Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

kikinka
14. feb 2007

ahojte kocky
kde ste vsetky? ozvite sa ako sa mate? papapa

svetluska.p
14. feb 2007

je tu niekto?

hedunecka
16. feb 2007

ahojte no nie pekna tema ale prispejem aj ja...ja som potratila/cisarsky/v oktobri a doktori mi povedali ze min.pol roka by som nemala byt teho...a supho co sa stalo po 2,5mesiaca sme ostali teho!! 😀 takze je to asi individualne a na zene kedy ostane teho a ci to ta maternica vlastne zvladne..moja uz bola asi pripravena lebo napriek vsetkemu sme pouzivali ochranu 🙂

bec
16. feb 2007

hedunecka - teraz ked si zostala tehotna ste pozuivali ochranu? Cize to bolo "nahodou", nie cielene, ze?

hedunecka
16. feb 2007

bec ano..bolo to nahodou lebo sme chceli pocuvat doktorov ked mi so zdvihnutym prsom prizvukovali aspon pol roka 😠 lenze moje malicke sa vypytalo skor..a to ze sme pouzivali ochranu mi len znovu potvrdilo ze som musela otehotniet pocas mrsky..lebo tak mi to vychadzalo aj predtym len som tomu neverila..

bec
16. feb 2007

len som nepochopila, ako si to pred tym myslela, ochranu ste ali nemali zakazanu, lebo nerozoberala som coi ochranu mozeme alebo nie, resp. aky sposob ochrany. Preto sa pytam

svetluska.p
16. feb 2007

caute babule 😀

kikinka
20. feb 2007

caute
chcela by som sa opytat ci mate niektora nejake problemy teraz ked ste tehotne, ja uz som trikrat spinila, naposledy v nedelu aj s trochou krvi, tak som hned utekala na pohotovost, nastastie vsetko bolo v poriadku.co ma vsak prekvapilo, nedali mi ziadne tabletky, ziadnu injekciu, proste nic. odbili ma, ze v prvom trimestri sa nic nedava. a to mi zistili z krvneho rozboru , ze som trosku chudokrvna...

katika1
20. feb 2007

Kikinka.. no neviem podľa mňa Ti mali dať aspoň duphaston, alebo niečo podobné..

kikinka
20. feb 2007

tu v amerike sa vraj nic nedava, niekedy sa davalo teraz absolutne nic. vravela som im ze v europe sa dava duphaston , ale oni to vobec nepoznali. no som nejako kludna priznaky mam stale a tak niejako citim , ze je vsetko v poriadku, hlavne zajtra idem k svojmu gynekologovi , takze zajtra budem vediet viac

emmaelzer
20. feb 2007

no kikinka, takze v US maju rovnaky pristup ako v UK...stavim sa keby si zaplatila za IVF tak by ti dali aspon utragestan ako som zistila, tu ho davaju po IVF na udrzanie embria...a este v zlatom dobrom SK...

kikinka
21. feb 2007

emmaelzer: neviem co je ivf?

loss
24. feb 2007

kikinka neboj tvoj anjelik sa narodi urcite,ja verim ze tento rok je k tehulkam priaznivejsi,drzim ti palce

kikinka
25. feb 2007

dakujem loss: vies ze uz sa pomaly aj zacinam tesit na babo a zacinam aj tak tomu trochu verit ,ze tento krat to vyjde. lekar mi povedal ze vsetko je v poriadku, brali mi uz krv na rozne vysetrenia ( tu sa kazdej tehotnej vysetruje krv na HIV), no a o tyzden idem na na vysetrenie na dawnov syndrom.
loss: ako sa mas ty ? dufam ze uz o trosku lepsie, drzim aj ja tebe palce

loss
27. feb 2007

kikinka som strasne rada ze babenko je v poriadku,zelam ti krasne tehulkovanie nech ta tvoj anjelik poslucha a hlavne vesele brusko bez problemov

evelyin
28. feb 2007

Ahojte , je tu niekto?
Loss čo porábaš?

emmaelzer
1. mar 2007

kikinka, IVF je umele oplodnenie
Loss, som velmi rada, ze ta citam,

cucuska
1. mar 2007

losss ahojkaj som rada že ťa čitam

loss
1. mar 2007

cucuska aj ja som rada ze ta poznam a mam si super baba s velkym a dobrym srdieckom 🙂
babenky no nemam sa cim chvalit snazim sa ako sa da ale viem ze dobre uz nebude a to ma mrzi

cucuska
2. mar 2007

loss ideme do kúpelov tam sa zregenerujeme a potom sa už oficálne zapíseme to tejto témy. teraz sme tu naćierno 😅

kikinka
4. mar 2007

loss : hlavu hore jasne ze bude lkepsie, ved este nikdy nebolo tak zle , aby nemohlo byt este horsie.. 😉 cize ja si z toho beriem ze vzdy bude len lepsie

loss
7. mar 2007

kikinka ja dufam v lepsie ale nejak to nevychadza ☹

kikinka
8. mar 2007

ale na jar to vyjde, teraz je aj stastie unavene po zime. ale s jarou aj ono nacerpa silu a najde si ta 😉

loss
5. jún 2007

baby nasla som tuto temu ako tak kukam vsetky ste uz tehulky len ja nejak nie ☹

tribitka78
6. jún 2007

loss, ani ja stále nie som...neboj, ono to príííííde.... 😅

cucuska
6. jún 2007

ahojte ja som teho po dvoch potratoch a akurát tento tt mi začalo špinenie, kt trvá tak deň. prevykrát som ho mla v nedeľu, letela som do nemocnice na ultrazvuk, boli sme v 5tt+4 a babo malo 1,4mm špinenie začalo okolo 17:00 a veĆER už nebolo. A dnes ráno zas som sa zobudila a na intimke zas niečo dohneda a teraz som bola na WC a zas ni%c. necapem a verím že sme v poriadku. k lekárovi idem v piatok tak sme hádam podrastli 😖

emily3
6. jún 2007

cucska neplas sa a zostan v klude. ja som toto tehu tiez tak trosku spinila ako pises, ze trosku..uz som si myslela ze sa to rozbehne ale sa to ukludnilo a nic. zatial sme ok dufam.
tak len lezkaj nic nerob, papkaj a uzivaj si 😀

cucuska
6. jún 2007

emily som v kľude a preto ani nebežim k dokimu, prestalo to. možno sa fazulka zahniezďuje dobre hlboko aby tam do 40tt vydržala

emily3
6. jún 2007

teraz prezivame to tehu inac co? pri prvom som nic nesledovala nepripustila som si ze by to mohlo dopadnut inac ako porodom. a teraz kazdy den sledujem najmensiu zmenu...ja idem na kontrolu az28. to by som mala byt tak na konci 12tt a dufam ze to bude ok.

emily3
6. jún 2007

jeej uz mi svieti 10tt leti to. este stale nemozem tomu uverit aj ked som ho videla.
teraz sa este venujem mojej"uzasnej"skole. ako som sa cely cas tesila na promocie a to ma drzalo nad vodou, tak mi ich tak znechutili, ze uz sa mi tam ani nechce ist. nikto nic neviem, nic nam nepovedali o dva tyzdne to ma byt a ja stale neviem, kde ako preco , kolko.... 😠 😠
jaaj nech uz to skonci.skola myslim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre