Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bobatko
13. feb 2009

ty sa mas evulik6. mne test vysiel negativny ale to mi az tak nevadi. len mam strach aby som nebola chora alebo sa vo mne nieco nedialo.uz ma aj napadlo ci budem mat niekedy este mrchu,ci mi tam volaco nevyoperovali. bojim sa co mi povie doktor. v stredu idem na kontrolu tak sa na vsetko povapytujem az doktora budu boliet usi.
tak vy sa uz budeme moct na buduci mesiac snazit pomalicky.drzim palceky aby si ostala hned tehu..... 😅

evulik6
13. feb 2009

bobatko, tak to ma mrzi... ale neboj, doktor ta da urcite doporiadku...pichne ti vyvolavacku a bude...neboj sa nic,... drzim palce..potom daj vediet ako si dopadla 🙂

bobatko
13. feb 2009

uz mi jednu vyvolavacku dal a to 28.1 ked som bola u neho a zatial nic 😒

dakujem za povzbudenie evulik6.
tak sa mi zda ze sme tu ostali len mi dve.co len mi mame taketo problemy???

evulik6
14. feb 2009

bobatko, tak neviem potom... ale urcite chod k lekarovi... on uz bude vediet ako na to... 😉

bobatko
15. feb 2009

uz pockam do 18 ved je to zachvilu.

evulik6 a vy co uz sa pomaly zacinate snazit??? uz aby sa vam to podarilo a priletela si sem ze si si nasla //.
drzim palceky......

evulik6
15. feb 2009

bobatko, teraz po mrche sa zacneme... tak som zvedava ako rychlo sa nam to podari.... 😵

mack1982
16. feb 2009

ahojte babulky ja som prisla o dietatko v 5 mesiaci stale mi tvrdia ze je to daka geneticka chyby.Jednoducho sa s tym neviem zmierit.lekari ma ujistili ze po tretom mesiaci mozem otehotniet.s manzelom sa snazime ale ziadny vysledok som s toho zufala.stale na to myslim ale nevzdam to budem sa snazim nadalej

ninuska8
16. feb 2009

mack, tak je navzdavaj to a chod dalej a kolko sa uz snazite?
ja som mala potrat sice v piatom tt a hned po prvej mrch sme to zacali, tak neviem ci sa zadarilo-....
drzim ti palce

skybaby
16. feb 2009

mack nebud smutna, my sme prisli o nase dvojicky v siestom mesiaci ... teraz sa znovu snazime ... viem ako ti je, ale snaz sa byt trpezliva, raz sa to podari ... ale cim zufalejsie sa na to budes upinat, tym to bude tazsie ...

bobatko
16. feb 2009

mack drzim ti palceky aby sa vam to co naskor podarilo. a neboj vsetko bude v poriadku. 🙂 🙂 🙂
a skusali ste si dat robit geneticke testy??

evulik6
17. feb 2009

mack, je mi to luto...neboj, bude to ok... drzim palce nech si cim skor teho a tentokrat so stastnym koncom 😉

bobatko, no co , uz si bola u doktora? ako si dopadla??? 🙂

bobatko
18. feb 2009

dneska som bola dal mi injekciu na vyvolanie mrchy. ani ma nepozeral sonom iba normalne a povedal ze by malo byt vsetko ok a ak nedostanem mrchu do 10 dni ma prist a uvidime.
bodaj by neprisla a ja bola tehu. 🙂 🙂 😅

mack1982
18. feb 2009

ahoj bobatko bola som na vsetkych genetickych testoch a praveze mi vysli vsetky v poriadku tak neviem

mack1982
18. feb 2009

ahoj skybabynka ako sa ti dari mne vsetko po starom a mas dake babulky?my zatial nie ale snazime sa

skybaby
18. feb 2009

ahoj mack, u nas tiez vsetko po starom 😉 pomalicky snazilkujeme ... kto ti robil genetiku? nam nerobili vobec, ale tesim sa ze tebe to dopadlo dobre

micimacko55
18. feb 2009

Čauky kočky tu Mirka som tu po prvý krát.Aj ja som prišla o naše druhé bábo v tretom .m . viem ako sa cítite ,ale z pomocov skvelého partnera to určite zvládnete ako ja. Je medzi vami niekto kto je po IVF,a čaká na druhú šancu?

evulik6
20. feb 2009

Ahoj Mirka.... je mi luto ze si prisla o babatko, ja tiez... ale ako si napisala da sa to zvladnut, ked mas doma podporu...

dadulienka2404
20. feb 2009

ahojte babenky ja som prisla o svoje stvrte babo v stvrtom mesiaci nevedela som to zvladnut doktor mi vysvetlil ze vecsinou odumrie plod pretoze ma geneticku poruchu a pravde podobne by bolo postihnute o 5 mesiacou som otehotnela hoc trosku s problemami ale porodlila som krasneho syna...ja viem ze si moze niekto mysliet ze ked potratim stvrte babo je to lahsie lebo deti uz mam ale nie bolo to velmi zle ale ako tu uz bolo pysane ak je psychicka podpora dostanete sa z toho...tak drzim palce

evulik6
20. feb 2009

dadus, presne tak, je to tazke aj ked nejake to dieta uz mas...ja mam tiez ale nenormalne sme sa tesili na druhe, no nevyslo to...aj ked ma to stale boli ked si na to spomeniem, ale co narobime...zivot ide dalej...teraz sa zaciname snazit tak uvidime ako to dopadne...

grelu
20. feb 2009

cafte baby...mozno otazka trosku odveci, ale lisila sa mentruacia po potrate od tej pred tym?...mne prave skoncila druha a obe boli kratsie ako som mavala predtym...a hlavne boli take bez hlienu, co sa obavam, ci nebude problem, kedze sa o mesiac chceme zacat snazit.

evulik6
20. feb 2009

ahoj grelu...ja som mala po MA prvu mrchu totalne slabu, mozno dva dni som mala taky normal vytok ako volakedy a ostatne dni to bolo len slabucke spinenie ...druhu som mala normalnu, no vlastne brutalnu, nie normalnu 😝 bola silna a vseeetko ma bolelo...este ze je uz za mnou... trvalo to 6 dni, siedmy som uz ani nemala...ja som mavala vzdy sedem do uplneho vycistenia....

petra.a
20. feb 2009

Ahoj grelu...ja som prvu mrchu tiez slabu, asi tak 3 dni. A co ma prekvapilo, nemala som pri nej ziadne bolesti. Predtym som musela zobrat aj niekolko ibalginov, aby som prezila. No a druha bola da sa povedat taka normal....ale mala som teda riadne naburany cyklus. Az 45 dni medzi dvoma.

bobatko
22. feb 2009

ahojte baby tak a uz je tu ta protivna mrcha a tak som sa tesila ze nepride. necitim si cele telo a ktomu mam aj chripku s horuckami tak som total mrtva. 😖 😖
doktor mi povedal ze sa mozme zacat snazit tak hned ako skonci mrcha ideme nato a velmi sa tesime. dufam ze to vyjde lepsie ako teraz ale ved predsa nic nieje stratene.niesom az taka stara aby som nemohla mat este kopec deti /to mi povedal moj manzel ked som bola v kritickom obdobi po potrate/ . a verim mu treba len dufat a mysliet pozitivne

drzim vam palceky aby sa vam podarilo mimi a zachvilku sme si vsetky pisali uz len ake su krasne a ako nas kopcuju v bruskach . drzim palce..... 🙂 🙂

evulik6
22. feb 2009

ahoj bobatko ...tak ta svinucha dorazila? 😠 No ale asi je to tak dobre, ked mas tu chripku...nebolo by to prave najlepsie keby si teho s chripkou...Neboj sa, nabuduce to vyjde... ved raz to pride... este sme mlade, v tych najlepsich rokoch, tak preco by sa nam to nepodarilo, no nie? 😀

bobatko
23. feb 2009

mas pravu evulik6 naco zufat ved este nemame 60 a ked to bude mat prist tak to pride a mozno potom si to este viac uzijeme ako by sme si to uzili teraz.
Chcela by som sa ta spytat, viem mozno je to osobne ale ak ti to nebude prekazat: mala si silnu mrchu po potrate tu prvu alebo slabu. lebo ja mam taku ze sa memozem postavit ani s postele bez toho aby ma vsade nesprevadzal moj manzel lebo by som hned odpadla. uplne nevladzem lebo som nadopovana tabletkami od bolesti. prosim ta je to normalne, lebo ja uz neviem co si mam mysliet. moze to byt preto lebo som mrchu dostala az na 65 den?????

evulik6
23. feb 2009

bobatko ja som mala prvu totalne slabu, ale mne prisla rychlo, na 21den od MA...ale druha bola strasna, hotova zabijacka 😀 Zle ti moze byt aj z toho ze mas tu chripku...teraz je taka protivna chripka, ze clovek je totalne slaby, cele telo z nej boli... no a ty mas este aj mrchu,tak to moze byt tym...no neviem, ak by sa ti zdalo ze krvacas prisilno a pridlho tak chod radsej k dokimu... ale verim ze to bude ok...

bobatko
23. feb 2009

dakujem ti za odpoved uz som nevedela koho sa mam opytat, lebo na nete som nic podobne nenasla.
este raz dakujem

evulik6
23. feb 2009

bobatko, nemas za co...ved na to sme tu, aby sme si pomahali a podporovali sa... 😉

habibi78
23. feb 2009

bobatko, ja som dostala mrchu 45 dní po zákroku, lekár hovoril že celkom skoro.....
aj ja som mala prvú mrchu veeeeeeeeeeeeeeeľmi silnú.... ako dlho ju máš?

kicsigirl
24. feb 2009

Ahojte, som tu nová,som rada že som našla túto stánku, ja som stratila miminko týždeň po našej svadbe, 3 novembra 08. ☹ Po svadbe som išla k doktorke s tým že krvácam ale ona nevydela nič, rozhodla som sa že prejdem k druhému, ale keďže som bola tehotná takmi doktor povedal že ma nemôže zobrať iba po pôrode, pretože cez tehotenstvo ma nemôže. Prekvapila som sa, a bola som aj nahnevaná. Cez výkend ma začalo strašne bolieť brucho a mala som silné krče, manžel ma zobral do nemocnice kde mi prišli na to že mi gynekologička nezobrala na nič krv, onimi zobrali, ale bolo už neskoro, na druhý deň som potratila, ☹ ked som sa vrátila z nemocnice a išla som k doktorke naspeť, s kľudným svedomím mi povedala, že žiadny problem nebol ale pritom som mala zostarnutú placentu. Teraz chceme mimino ale bojím sa že sa zase niečo stane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre