Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

lenadka
8. jan 2010

xpetka, to je asi indi vindi 😅 mna ked dr. nechcel ani klasicky vysetrovat a po sonde sona som spinila neriskujem...raz ano a nebolo to ok, potom som mala bolesti, pritom to bolo take straaasne opatrne 😝

burina111
8. jan 2010

baby tak sex, to máte pravdu že je to skôr stres, či sa niečo nestane....tak my viac sušíme ako sexujeme..čo človek neurobí pre zdravé bábo..no a musím ti xpetka oponovať s vnútorným sonom...vieš, ja mám po kyrete zatlačenú maternicu na chrbtici a cez brucho mi maternicu vôbec nevidieť...takže sono sa mi dá robiť jedine vnútorne aby sme vedeli, ako bábo na tom je...som teraz už v 9tt a tých ulz mám za sebou asi 5, zo začiatku sme mali problémy..no a nič sa mi nestalo po sone, klopem....a podľa mňa ani sex neškodí..to je asi o jednotlivcoch..podľa mňa ak žena má chuť na sex..tak nech sa páči....ak to bolí, netreba to siliť, proste hlavne žena musí vedieť dokadiaľ môže....

burina111
8. jan 2010

hej baby a čo som sa dnes v múdrej knižke dočítala: po 13tt klesá riziko potratu o 65%, tak zdeni si za vodou, moja...... 😀

cucuska
8. jan 2010

hlavne to chce pozitívne myslenie a zas pozitívne myslenie 😉
Držim Vám moc palce. Ajmne sa to podarilo a naozaj pomohlo len pozitívne myslenie

lucka_o
8. jan 2010

ahojte baby
zdenkam- pozeram ze sme natom rovnako 13tt 🙂
burina tak to tesi aj mna, ze to klesa🙂 aspon nieco pozitivne. inak mne lekar tiez robi len vnutorne sono....mala som ho doteraz 3x.a s tym seom tiez si myslim zeje to u kazdeho individualne 😀

katka22r
9. jan 2010

ahojte kocky my mame post od 12tt len tak sa mozeme pomojkat 😉 ale aj to stoji za to,aj ked obcas mam chut ale pre to malicke to vydrzime obaja...

mne napr.vaginalne sono nerobil ani raz cez tehotenstvo a dokonca ma ani zo zaciatku nepozeral zo spodu

iwanna
9. jan 2010

hmmm, obavam sa, ze u nas sex nehrozi tiez zas cele tehu 😖 Prve som bola PN na rizikovom a teraz mam od doki PRISNY ZAKAZ AZ DO ODVOLANIA! Citujem doktorku, presne tak mi to povedala 😉 Takze si nemyslim, ze ked zakaz odvola, ze budeme mat este odvahu 😎 Ale musim sa priznat, zatial mi to vobec nechyba. Ani si na sex nezmyslim. Neviem cim to je, ale asi tie tehu hormony 😒

katka22r
9. jan 2010

iwusik ved hej nieco vydrzime ne?a nieje to az tak nevyhnutne dolezite a chlapi maju dva ruky zdrave 😀 😀 😀

iwanna
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 no vsak to 😀 😀 😀
A ako sa dnes citis Kati? Ja som maleho stale prehovarala, aby sa len narodil v sobotu, lebo to mi prisiel taky fajn den, ze bude manzel doma, nebudem sa musiet bat ako sa dostanem do nemocky, vecer moze v pohode zapit, v nedelu dospat a v pondelok pekne zas do roboty. Tak mi maly nakoniec vyhovel a narodil sa v sobotu 😀 Ty co? neskusis malej dohovorit? 😉

katka22r
9. jan 2010

ach skusam ale na nu to akosi nefunguje o chvilku pride moja sesterka so 4 mesacnou dcerkou tak snad ona jej dohovori 😀

burina111
9. jan 2010

ale čo baby, katušik veď máš ešte čas, možno si s tých vzorových, čo porodíš presne v deň termínu..a možno 15steho--na moje narodky 😀
holky držte sa všetky, krásny víkend

xpetka1x
9. jan 2010

babule caute tak som sa dnes testla do tretice a uz som nemusela zaostrovat bolo to krasne vidiet // carky,, len sa nedokazem tesit mam velky strach s najblizsich tyzdnou..Hlavne preto ze 5 dni po ovulke som mala neskutocnu bolest v podbrusku na polku paralenu az potom to preslo neviem co sposobilo tu bolest ☹

katka22r
9. jan 2010

burinka no snad 15 😀
xpeetka nebojaj sa bolesti na zaciatku tehu su normalne

masabi
9. jan 2010

Ahojte vsetky skalné,niekedy vam aj nemo zavidím,že tu dokážete niečo napísať,ja sa akosi neviem,a asi ani nechcem nútiť,niekedy som za netom presedela hodiny a teraz ležém skôr pred telkou.No dúfam ,že už najhoršie obdobie bude za mnou.Zdeni,aj ja som asi pred týždňom začala blbo spať,presne okolo 23.00 idem zalahnuť,pospím chcvíľu a potom matožím...hrozne,a zvláštne zároveň.lebo sa cez deň necítim nejako unavene.Ale nejako to vydržať musíme,naše ratolesti za to stoja.Držme si všetky navzájom palce ,nechc nám to práve v tomto roku pri plnom zdraví prinesie aj šťastie v podobe naších malých uplakaných uzlíčkov.
Majte sa ,šetrite sa,spinkajte,oddychujte ja sa tu zas nejako objavím.pa,pa

masabi
9. jan 2010

...a čo sa týka sexu...tiež mám abstinovať,ale doprajme si aspon zopár nežností,tie nám nezakázali 🙂

lenadka
9. jan 2010

xpetka ze by zahniezdovanie? 😉

lucka_o
9. jan 2010

baby tak mne doki povedal este na zaciatke ze ziadny sex a potom sa uz nezmienil....takze 😀 stale ked sa da🙂
xpetkax drzim palce, ja ked som si nasla tie 2 ciarky po tom co bolo,....tak som sa aj tesila aj plakala ze uz to nechcem zazit znova....drz sa vsetko budde dobre treba verit....

xpetka1x
9. jan 2010

tak to asi nie ze by sa zahniezdilo uz po 5 dnox to trva 8 az 10 dni..tak neviem ale teraz mi je ok 🙂
Luci ty si z najhohorsix tt uz vonku ako kukam 13 tt..tak blahozelam a drzkam palce dalej...mas za sebou aj potrat_?

lucka_o
9. jan 2010

jj, mam inak by som v tejto teme nebola ☹
no, aj ja verim ze to najhorsie je zamnou, ale doki vravel ze v tehotenstve sa vsetko moze zmenit zo zdn na den....tak ma s tym velmi nepotesil

xpetka1x
9. jan 2010

no ani ty mna preto nerada xocim na net a citam pri prvej dcerke som o nicom nevedela necitala nic..bola som v 8tt a na diske som tancovala pila..sexovali sme cele tehu a nie jemne normalka 🙂 nebrala som ziadne vitaminy jedla som vsetko ziadne obmedzenia a sme tu mam krasnu dceru a zdravu..pri druhom som si davala pozor brala vitaminy a neni sme tu.. tak teraz uvidime z kazdeho nieco 😉

burina111
9. jan 2010

xpetik, jééééj, tak gratulujeme, to je super, vitaj v klube a teraz moja až do uspešného konca, ako my všetky 😉
luci a ty moja, nemôžeš myslieť na to najhoršie, veď keď človek tak číta tie fora a tie nešťastné osudy tu...fakt som si myslela stále, že keď človek prežije prvé tri mesiace, je za vodou...ale kde..celé tehu je samé riziko, stále sa môže niečo stať, potom zas pri pôrode, potom s nami maminkami a potom zas detičkám....proste človek asi nemôže na veci pozerať tak pesimisticky a stále žiť v obavách a strachu....skôr sa asi musíme tešiť z každej minuty a nechať veciam voľný priebeh a čo sa má stať, to aj bude...neovplyvníme to ani liekmi, ani vitamínami....
tak sa len držte maminky aj bábatká
luci, tak ty si už za vodou a masabi moja, ty ešte týždeň a tiež budeš za vodou..ako som písala že po 13tt klesá riziko potratu o 65%...........tak sa tešte.... 🙂

xpetka1x
10. jan 2010

no jasne baby az do konca a vsetky spolu 🙂

No vceara som zaspala babule az o pol noci..moj manzel isiel o 15 na pivko a dosiel o 23 a mobil vypnuty no koniec sveta som myslela ze ma vystre kečd prisiel som mu taku praskla medzi dverami no to bolo prvy krat co som mu dala facku ale sadla mi fakt supis 🙂 a nelutujem!!este som do neho hustila zo hodku aky je ak mi ublizuje a bolo...neznasam xlapov a krcmy hlavne ☹

katka22r
10. jan 2010

dobre ranko tak tak ako pise burinka nikdy to nebude to prave orechove 😒

co mate na obedik?my kuraciu polievocku ako kazdu nedelu-mnam 😉 a dnes kurca a tarhonu a k tomu niejake zavarane broskyne...

vcera sme boli s mm troska posediet tu v jednom nefajciarskom bare odpila som s jeho piva asi 2dc taku chut som nanho mala a potom sme fajne spinkali az do pol 2 🙂 a od pol 2 do pol 4 som sa ja aj mala v brusku len prevracala hore dole

xpetka1x
10. jan 2010

no ja dnes rezignujem a nevarim nic,, KSCN cize kto si co najde!! malej spravid daco a muz nech ide do krcmy na jedno ked je hladny 🙂

katka22r
10. jan 2010

xpetka ja mam to stastie ze u nas dnes varia nasi kedze tu byvame 🙂

burina111
10. jan 2010

jááj Kati, tak ty sa máš...no aspoň si nás inšpirovala,čo variť, bo ja som bola až doteraz bezradná, tak diky..a vidím, že si stále tu. ahhahah,moja zlatá, darmo plašíš, ty tu budeš až do termínu...ale to je dobre
xpetka, tak možno keby si nebola tehu, tak mu tu facku ani nedáš..to všetko robia tie hormony...ale tak keď ho už šrubuješ, teraz nepovoľ, nech si pohne tou krásnou hlavičkou, že nerobí dobre.....hlavne sa nerozčuluj, to si nepridáš....hrozné je to s nimi...a ešte horšie bez nich, že???

petika
10. jan 2010

Ahoj baby: Jáj, xPeťkax: tak to si mu riadnu výchovnú teda dala.... ale také sa nerobí, niekedy mám pocit, že muži majú v hlave piliny. Ale skúste im toto urobiť vy a bude skákať 2,20 do výšky bez tyči 😀 to nikdy rozum mať nebude 😉 ale čo by človek bez nich robil, keď ich tak rady máme. Však? 😉 my dnes máme pečeného diviaka so zemiačikmi na masle 🙂 sa tešíme..... naše obľúbené vybehané mäso všetkým dobrú chuť a držte sa. Snáď sa tento mesiac medzi vás zaradíme aj my 😀 miesime statočne 😀

lucka_o
10. jan 2010

ahojte, burina diky.ale aj tak som stale vo vsetko opatrna....tesim sa ale poznate to samy.
vy nieste unavene? ako pozeram od rana fungujete a pisete a ja sa neviem dospat kazde rano....ked vstanem o desiatej tak som rada 😀 a potom behom dna zas....unava a unava
mnááám ake obediky mate...my mame pecene kurca 🙂

masabi
10. jan 2010

Luci ,ja sa tiez rano neponahlam z postele ale od zajtra už budem musieť,decka do školy,nachystať desiate a vyprevadiť ich..a potom zas zaleziem do postele 😝 ,Burina vdaka za povzbudenie,ale som akasi nepokojná,budem kľudnejšia v stredu po kontrole.

katka22r
10. jan 2010

burinka alebo este tu budem po termine 🙂 ale nie tak uvidime co nam povedia 14.1 ale ze ked nic tak toho 18.1 nas hospitalizuju a ukazu malej niejaku cestu vonku 😀

petika tak treba najst vhodne drozdie aby si nakysla pomaly a postupne 😀 ale nie drzim palce

lucka tak spi pokial mozes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre