam fajn, dnes vecer mam tazku jazykovu skusku a som nervozna brutalne, este sa idem ucit, ale tesim sa, ze budem mat za tym. Jem kys. listovu, gynex (teraz mam tyzden pauzu) a tak. Drzte sa vsetky 🙂

cillamilla11
25. jan 2012

hlasim kramy prvy krat po kyrete 🙂 dosli 33 po. prve dva dni slabe velmi ale teraz uz silnejsie ale da sa...bolesti v pohode....takze mozeme ist na to ked tak ?co myslite.... 😕

ssassa
25. jan 2012

@cillamilla11 no ja to mam presne naopak,ale hlavna vec ze uz dosli🙂 Ak mi skoncia idem ku Dr. tak som zvedava co mi povie.

nikky89
25. jan 2012

@vavrenka jeeeeeeeeeeej vazne 🙂 tak to gratulujeme aj mi 🙂 a dakujem 🙂 no nas malicky uz je silny xlap 🙂 ma 5.60kg 🙂 a 1 mesiac aj 3tyzdne 🙂 je silny vnimavi super je to moje vse 🙂 xx 🙂

cajova_lienka
27. jan 2012

baby chcela by som vas nazor - pomaly ale isto mi konci prva mrcha - 6 den konecne zacina krvacanie slabnut a ja riesim dilemu ci cakat este jeden cyklus alebo sa pustit do snazilkovania hned. - nazory sa na to roznia a moje pocity su znacne zmiesane a nemam nejak vyhraneny nazor. Ako ste na tom vy? kolko ste sa rozhodli cakat alebo kolko uz cakate? Dik za nazory 🙂 😀

katty27
27. jan 2012

@cajova_lienka ahoj, tak ja som čakala 3 cykli a už sa snažíme,, chcela som počkať, kym sa da všetko do poriadku. Ale niektoré baby otehotneli hned a su v pohode aj babatka. Je to natom ako sa citiš. Skušať môžte, ale či sa zadarí hneď 🙂

ika84
27. jan 2012

@cajova_lienka ja by som sla do toho, ved nakoniec nikde nemas zaruku, ze sa to podari hned...myslim, ze telo si poradi 🙂

ajka81
27. jan 2012

@cajova_lienka tak ja som konečne dnes dostala druhu ms od kyretu a tiež riešim či už začneme teraz alebo ešte počkam na tretiu 😒 ale ako pišu baby, nikde nieje zaruka, že to hneď vyjde, takže asi budeme skúšať už teraz po druhej, citim sa ok aj fyzicky aj psychicky, takže je to na tebe ako sa cítiš, takže budeme možno naraz snažilkovať 🙂

lussi2
27. jan 2012

ahojte, nam sa zadarilo hned po prvej mrche od kyretu, zatial je vsetko v poriadku a som v 16 tt. drzim vam palce 🙂

majuska29
27. jan 2012

@cajova_lienka mne konci druhy menzes po kyrete a chceme uz zacat. ci to vyjde uvidime, nech je co ma byt.

yasmin0001
28. jan 2012

@cajova_lienka ahoj, aj ja som zacala po prvej MS a teraz uz len cakam na vysledok! Budem vediet az o 10 dni!
Keby som chcela veeelmi prehanat, povedala by som, ze uz mam aj nejake tehu priznaky, ale to je asi preto, ze na to stale myslim a stale sa sledujem a to neni dobreeeeeeeeeeeeeee 😝

@lussi2 drzim palceky, nech je vsetko v poriadku! Aj nam by mohlo vyjst!!!

cillamilla11
28. jan 2012

mam otazku .da sa otehotniet aj tesne po menstruacii ked nemam plodne dni? uz mi konci prva mrcha po kyrete (je to uz vyse mesiac co som mala kyret) a dnes som mala nechraneny sex. 😕

monika2712
28. jan 2012

@cillamilla11 tesne po ms pocas neplodnych dni otehotniet nemozes.. logicky, v neplodne dni nie je co oplodnit, vajicka nestihnu tak rychlo dozriet po ms... stava sa to velmi zriedkavo aby zena mala ovulky 5-9dc..

usacek79
28. jan 2012

@cajova_lienka nuz moj pribeh si mozno pamatas - otehu som po druhej ms po kyrete a teda zase to nevyslo..
ale ja si nemyslim, ze by to bolo preto, ze sme na to isli priskoro..
ja povazujem za v pohode zacat po druhej ms, po prvej by som mozno este vahala, a po tretej uz uuplne OK 🙂

cajova_lienka
28. jan 2012

@monika2712 no to ano v 5 -9 dc je to nepravdepodobne - ale ja napr. mavam mrchu aj 7-8 dni a ovulku mam standartne 10 -12 den cyklu takze ja som obe tehotenstva otehotnela aj ked sme sexovali okolo 9-10 dna 🙂 tazke aj u @cillamilla11 co sa na to pytala to zavisi od jej cyklu 🙂

cajova_lienka
28. jan 2012

manzel ma prekvapil - zahlasil ze mozme skusit uz teraz - a ze si mysli ze tak ako doteraz som nemala mrchu kvoli kojeniu ze okrem tejto prvej nebudem mat ani dalsie 🙂 takze skusime asi - to mam aspon nadej na dievcatko - inak som to skusala rovno pocas ovulky (v oboch pripadoch) a jedneho chlapceka mam uz doma 🙂 ideme skusit na babenku 😉 takze trosku v predstihu pred ovulkou. uvidime ci sa zadari 😀

monika2712
28. jan 2012

@cajova_lienka no hej, jasne, zalezi od cyklu, ale pise ze nema plodne dni, tak predpokladam, ze nema ani plodny hlien.. ja som mala tiez ovu skorej, ale tak okolo 11 12 dc.. je to individualne samozrejme.

monika2712
28. jan 2012

@cajova_lienka no my sme tiez aj prve mali pred ovu, aj teraz pred ovu, podla teploty tipujem, ze ovu bola tak 13-14dc, a plodili sme na 11dc, tak troska dufam, ze by to mohlo byt dievcatko 😉

cajova_lienka
28. jan 2012

@monika2712 kamoska tak dospela k dvom dievcatkam - sexovali pocas mrchy s tym ze sak mozu 🙂 co som sa docitala v ojedinelych pripadoch mozu prezit aj do 10dni 🙂

monika2712
28. jan 2012

@cajova_lienka no tak ale to su fakt ojedinele pripady.. a pocas mrchy mi to pride priam nerealne, jednak ved krcok je zavrety a krvou sa predsa spermosky vyplavia von nie? no vselico je mozne..

zuzik1983
28. jan 2012

ahojte babulky aj ex julovky, tak aj ja sa uz k vam pridavam, potratila som v 14tt, som po kyrete uz 12 dni a stale krvacam, je to normalne?

activia
28. jan 2012

@cillamilla11 my sme cakali 3cykly a keby som sa mohla rozhodnut este raz, necakala by som tolko, teraz sa snazime uz 8mesiac a stale nic 😒....testujem buduci tyzden v piatok...... 😕

yasmin0001
28. jan 2012

@zuzik1983 ahoj. Boze, to mi je hrozne luto!!! Aj ty si bola s nami v julovkach? Ja uz som si myslela, tam su potraty uzavrete a predsa!!! Aj vedeli lekari povedat, preco k tomu doslo?
Ja som krvacala max. tyzden po kyrete.

katie1
28. jan 2012

@cajova_lienka my sme sa zacali pokusat tiez po prvej MS po potrate (bez kyretu) a tak isto uz cakam na vysledok 🙂
@activia moja co keby sme testli uz vo stvrtok? 😅 Som nedockavaaa...

activia
28. jan 2012

@katie1 heeeeeej ty pokusitel 😀 😀 ...........ale jasne mozeme ani ja neviem vydrzat........a vies co ?cim viac sa to blizi tak mam samozrejme aj viac tehu priznakov.....ako kazdy mesiac 😝

monika2712
28. jan 2012

@activia
@katie1
baby jedny nedockave!! 😀 😀

activia
28. jan 2012

@monika2712 😅 😅

katie1
28. jan 2012

@activia juuuj, mna uz riadne mrle zeru...no ani nevrav, dnes ma zacala uz aj hlava bolet 😀
@monika2712 😀

monika2712
28. jan 2012

@katie1
@activia babulky, budem vam drzat palceky.. na mna uz asi pomaly ale isto idu nevolnosti.. uz aby bola streda 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre