Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

halintoa
5. jan 2010

ahoj kočky, poobede idem k lekárke, včera poobede ma začalo hnusne pichať v podbrušku a nepomáha ani ležanie ani magnézko, tak mi držte palčeky, nech je bublinka v poriadku ☹ .

petika
5. jan 2010

Držíme palce, tfuj tfuj 😒 potom napíš, čo sa deje... Hlavne sa nestresuj vopred.. Všetko dobré prajem.

xpetka1x
5. jan 2010

no veru drzime... a daj nam vediet..
Petka budem sa testovat v piatok ak dovtedy nedojdu dnes je len 29 den tak pockam do 32 dna...mna to tiez vsdy zastihne rano a pobolievama tak polhodku az hodku a potom sa to rozbehne tak vzdy viem ze si mam xystat vlozky 🙂 ...
No zhodila mala som 62 ked som ostala v tehu pred porodom 74 ked som prisla z nemocky po 4 dnoch tak uz 66 a nakoniec som padla na 50 teraz si uz dlho drzim 53kg..

katka22r
5. jan 2010

xpetkax kocik nas vysiel na 200 eur v leluchowe...hodim foto aj postielky ale musim poslat jednej holke nech mi zmansi foto...a od 12tt som bola doma cize cele tehotenstvo,ale to sa nebralo ani ako rizikove tehotenstvo ale normalna choroba...ale dal mi ju aj preto lebo ja som zamestnana na benzinke a tam sme mali nocne 12tky a majitel mi nevyhovel no nemohol aby som robila len rano...

halinota neboj bude dobre este si len v 7tt a pichne ta vzdy niekde,ale uplne ta chapem ja som chodila s kazdou blbostou za gynek.a dokonca aj na pohotovost a tam ma tiez plne chapali ze sa obavam,ale bude to dobre,obcas budes mat aj bolesti ako pri menstruacii

xpetka1x
5. jan 2010

jaj no dobre aj moja kamoska bola v targu na nakupi kupila kociar krasny aj sedacku na papkanie ku kaciaru aj vajce a vyslo ju to na 8 tisic to je super si myslim...

katka22r
5. jan 2010

no my mame kocik 3 kombinaciu a k tomu tiez vajicko no a neisli do targa lebo do leluchowa mali blizsie a tam hned nakupili aj masko 😀

burina111
5. jan 2010

baby tak aj my sme mali prvý kočík z poľska, bola som s ním spokojná, niečo ako má katka, no a super bol, bola som veľmi spokojná..ved vlastne ho mám aj v albume so synom....babbby, pridajte tie kočíky čo chcete kupiť, omrknem....čooo? ja som z toho fakt jeleň, toľko ich je, že sa nevieme rozhodnúť.....
dadka, super že si oka,
kati, ty len bud pokope dokedy máš...to už su len dni...to vydržíš
petika, tak ty už testuj, ja som v napatí asi aj za teba....nech su //
halintoa moja neboj, dobre bude, a daj vedieť
zdeni hej, my dve sme tak rovnako šmahnuté sa mi zdá..ale tak čo, nedoprajeme si radosti......
baby máme sa oka, v celku, tak sa aj vy ostatné držkajte a čakáme ešte na petiku a xpetku a trada, otvárame novú tému 😀
no tak všetkým krásny dníček
ahojte

katka22r
5. jan 2010

a aku temu si otvarate?potom snad budete chodit aj do tejto

xpetka1x
5. jan 2010

baby aj u vas tak fuci .. no tu v prievidzi je asi koniec sveta take zaveje vetrisko.. som sa skoro zadusila kym som do obchodu dosla...

katka22r
5. jan 2010

u nas fukalo vcera dnes kusa prijemnejsie ale tiez o nicom

xpetka1x
5. jan 2010

no veru nech uz mame jar.. baby dala som si foto nech mate aspon niaky obraz.. som tam aj s mojou malou mrchanou 😉

katka22r
5. jan 2010

kukam kukam a zlate ste 😀

petika
5. jan 2010

Baby, už nemusím 😠 tá mrcha mrchavá prišla, ide ma šľak trafiť. Tak by som ju kopla do zadku 😀 😀 😀 jááááj, strašnô dačo. No povedzte mi, je toto kožné? áááááááááách..... tak zase na budúce. Baby, ja si kúpim testy na ovulačku, aby som vedela kedy mám, lebo keď to je takto rozhádzané celé, tak je to úplne zle. Ani neviem, čo kedy kde a ako. Tak tak. no čo, tak si počkáme. ☹

xpetka1x
5. jan 2010

peti to fakt neboj ja sa k tebe pridam za par dni 🙂 na buduci mesiac nam to vide aj ja som si cela kupit tie ovu testy ale ked to tu maju pofotene tak maju // na kazdom tak potom podla coho to vedia aj v pondelok dve utorok dve a kazdy den ani v zafarbeni rozdiel neni.. ja sa kaslem nato ved ked to mam byt bude a netreba sa na to tak sustredit aj ja som otehu na 1 krat ale vobec som s tym neratala ani na to nemyslela ani som si neuvedomilaz e mi menzes meska 2 tyzdne az ked som grckala no a potom som spravila testik a bolo..
ideme dalej

burina111
5. jan 2010

jááj petika, tak to si nás nepotešila....katka tak nič, žiadna nová tema, sme tu, čakáme na petiku.
baby pridala som do albumu kočík čo máme rezervovaný a ešte aktuálne brušo 😵

katka22r
5. jan 2010

petika skus pit cajik alchemylku a nasad si uz teraz kyselniu listovu..mne alchemylka pomohla a hned bolo.. 🙂 ale ja som zasa nechcela este otehotniet nemysli na to a naj poloho je z boku 😀

burinka pekny kocik aj brusko 😉

ja idem lahnut som total mrtva upratovala som spalnu a prezliekala periny tak som sa dlho neznicila uz fakt len porod

zdenkam
5. jan 2010

Petika, to ma mrzi a tak som ta lanarila. ☹

No ja mam vecicky po prvom synovi, aj preto si dam zistit pohlavie, nech viem ci sa zasobit ruzovymi.
Ja som poverciva po tom potrate, vies, bojim sa kupovat a potom na nich tuzobne kukat ako stoja v skryni, trochu si myslim, ze by mi to lamalo srdce.

Ale ten kocik to fakt nemozem odolat ze za 15O eur a len rok stary. wau a trojkolka, to som stale chcela a hlavne nic obrovske kvoli castemu lietaniu a cestovaniu, myslim tazke.
Tu mate stastie ak zozeniete trojkolku za 4OO eur a to uz musi byt ze v Sale.

Momentalne zijeme birthday party, vcera som objednala on line pozvanky. Patrick bude mat 3 roky, caka nas asi 14 deti a tak dojednavame priestory a co im pod zubok. Robime to spolu s mojou Peruanskou kamoskou, lebo jej dcerka sa narodila v tej samej nemocnici a ten samy den ako nas syn a su ako brat a sestra. Je nezvycajne vidiet taketo priatestvo.Aj mnohojazycnost nas spaja. 🙂 Clodagh rozprava anglicky a spanielsky kym Patrick anglicky cesky a trosku slovensky. 🙂

sa tesim na to a aj jak sa tam pofotime s kamoskami, lebo jedna bude v zacinat 9 mesiac tehu, druha ze asi v 5 mesiaci a ja v 4 mesiaci v tom case, ak vsetko pojde ok, musime si urobit skupinovu foto. 😀

Petika, este raz nezufaj, to by v tom cert bol, aby to babo nebolo. Isto pride, len ziadna z nas nevedela ci nevie kedy.

A ovu testy su podla mna riadny tlak na psychiku, ze kazdy den testovat a potom ze ok, teraz na vec. To musi byt pre snazilky tazke. ☹ Ja som mala ovu testy balenie 5 ks, mam ich v zasuvke, pouzila som len 1 aby som si to overila ci sa nemylim, ze viem kedy ovulujem. Ale chapem, ak niekto testuje kazdy den, ja len by som to nedokazala, mna by to ubijalo.

petika
5. jan 2010

Baby: Ďakujem, že si ma počkáte 🙂 potešilo ma to, burinka..... no ty už máš krásne brušinko... 😉 super... a krásny kočík ste si objednali 🙂

Katka: Ja som pila alchemilku, prestala som, ale asi si dám zase. Ešte ju mám doma a beriem tabletky Calibrum baby plan.... musím si kúpiť nové balenie a uvidíme. Asi veľmi chcem, aj keď na to nemyslím tak, až chorobne. Ani som si nedávala pozor, kedy plodné, kedy nie. Keď sme chceli, tak sme, keď nie, tak nie. Nie silou. len som si myslela že.... ale jeden myslel, potom mu cvrklo a musel sa ísť prezliecť 😀 ale, nádej umiera posledná. Však?

katka22r
5. jan 2010

zdenka tak nech sa party vydari a malemu vsetko dobre 😉

petika nebojaj bude dobre fakt na to nemysli daj si troska vinka na uvolnenie vraj to pomaha..a fakt skus tu polohu z boku... 😉

petika
5. jan 2010

skúsim Katka, skúsim. Keď to tvrdíš Ty, malo by to zabrať, veď o chvíľočku ide malinký výsledok von, tak si nechám poradiť 😉 😀 oddychuj, pekný večer prajem baby

katka22r
5. jan 2010

petika noo skus ak to vyjde budem rada 😉 inak a necakaj na plodne dni ja som sexovala asi na 3 den po kramoch a vidis vysledok ale vobec sme na tom neboli s mm v myslienkach takze mysli na nieco ine a hlavne na lasku ktoru mas vedla seba a ktora je vzdy pri tebe

petika
5. jan 2010

😉 Napísala si to krásne, je to absolútna pravda. Však svet nepadá a nestojí na našich ideáloch, našťastie... máme pred sebou kopec času. Stále verím... Všetko bude ok, tak sa nebojím, však sme mladí ľudia. Budeme to skúšať ďalej

katka22r
5. jan 2010

tak tak moja 😀 a inak ako sa mas?ja celkom fajn vobec si akosi neuvedomujem ze ma caka porod

xpetka1x
5. jan 2010

petika moj doktor ma na calibrum nie dobry nazor ze to je len taky biznis naj, je klyselina listova a cista ja si ju kupujem beriem ju mesiac 30 tabl stoji 1,50 45sk a je dobra davam si rano 2 tabl to mam 500mg..

petika
5. jan 2010

xPeťkax: dve tabletky? Tak aj ja si kúpim potom toto. Zajtra si ju musím ísť kúpiť. ale 500 mg, to je dosť, pokiaľ nie sme tehu, alebo to je jedno?

Katuš, ty sa ešte necítiš tak, že ideš rodiť? tak potom preto sa malá nechystá, lebo aj tebe je dobre s ňou takto v tesnej blízkosti... 😀 my sa máme dobre, práve som dovarila večeru a pôjdeme niekam do mesta vypadnúť prejsť sa námestím po tejto krásnej zime 🙂 prísť na iné myšlienky a pohyb potrebujeme po sviatkoch 😀

xpetka1x
5. jan 2010

peti tak teda ked si to ces kupit.. vola sa to: Elastin Q a podtym je nap. kyselina listova a vitamin B6.. jedna tabletka obsahuje 200 mg.. a ja si davam po dve kazde rano tam je to nap. ze jednu az dve tabletky..je to pre zdravy priebeh tehotenstva a pred tehotenstvom kyselina nezaskodi tak si davam dve a nakupila som si aj Brokolicu tam je najv. kyseliny listovej a robim si ju na rozne sposobi..

katka22r
5. jan 2010

xpetka ja som tiez brala kyselinu ale len 400 a jednu denne

petikano necitim sa na to ale zaroven sa velmi tesim na porod

xpetka1x
5. jan 2010

no Kati ved hentak ked si dam 2 tak to mam 400mg.. jedna ma len 200...
ved tak to zacne necitis sa a zrazu z nicoho nic...ja som ani nevedela ze mam bolesti som si myslela ze som prechladla niekde tak som sa riadne zababusila spravila cajik no a ja koza som uz mala kontrakcie.. no ale bola som prvorodicka a ktomu predcasny porod tak sa to odpusta 🙂

burina111
5. jan 2010

baby ja som si kupila ten femibion že super že neviem čo a zle mi z neho bolo ako...tak som to všetko vyšmarila do koša a stačí mi kyselina listová za 45sk,nie tabletky za 750, ten calibrum mami som ja jedla ked som kojila, ale nepomohlo mi to veľmi, asi by som sa priklonila k názoru - biznis
no tak čaute, všetkým držím palčuchy 🙂

katka22r
6. jan 2010

dobre ranko kocky ako ste sa vyspali?ja ani neviem ci mam dajake organy v tele taka som dokopana,no mozem ja zato ze ona si nevie najst cestu vonku? 😀 aj jej vravim ako si tam prisla tak musis aj von a ona nic to jej je v tom brusku tak dobre?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre