Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
20. apr 2010

tak tu su

burina111
20. apr 2010

bože kati neskutočné ako malá rastie...tuším sa tak vytiahla a pochudla a stmavli jej očká..jooj, hrozne je krásna....a v tom macko pu je perfektná ako am spí...sranda. spí na vankúši? a čo perinka? už asi nedávaš, čo?? bože, ja sa tak teším na leto 🙂
dadi no super, tak si sa zaťala a ide to...tak držím palce, nech aj mm prestane huliť a uvidíš koľko ušetríte 😀 😀 😀 a to vaše zdravie aké bude 😉
baby držte sa

katka22r
20. apr 2010

burinka ale kde mm sa s nou salil a ona zaspala 😀 ..tak to sa ti asi zda ze pochudla ako rastie ale mne sa zda taky macko 😀 😀 😀 perinku uz nedavame iba v nej spinka 🙂

a ty sa ako citis?este par mesiacov a babo je s tebou 🙂

burina111
20. apr 2010

no to dufam, že sa dočkáme...hrozne sa tešíme...jáááj a keď vidím tu tvoju zlatú princezničku....už aby to bolo...
ja viem, že nie je chudá..iba sa tak krásne vytiahla....taká špagetka...tak ale mm ju musel riadne zmoriť, keď tak zaspala...jááj, užívajte si..ja ani neviem ako prešli skoro tie tri roky pri synovi...a teraz keď tak pozerám aký je už veľký a papuľnatý 😀 ani si neviem predstaviť dalšie miniatúrku doma...hlavne keď som tie mini vecičky prala....
ja som v pohode...tak nič výnimočné sa nedeje..z toho magnezia mi strašne klesá tlak..tak som ho už prestala brať..v pondelok mám ísť do poradne, tak sa aj teším...dufam, že žiaden pipík malej nedorástol 😀

katka22r
20. apr 2010

burinka tak urcite daj vediet my sme dosli po poradni domou tak laura ma 5500g a 63cm 🙂

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu805
20. apr 2010

Ahojte baby aku dobu je v krvi hormon HCG??dnes som bola na kontrole a ešte ho tam mam teda krv my bral v piatok a bol tam,,,, a to mam 3 tyždne po potrate,,dnes my zasa zobral krv a vraj ak tam ešte bude tak ma vypiše do nemocnice . ☹

katka22r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
burina111
20. apr 2010

zuzi no ja som mala ešte 4týždne po kyrete ale o 6týždňov už ani stopy.....podľa toho aká je aj hladina....držím palce

dadqa86
20. apr 2010

Ahojte 🙂 Tak dnes bola na Hematologickej ambulancii pretoze ma tam doporucil moj gynekolog cela natesena ze konecne budem mat po tom a sestricka ma objednala na 1-Juna 😠 joooj som to mohla mat uz za sebou ma ide porazit...Ako keby mi to nemohla urbit hned sak to podla mna nic nieje vezme krv a co ja viem co este vsetko robia na hematologii 🙄 takze az 1-Juna idem na vysetrenie

zuzu805
20. apr 2010

burinka111...dakujem Ti,, ja som po kyrete 3 tyždne presne dnes,,no zajtra my ma volať doktor ak tam ešte ten hormon je tak ma vypiše do nemocnice,,,neviem načo ☹ ale dufam že to bude ok,a už sa tešim na menštruaciu jednu,druhu aby som mohla byť opať tehulka no dufam že teraz už z lepšim koncom☹ ☹ ☹ ☹

xpetka1x
20. apr 2010

Dadi tak super ze stitna je ok...aj mne smrdi moj mm ked pride z balkona zafajceny a to ani nevravim ked sa mame bozkavat---
cvicit nemusim ale chodila som aj pri malej a je to super oddych relax trva to hodinku a je to od 15tt do porodu cvici sa na fit loptach a pomaha to pri porode lahsie sa uvolnis aj porodne cestz sa rzchlo otvoria a mala som dobrz porod pri malej bolesti boli dlho ale nie silne...

dadqa86
20. apr 2010

xpetka1x: Mnoo mi hovor to vie byt strasni smrad ked uz nefajcis a mne to strasne smrdi 😠 tak to nieje vela ked len hodinku a to sa aj plati zato nieco??Ci to mas ako automaticky 😅 a zevraj aj moj manzel prestat fajcit mi povedal pred chvilkou to budu nervy snim 😀 😀 😀 😀

katka22r
21. apr 2010

xpetka ze aby si sa rychlo otvorila xixi ja som chdila tiez na predporodnu pripravu aj sme cvicili a aha ho ani na prstek otvorena a nakoniec sekcia 😀 ale pomaha to urcite na uvolnenie svalstva a odreagovanie 🙂

dadi aj v presove mas daco take 2 hodinky a 3 eura 😉

xpetka1x
21. apr 2010

no ked som cvicila pri malej sa neplatilo nic teraz 3 eu platia viac rodicky a 5 eu prvo rodicky bo tie maju aj prednasky a porode kojeni ukazuje sa sala aj muz dojde a cvici sa co bude robit a tak....ale bolo to fajn take odreagovanie mam aj doma loptu ale to ma nebavilo ani 5 minut hopsat na nej...a potom ked som sa naucila ako nato tak som aj na porodnej sale bola len na fit lopte a to priamo pod sprchou teplej vody takze parada

katka22r
21. apr 2010

xpetka aj u nas sa cvici na fit loptach v porodniciach

xpetka1x
21. apr 2010

no to je asi nejlepsi relax a urcite to maju vsade

dadqa86
21. apr 2010

katka22r: tak to je fajneee to nieje ani vela 3 eura 🙂

burina111
21. apr 2010

baby čaute, no ako sa dnes máte?

dadqa86
21. apr 2010

burinka: ahoooj ako sa mas aco mas nove??Ja sa mam celkom dobre ujde to,ale bolo uz aj lepsie 🙂

katka22r
21. apr 2010

my sa mame super

burina111
21. apr 2010

no dufam, že stále nefajčíš..čoo? odolávaš? držím palce..myslím na teba stále.....
pohoda, som ako hroch, vytešujem sa, s malým po vonku, teraz mi ani neviem ako prejde deň....nové nič, hádam po poradni v pondelok budem múdrejšia..napíšem...

burina111
21. apr 2010

jááj kati, ved vy s lauričkou ste také dve slnká...vy sa vždy máte fajne..ty si tu kopa optimizmu 🙂

dadqa86
21. apr 2010

burinka: Jasne ze nefajcim uz 4-den a som hrda na to ani nebudem fajcit..... 😉 a dakujem ze na mna myslis 🙂

burina111
21. apr 2010

no super a v šťastnom brušku šťastné bábo čoskoro 😉

dadqa86
21. apr 2010

mnoo to dufam... 🙂 😉

petika
21. apr 2010

Dadi. šikula si, len tak ďalej, keď budeš dobrá, bude aj odmena 🙂 snáď taká malá ukopaná 😉 ..... my sa už nevieme dočkať toho, kedy pôjdeme na sono, k doktorke ideme na koniec iba v pondelok, lebo v piatok máme toľko práce, že sa nám nedá odísť vo štvrtok do BB, aby sme to v piatok mohli obehnúť. Takže správy budú až v pondelok. Ale som aj trochu rada, lebo snáď to zase bude o to väčšie a mužíček drobca o to lepšie uvidí 😉 snáď nám pani doktorka povolí vstup manžela do ordinácie pozrieť sa na monitor, aby ten malý zázrak videl aj on 😀 .... Burinka, čo vy ulietanci? Malý šinter nedá dýchať, čo??? 🙂 sestrička už teraz musí robiť nonono z bruška, keď ťa nešetrí 😀 .... Katulka, vy ste v ťažkej pohode? Tak to má byť, len sa opatrujte a krásny slniečkový deň prajem všetkým tehu, mamám, aj snažilkám 😉 papa

dadqa86
21. apr 2010

petika moooyka. Ja ked som bola tehotna aj ked mi uz malinka nezila 😢 tak pustili manzela sa kuknut na monitor a videl ju aj on ☹ aj ked to nebolo take ako to malo byt,ale videli sme ju aspom naposledy a ako sa mi inak mas? 🙂

katulka74
21. apr 2010

dadqa86-drzim palce abstinentka vo fajceni!! 🙂 ,len tak dalej 🙂

xpetka1x
21. apr 2010

baby a ako to je ked ide mm s vami dnu?? moze ist hned dnu ked vam sestricka mera tlak vazi a tak alebo az potom ked vam doky robi sono??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre