Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bambi2
20. feb 2012

@svintekova bola si uz na kontrole ci este nie?? ono sa maternica este stahuje... ale to prejde... uvidis ako sa budes citit... niekto potrebuje viac casu niekto nie... 🙂
a ozaj, bolo by dobre jest teraz cviklu, cviklovy salat atd ak mas rada. alebo odstavenu cerstvu... koli zelezu a oblickam...

svintekova
20. feb 2012

@bambi2 na kontrolu pojdem teraz v piatok. dufam, ze vsetko bude ok. Viem, ze by som mala jest cviklu- mame zavaranu, ale vobec mi nejde nachut- ale mam ju rada no teraz ked by som ju mala jest mi nechuti. Zatial pijem zensky caj.

bambi2
20. feb 2012

@svintekova surova by bola lepsia.. odstavena s jablkami a mrkvou, aj doda silu... ale pi aspon ten cajik... a uvidis, vsetko bude ok 🙂 telo sa pekne same vycisti a vy mozte ist potom na vec 😉

eileeen
20. feb 2012

@tamilenka ahoj, teda drzim palce, ja som mala kyret pre to iste v decembri, tyzden pred vianocami a ten cas mi zletel rychlo, teraz zacneme opat odznova 🙂 ja som to tiez prezivala inak ako manzel a takisto ma utesil i modrykonik 😉 ale hlavne ze ten cas tak rychlo ubehol, verim, ze druhe pripadne aspon tretie sa podari, drz sa!

alaniska
20. feb 2012

@tinara23 ale nieee, moja, je mi to velmi luto, vyplac sa, to pomoze, ale to isto sama vies ☹ preco to musi byt takto...

alaniska
20. feb 2012

@bambi2 ahoj, co myslis ja som po potrate nekrvacala, nieje to divne, ja osm len spinila, na sono dr. videl len nizku sliznicu, ze by som mala krvacat len slabo, lenze ja som zatial vobec, vo stvrtok mi vysadil duphaston, preslo aj spinenie, brucho ma neboli ani nic, HCG vo stvrtok iba 10 takze teraz uz urcite 0, nemozem dostat zapal?alebo kde sa to podelo, k dr. sa mi nechce utekat...

bambi2
20. feb 2012

@alaniska a v ktorom tt si bola??

bambi2
20. feb 2012

takze blog je uz vytvoreny ale dnes uz asi len zalahnem.. som takaaaaaaaaaaa unavenaaaaaaaaaa, neviem ci z tej cesty dlhej alebo co...

alaniska
20. feb 2012

@bambi2 cca v 6tt

bambi2
20. feb 2012

@alaniska a dr. ti potvrdil potrat ci ako? ako si na to prisla?

alaniska
20. feb 2012

@bambi2 potvrdil potrat v nedelu pred tyzdnom, vypadla v nedelu zrazenina a brutalne krce predtym a v utorok maternica prazdna, nenasiel uz gestacny vak a spinila som, vo stvrtok zobral hcg a kleslo a 10

ludka77
20. feb 2012

@alaniska ja som potratila v 7tt bola som aj na čisteni a po tom som tiež ani nekrvacala. A mrcha mi prišla pekne na 28deň.

alaniska
20. feb 2012

@ludka77 ja som ale nebola na cisten vobec, preto neviem, povedal ze nemusim ist na kyret kedze to odislo samo, ale zda sa mi to zvlastne ze som nekravacala

ludka77
20. feb 2012

@alaniska podľa mňa to odišlo tou zrazeninou všetko tak preto sa viac nečistis.

bambi2
20. feb 2012

@alaniska moze byt ze to bola ta zrazenina.. velka bola?? lebo aj segra si nasla 5x na teste 2 ciarky a nakonec dostala mrchu. tiez vypadla nejaka zrazenina a dr. jej tehotenstvo nepotvrdil... takze to mohlo byt ono. aj tie krce podla mna boli kontrakcie... ale o to lepsie, ze to odislo samo!!!!! bud rada, ze to takto dopadlo. takze predpokladam, maternica je cista a je to v poriadku...

alaniska
20. feb 2012

@bambi2 no ja som mala potvrdene tehu uz v 4tt, dostala som aj injekciu na zastavenie krvacania na pohotovosti ale nepomohlo, ta zrazenina bola ako 2 eurovka, mozno trosku vacsia

alaniska
20. feb 2012

@ludka77 no ktovie, snad dostanem ms nacas a docisti sa to

bambi2
20. feb 2012

@alaniska to mohlo byt ono. ono sa to mohlo zastavit rast, preto to nebolo take velke... ktovie. uvidis, mozno ked dostanes prvu mrchu, bude silna... a bude este nieco vychadzat... uvidis. treba to sledovat. ale bud pokojna. telo vie co ma robit 😉

delideli
20. feb 2012

@ludka77 : a den na ktory sa dostavi mrcha sa pocita od kyretaze?(lebo o babatko som prisla zrejme uz o tyzden skor,len som potom lezala na doporucenie lekarov doma)..

bambi2
20. feb 2012

no ja som zvedava ci pride moja mrcha... ale mam taky pocit, ze nie... 😀

cillamilla11
21. feb 2012

@bambi2 mne prisla ale 6 dni pred tym som spinila nahnedo ....potom na siedmi den uz silno ale to bola uz krv normalna ms. prsne na den ked mala prist.aj som sa cudovala lebo totalne som mala tehotebske priznaky a BT 37,3 no ako minule ked som bola tehotna aj vtedy som pred ms spinila a potom normalne kramy kto by pomnyslel ze som tehotna :D ale teraz asi nebudem :( na 28DC som robila test a bol negativny :/

ludka77
21. feb 2012

@delideli tak ja typujem, že asi od toho krvácania posledného čo si mala. Fakt neviem. Niektoré baby písali, že mrcha prišla za 6týždňov niektorým dokonca za 10. ja som bola tá šťastnejšia a prišla pekne na 28deň 🙂

bambi2
21. feb 2012

@cillamilla11 to sa velmi casto stava. segre povedal dr. ze z troch tehotenstviev vzdy jedna potrati a to je az velmi vela 😖

jankaaa
21. feb 2012

@tinara23 je mi to velmi luto ☹

babenky ja som uz tiez po 3mrche od zakroku, tiez nebudeme si davat pozor s manzelom ale ani nijak tak ze sa budeme teraz za kazdu cenu snazit....tuzim po babätku ale uz to necham tak....ak sa podari budem velmi rada...tak drzkajte palceky 🙂

delideli
21. feb 2012

@ludka77 : tak budem dufat,ze ani u mna na seba nenecha dlho cakat 🙂 tentokrat ju privitam naozaj rada 🙂

tamilenka
21. feb 2012

@eileeen dakujem dufam ze o pár mesiacov sa budeme tesit

bambi2
21. feb 2012

baby ja som sa strasne rozozrala v tom anglicku.... a teraz par dni pred mrchou... no dufam, ze to prejde inak ma porazi... 😖 uz sa neviem dockat 26, som taka zvedava ci mrcha pride... vcera na 10ty den po sexe ma pichlo 3x v podbrusku, ale strasne, az som sa zlakla... moze byt uhniezdenie vajicka ci nie?? spinenie ziadne ale to som nemala ani v oktobri...

bambi2
21. feb 2012

nikoho tu dnes nie je?? 😕

ludka77
22. feb 2012

@delideli presne viem o čom píšeš, aj ja som sa vtedy prvýkrát v živote tešila z mrchy 🙂 Tak teda držím päste

bambi2
22. feb 2012

nejako to tu vobec nezije... ziadne nove tehulky?? ziadne nove dobre spravy??
ja este 4 dni a uvidime ci mrcha dorazi... ale nemusi, nenahnevam sa 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre