Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

mimi1111
4. mar 2011

@veva82 nie nerobila som si test neverim ze by som bola tehu ani ziadne priznaky tehu nemam.ja som mala kyret 31.1 este pockaam uvidim citala som ze niektore baby dostali atz po 8tyzdnoch no dufam ze mi cim skor dorazi lebo som uz na nervy stoho lekar povedal ze uz by mala priist

mimi1111
4. mar 2011

@zuzanka2905 ak sa podari dufam ze bude vsetko v poriadku vies tym som chcela povedat ze sme sa dali podla lekarov a aj tak sme o to prisli teraz to skusime skor uvidime co bude mozno sa to hned nepodari

zuzanka2905
4. mar 2011

@mimi1111 no možno hej držím ti palce aby si mala už šťastné tehotenstvo aj ja dúfam že moje bude v poriadku

tatiana77
4. mar 2011

zlate je to, ze si chytila pozitivum od gynekologa......boli sme u dr a Sonicka je zdrava ako buk...povedal, ze mohla to byt viroza...ako ste vy dopadli na kontrole???

mimi1111
4. mar 2011

@zuzanka2905 dufam ze sa podari a neboj drzim palceky aby si mala vsetko v poriadku a stala sa stastnou maminkou netreba sa stresovat a mysliet na zle 😉

zuzanka2905
4. mar 2011

no ved ja to viem ale kto raz zažil potrat to už nedokáže nemať strach už je to v tebe vo mne určite až po kým nebudem držať v náručí malé až

mimi1111
4. mar 2011

@zuzanka2905 mas pravdu mozem sa spitat kedy si dostala MS po potrate?

zuzanka2905
4. mar 2011

@mimi1111 kyret som mala 21.9.2010a prvú menštruáciu som dostala presne o mesiac 20.10.2010 Doktor mi vravel že mesiac a príde prvá menštruácia a aj tak bolo

mimi1111
4. mar 2011

@zuzanka2905 ja som mala kyret 31.1 a MS som este nedostala takze neviem co zasa je.uz by som chcela dostat a zacat sa konecne snazilkovat 🙂

zuzanka2905
4. mar 2011

@mimi1111 jaaj no tak to je dost čudne a nemožeš byť nahodou zas tehotna máš aspon pocit že dostaneš ,?

zuzanka2905
4. mar 2011

@mimi1111 možno sa ti omeškalo o par dni

mimi1111
4. mar 2011

@zuzanka2905 vies co pobolieva ma brucho ako pred MS uz pomaly tyzden,tehotna tak tomu neverim davali sme si pozor noo raz nie ale nemam ziadne priznaky pochybujem ze hned by som otehotnela

zuzanka2905
4. mar 2011

@mimi1111 vravíš týžden že ta pobolieva no neviem možno že ked ste si raz nedali tak sa podarilo a možno že dostaneš ja by som si na tvojom mieste kupila tehotenský test ved len jeden a budeš vedieť

mimi1111
4. mar 2011

@zuzanka2905 myslis ze by sa to hned podarilo?ale nemam ziadne priznaky ani prsia ma nebolia nic citala som ze niektore babenky dostali po 8tyzdnoch este pockam tyzden a ak nie tak testujem

zuzanka2905
4. mar 2011

@mimi1111 no kludne sa to mohlo podariť 8týždnou to su 2mesiace to je somarina menštruácia by mala prísť po mesiaci ak je všetko ok ved uvidíš no ja by som určite radčej kúpila test a skusila ved uvidíš

katkarv
5. mar 2011

@mimi1111 ja som mala kyret 16.12.2010 a menzes som dostala 25.1.2011

mimi1111
6. mar 2011

@zuzanka2905 aj mne sa zda vela 8 tyzdnov ked som bola u lekara povedal ze je vsetko v poriadku pockam este tyzden a kupim si test no uvidime ako bude no stale neverim ze by sa to hned podarilo

mimi1111
6. mar 2011

@katkarv ja som mala 31.1 a este zatial nic neviem dufam ze to neni nic vazne

katkarv
6. mar 2011

@mimi1111 a test si si nerobila?Ja som si myslela ze som tehotna ale bolo to len hcg z predosleho tehotenstva ktore pomali klesalo.Ked mi robili kyret prvy krat menzes mi dosiel na 30ty den takze je to ine pri kazdom pripade.

veva82
6. mar 2011

@tatiana77 malej brala výter z krku a krv na CRP,to vyšlo negatívne takže zápal chvalabohu nemá.Uvidíme ako dopadol ten výter.Ale stále riadne brchce ☹ Ja som bola včera neskoro večer na pohotovosti....mala som červenú krv na papieri ked som bola na WC ☹ vyplašená a zbalení som utekala do nemocnice,našťastie sme v poriadku.....mimi narobilo planý poplach a mňa úplne vystrašilo.Poslali nás domov a v piatok idem k obvodnému gyn.na kontrolu,dnes mi aj volal či som ok,kedže som mu posielala smsku či náhodou neslúži.Zlatý 🙂

zuzanka2905
6. mar 2011

@mimi1111 no ved uvidíš ja mám dilemu z tých čiarok na testoch že sú ružove a nie silno červene a že mám stres a srach či tam doktor niečo uvidí

veva82
6. mar 2011

@mimi1111 ja som si tiež myslela že mám na teste zostatok HCG s predchádzajúceho tehu a nakoniec som bola tehotná.Vôbec som to nečakala že by sa nám to mohlo podariť hned na prvý krát.Urob si test

mimi1111
6. mar 2011

@katkarv nerobila som si test pockam nebudem si robit nadeje a potom velke sklamanie ☹

mimi1111
6. mar 2011

@zuzanka2905 neboj aj ja som mala slabe ciarky a bola som v 5 tyzdny a doktor to videl

mimi1111
6. mar 2011

@veva82 pockam este tyzden ved ani priznaky nemam neverim tomu ze by som bola ved uvidim 😉

tatiana77
8. mar 2011

@veva82 juuuj....to mi je luto, ze si musela toto prezivat...dufam, ze ste v poriadku.....my sme v pohode...uz by som bola najradsej, keby bolo koniec marca a zistili by sme, ze cakame babo... 🙂 inak vsetko najlepsie k MDZ 🙂

fatulienka
8. mar 2011

Ahojte.
Prosím Vas o radu.4.2.2011 som spontanne potratila.všetko je fajn po fyzickej stránke.ale s manželom sme mali nechraneny styk pri ktorom sme si nedavali pozor.stalo sa to 2tyzdne po potrate.robila som si tehotensky test ale vysiel mi negativny.no menzes som doteraz nedostala.mam sa obavat ze som tehotna alebo mozem byt kludna.nie zeby sme babo nechceli len ja mam strach po tom co sa stalo.bojim sa.doteraz mi testy vysli dobre.myslim ze ma neklamali.prosim a radu...
Ďakujem Alena

veva82
8. mar 2011

@tatiana77 jeeej dakujem aj tebe všetko naj k MDŽ.No idem dnes na kontrolu som zvedavá ako dopadnem.Vaneske predpísala doktorka ATB.Zliezlo jej to na priedušky.A ja som začala zvracať ☹ Ale ináč sme v poriadku 🙂

bosoriak
8. mar 2011

@fatulienka A bola si aj na kyretazi?

tatiana77
9. mar 2011

@veva82 hmmm....mas to pestre.....no vracanie ide k tehotenstvu....snad Ta to rychlo prejde....povedz si aspon, ze mas tehotenske priznaky 😉 drzim palce na kontrole..my teraz riesime skolku, ale pochybujem, ze ju zoberu od septembra, ked nema 3 roky ☹ ...ale mohli by v priebehu roka, ked dovrsi tri roky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre