Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

drake
18. okt 2010

@chomica vsak aj mna to tak uz taha 😀 sa len na neho kukam a usmievam 😀 😀 😀 si o mne mysli ze som uz celkom sibnuta 😀 😀 😀 😀 tak to mi das potom info aky bol porod 🙂

chomica
18. okt 2010

to to je ten moj prvy test 🙂

vavrenka
18. okt 2010

@chomica
@drake
ja mam termin 24.6. - takze som najmladsia tehu z nas troch 😉

drake
18. okt 2010

@chomica krasne ciarocky 😵 😵 😵

chomica
18. okt 2010

super...krasne terminy mame 🙂 jedna za druhou 🙂

chomica
18. okt 2010

@drake dakujem. Dufam ze zajtra uz stuplika uvidim aj so srdieckom.

chomica
18. okt 2010

a inak dievcata ake mate tehu priznaky?

naninka
18. okt 2010

@chomica ahojky, no škoda že tam ten doktor nebol. ale videla som testík krásne čiaročky, sjuper tak len nech rastie 🙂.

chomica
18. okt 2010

@naninka ahoj dakujem. Zajtra sa hadam dockam 🙂

drake
18. okt 2010

@chomica ja nemam ziadne tehu priznakx 😕 az na moje prsia muzikovi sa nieco nezda 😀 😀 😀 ale ani negrckam ani nic 😔 😔 😔
a v 6 tt je uz srdiecko vidiet a pocut bit? 😅

chomica
18. okt 2010

@drake ja tiez negrcam len prsia ma strasne bolia a su plne a tazke (co sa muzikovi naramne paci) 😉 a potom vkuse chodim na vecko. Obcas mam nafuknute brucho. Ale zle od zaludka mi nie je.
No v 6tt uz vraj by malo..V 7tt uz na beton vraj. Podla toho kedy si mala ovulku a tak. Ja zajtra by som mala byt uz nejak v siedmom tyzdni. Citala som, ze 5 tyzdnov po oplodneni uz je srdiecko, cize to je cca 7 tyzdnov od menstruacie poslednej. Takze tak. Zajtra sa ozvem hadam uz s super spravou 🙂

drake
18. okt 2010

@chomica ja som mala poslednu mrchu 8.9 a ovulku som mala na 18dc takze neviem 😔 v tedy doslo aj k oplodneniu som si ista 😀 😀 😀 lebo len v tedy bolo tutu mutu 😀 😀 😀
tak ti drzim moc palceky a napis ako zajtra 😵 😵 😵 😵

chomica
18. okt 2010

@drake dakujem. Ja som mala ovulku na 15-16DC. Viem to presne podla ovulacneho testu. Tak uz nech je zajtra vecer 🙂 Vlastne staci aj rano 🙂

drake
18. okt 2010

@chomica tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

chomica
18. okt 2010

D A K U J E M. Citim ze to bude dobre 🙂

winipega
18. okt 2010

ahojte,som tu 1x a potrebovala by som poradit.v auguste som mala SP v 5tt kde mi aj robili kyret.no a teraz som znova tehotna len mam velky strach.poslednu ms som mala 10.9.takze by som mala byt v 5tt.v piatok som mala hcg 1300,tak sa chcem spytat ci to nie je nejak malo na ten 5tt?dakujem

ginger01
18. okt 2010

malo nie, je to v norme , ale aj tak sila, ze si hned otehotnela, hoc po kyrete... neodporucali ti aspon 3 mesiace cakat ?

winipega
18. okt 2010

@ginger01 jasne ze odporucali ale akosi sa zadarilo.inak v nemocnici mi taky mlady lekar odporucal pockat len do prvej MS.dalsi pol roka,a moja lekarka 3mes.tak si vyber.ja mam uz dost rokov tak som nechcela cakat,no ale mam strach teraz ci to bude ok...

chomica
19. okt 2010

@drake
@naninka
@vavrenka takze nastastie tam lekar bol 🙂 taky som mala strach ze dovi 🙂 ale videla som malu zubrienku nasu krasnu a aj blikajuce srdiecko ktore som aj pocula. Bije ako zvon!!!!! Dnes som v 7tt. Dala som sa aj vypisat na PN. Som happy. Tak nech to ide dalej a vsetko bude supeeeeeeeeeeer 🙂

drake
19. okt 2010

@chomica jeeeeeee super gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa drzkaj 😵 😵 😵 😵

chomica
19. okt 2010

@drake dakujem

vavrenka
19. okt 2010

@chomica , CHOMICA CHOMICA... uuuuuuzzzzzzzzzaaaaaassssnnnnnneeeeeeeeeeeeeee!!!
JA som VEDELA, ze to bude OK. Zasluhujem si jeden cokoladovy bonbon 😀 😀 😀 😀 , mam ho u teba!
Dufam, ze ostanes na koniku a nezdrhas sastna het!!!
Ja, ak pojde vsetko ok, sa tiez chcem dat vypsiat co najskor, lebo mam strach a dost stresy v praci, nechcem riskovat. Treti krat to predsa musi vyjst!! Zajtra idem na kontrolne HCG, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne...

vavrenka
19. okt 2010

@chomica KRASNY testik!!!!!

chomica
19. okt 2010

@vavrenka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem mas u mna bonbon 😉 nech sa paci 😅

chomica
19. okt 2010

@vavrenka a nezdrhnem. pekne to budeme vsetko spolu prezivat a potom postupne rodit 😉 a daj sa vypisat je to tak lepsie, pekne pohodicka bez stresov 🙂

chomica
19. okt 2010

@vavrenka a dakujem za testik.....je krasny 🙂 zajtra ti drzim palce aj na nohaaaaaaach. HCG bude take ako ma byt! na beton urcite! 😉 😉 😉 😉

vavrenka
19. okt 2010

@chomica 😀 ty si ma teda rozosmiala, ten bonbon si aranzovala ty, ale som ho niekde nasla? 😀
ja mam strach, ze ma doki nebude chciet vypisat, ale zase si hovorim, ze pri mojom veku, po dvoch potratoch by hadam mohla... co myslis? od kedy sa najskor da ist na rizikove?

chomica
19. okt 2010

@vavrenka chcela si bonbon mas ho mat 😀 😀 😀 jasne ze som ho vygooglila 🙂ale aj to sa ceni nie?
No mna ani vypisat nechcel, ale som mu povedala ze jednoducho chcem, lebo mam vlastne jaslicky a deti su od pol roka do troch rokov a su vkuse chore a je to pre mna namahave a unavuje ma to,a ze cele jaslicky zatvaram. tak potom nemal potom vobec nemietky.Ale on mi nedal diagnozu ze rizokove tehu, ale nieco ine aby som mala aj vychadzky 🙂
Ale podla mna ta vypise a ked nie tak si za tym stoj. Povedz ze ta zamestnanie strasne stresuje a nevladzes atd. 😉

vavrenka
19. okt 2010

@chomica jasne, ze sa ja google rata!
ja mam v praci naozaj stresy, mam mentalne narocnu robotu a netuzim o male prist kvoli deadlinom, rychlemu tepmu atd... takze sa rozhodne pokusim. Moja doki je velmi starostliva, tak hadam to pojde.
vo stvrtok budem vediet vysledky hcg, tak dam vediet.
a ty uzivaj plnymi duskami toto tehotenstva, kazducku sekundu, stoji to za to 🙂 (kurnik, preco tu nie je smajlik placuci od dojatia????? 😠 )

chomica
19. okt 2010

@vavrenka no vidis mala by si to tu navrhnut, smajlik placuci od stastia 🙂 A verim ze ta da na PN, uvidis. Vsetko bude super!!!!!!!!!!!!!!! zle uz bolo uz len dobre bude 🙂
A dakujem....som natesena, doobedu som vkuse zmetkovala 😀 😀 z toho dojatia 🙂 a potom som dve hodiny spala. Hotova som bola 🙂 🙂 ty ides na sono buduci pondelok? Ja bud. pondelok budem mat vysledky z krvi co mi dnes brali, ale urcite to bude v poriadku ked ultrazvuk je v poriadku, Najviac ma tesi to, ze stuplik ma 7 tyzdnov presne tolko mam od menstruacie. Takze vsetko sedi ako ma 🙂 Pred tym uz od zaciatku to bolo velmi male na tyzdne v ktorom uz malo byt. Takze teraz to bude uuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre