Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loss
7. dec 2006

babo je mi velmi luto co sa ti stalo aj ja som to zazila pred 3mesiacmi neboj babenko pride ked bude pravy cas,velmi ti to prajem.Vela stastia 🙂

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keikei
7. dec 2006

ahojte babulky, ako sa máte? 🙂
babo neboj, sme tu viaceré s podobným osudom. čím skôr sa s tým zmieriš, tým lepšie pre teba a aj pre ďalšie babenko, ktoré určite príde. a s manželíčkom sa kľudne mojkajte, ak sa cítiš v poriadku, nič sa nestane. a ak sa bojíš otehotnenia, nejako sa zabezpečte 😉 tiež som mala najprv obavu, čo keď, a už to nechávame na náhodu. bude ako bude
😀

froschka
autor
7. dec 2006

babo veru vsetulinko je ok a baba su dve 🙂 dokonca 🙂
no ak nechces byt tehu tak sa veru chrante lebo zena po potrate je nachylna znovu otehu 😎 no a keby sa aj mimi podarilo tak sa bat netreba priroda si poradi ak je na to spravny cas 🙂 sliznica maternice sa ti uz teraz regeneruje

bludicka1
7. dec 2006

babenky ja mam hrozny strach, ze znova prideme o malinke. Kolegyne vraveli, ze potratili v 4 mesiaci.... ja mam strach, ze sa nieco malinkemu stane, asi to nezvladnem, ak prideme aj o toto. 😒

froschka
autor
7. dec 2006

bludicka a preco by sa ti nieco take malo stat?ked skocim z okna skocis aj ty?to je to ista potratim v 4tom potratis aj ty...
nechaj si stres na chvilky ked nebudes vediet ci nakrmit,prebalit,dovarit,pozehlit a pod.potom sa ti zide ale teraz to hod za hlavu ved sa nic nedeje nie? 😵

bludicka1
7. dec 2006

hej froschka mas pravdu, len ja si uz tak velmi zelam, aby som bola aspon v 5 mesiaci, hrozne pomaly sa to vlecie 😒 a hoci si vravim, ze strachovanim nic nezachranim... nepomozem si ☹ Asi by som bola najradsej, keby som ani nevedela, ze som tehu a prisla na to az koncom 4mesiaca 😅
ok dakujem

froschka
autor
7. dec 2006

bludicka neboj ja som sa takisto bala a teraz som 14tt a je vsetko ok 😉
aj tebe sa to podari a budes mat rozkosne miminecko tak si pekne hladkaj brusko nech citi malicke lasku 🙂

bludicka1
7. dec 2006

dakujem si moc zlata 🙂

froschka
autor
7. dec 2006

aj mne tu babenky pomohli velmi ked mi bolo na piiip 🙂 pod rozmyslat nad menami radsej 🙂 mate uz nejake vybrane?

bludicka1
7. dec 2006

hmmmm s vyberom dievcat neni problem, ale mojemu muzikovi sa nepacia ziadne chlapcenske mena. Jemu sa paci iba Ben. Mne sa paci Richard. Ale na mena mame este koooooopec casu a asi aj tak budeme do poslednej chvile menit 😅
a vy uz mate vybrane?

froschka
autor
7. dec 2006

iba ak by boli baby xi na chalanoch sa nevieme dohodnut nic nam nepasuje spojit podobne mena a aby boli zname v rakusku aj na slovensku xi

bludicka1
7. dec 2006

ved prave preto som ja chcela richarda, poznaju to aj v Anglicku a aj na SK, ale ..... budeme na tom musiet este zapracovat. OK idem si oddychnut, som daka unavena, dakujem za mile slova. pa

froschka
autor
7. dec 2006

🙂

nika76
8. dec 2006

Ja pevne verim,ze tu coskoro k vam pribudnem 😔

froschka
autor
8. dec 2006

ahojky naka tak ako u doktora?

nika76
8. dec 2006

Ahoj moja,

Musi to ist von,ale teraz sa podrz stoji to 150.000 Yenov,t.j podla dnesneho kurzu 35.000 Sk.Tak za toto mam letenku a mozem ist domov.ale listok bol najskor na 26.12.Idu vianoce,a taka smola.Ja vsak citim ze to odide prirodzene,lebo ma strasne picha uz aj v chrbte.. Neviem,idem pit ten caj z alchemilky.No a keby som nebrala duphaston cely ten cas,tak mozno uz by to aj bolo prec...Srdiecko nebije.Je mi velmi smutno.A moj manzel mi robi srandy akoby sa nic nestalo,ja nechapem,mam pocit,ze ho to netrapi tak ako mna...On povedal,ze co ma robit...

froschka
autor
8. dec 2006

nika tak to ma velmi mrzi zial stava sa a clovek si nevyberie.musis byt silna.a manzel ta chce len povzbudit a inak muzi nezvyknu davat najavo bolest tak aj to si vezmi...isto ho to trapi ako teba...

loss
9. dec 2006

nika je mi to velmi luto,musis byt velmi silna.Drzim ti silmo palce aby si vsetko zvladla a dockala sa malickeho.Inak alchemilka je fajn,vela babam pomohla.A manzel asi ho boli ked vidi ako sa trapis a preto sa pokusa ta rozveselit,viem ze ty to vnimas inaksie ale aj ja som to prezila a casom pochopis ze on to tak nemysliel,drzim vam palce.

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika76
10. dec 2006

Babo a Loss dakujem Vam....Na to cistenie pojdem az doma,takze este 2 tyzden cakania.No musim vydrzat...dufam,ze to bude o.k. 😔

loss
10. dec 2006

nika drzkaj sa budem na teba mysliet

ninocka
10. dec 2006

nika bude neboj

froschka
autor
10. dec 2006

ahojky nika neboj zvladnes to aj ked to nieje lahke ale musis byt silna 😉

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loss
11. dec 2006

babo podla mna spravna rec,netreba sa stresovat vsetko bude dobre tak ti zelam vela stastia 🙂

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
loss
12. dec 2006

babo mas pravdu ani ja nestresujem uz,co ma prist pride a verim ze vsetko zle je na nieco dobre,drzim ti palce a zelam nech sa ti coskoro dostane do bruska ta spravna fazulka 😉

froschka
autor
12. dec 2006

babo veru tak 🙂 ja som tiez nemyslela na tehu ze otehu a ono to doslo rychlejsie ako hurikan 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre