Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
13. nov 2009

babenky jedno jedine mi pomohlo zacala som robit vsetko pre seba,zdrave stravovanie,cvicenie,ziadne plodne a neplodne dni jednoducho prestat mysliet a pride to samo 😀 drzim vam prsteky

dadqa86
13. nov 2009

Ahojte baby 🙂 ja som si dnes bola uz konecne vyzdvihnut saty svadobne mam ich doma 🙂 takze sa ozvem ete drzkajte sa awoojte papapa 🙂

petika
13. nov 2009

Ahoj dadqa86: teším sa s tebou, bude to paráda, už sa teším na tvoje zážitky a foto zo svadby. Užívaj si to plnými dúškami, čaká vás jeden z najkrajších a najemotívnejších dní vášho života. Je to krásne, tak všetko dobré.

katka22r: tiež si myslím, že pokiaľ sa niekto zameria len na to, že teraz to musí byť ono a ráta plodné dni a sústredí sa iba na to, ako schválne to nebude ono, je to určitý typ stresu. Keď to prejde a na všetko sa človek vykašle a nechá to tak, vtedy to príde nečakane, ale o to krajšie

katka22r
13. nov 2009

presne tak petika a ty este necakas babo?

dadqa86
13. nov 2009

Ahoj Petika:Dakujem ti velmi pekne a verim tomu ze si to budeme uzivat tak ako aj ja tak aj moj nastavajuci manzel 🙂...Len ta nerovozita by nemusela byt pred svadbou sa citim aj neista aj ista vselijake pocity mam ked uz viem a sledujem datum ako sa to blizi.Ale tak ked uz vindeme zo Zamku ako manzelia dufam ze to somna vsetko opadne 😉 aj nervozita aj stres..Uz sa neviem dockat.A po svadbe sem hodim foto 😉 tak sa drzkaj.... 🙂

dadqa86
13. nov 2009

Ahojte baby vytvorila som si album a dala som tam zatial 2-fotky 😀 ze priprava a konecne doma saty :D neskor pridam dalsie 🙂 majte sa krasne

dadqa86
13. nov 2009

A ete som dodala nejake foto 😝 😝 😝 😀

dadqa86
13. nov 2009

Adminka mi to vyhodila ☹

dadqa86
14. nov 2009

Ahojte baby 🙂 vcera v noci som zvracala a dnes rano znovu 😉 neviem cim to bude,ale neprebieham dopredu ete sa ozvem dnes ma moja maminka narodky tak sem uz nedojdem 🙂 drzkajte sa papapa a pekny vecer zelam 🙂

miroslava89
14. nov 2009

ahojte... fuha tato tema sa rozbehla akosi..

burina111
15. nov 2009

no ahoj mirik, tak vitaj pri náas....hej tak my sme tu také veselá smtná zmeska čo si pomáha, že dadqa a katka a petika???
no baby, stretávka bola super, ale som ako mátoho, nevyspatá, no už som si odvykla flámovať po nociach, xiixixi, dadqa no ja som si nestihla ani fotky kuknúť...škoda...tak na moja svadba tiež pôjdeme mrknúť.....žeby si bola tehu či čo to zvracanie? či to si iba niečo zjedla??
všetkým peknú nedeľu 😉

dadqa86
15. nov 2009

Burina111:Nie praveze som nezjedla nic co by mi uskodilo mnoo neviem mozno ze budem a mozno ze neee uvidime,ale sranda je ze mavam priznaky ako som mala pri prvom tehote.Takze uvidime 😉 Tak si sa zabavila na stretavke hehehe 🙂 pekny den prajem 😉

petika
15. nov 2009

Čaute baby, konečne som tu zase, tak teda burina111: blahoželám Ti k flámu, super to padne, že??? Si odvykla, čo narobíš, starneme... či čo? 😀

dadqa86: Tvoje pocity pred svadbou sú bežné, každý z nás ich má, ale to možno bude aj jedným z príznakov, ktorý sa pridáva k tým nevolnostiam, pretože to zvykne byť tak, že si tak rozhádzaná, že si pomaly ani nie si istá, či si žena ešte 😅 no, poteš nás správou o tom, že Ti môžeme gratulovať a si nám super príkladom ako na to 😀

pa baby, krásny deň

dadqa86
15. nov 2009

petika:Ahoj heh mnoo ja sa pokusim potesit spravou 😀 uvidime mnoo ako to dopadne mnoo a to mas pravdu ze niekedy som si nie ani ista ci som zena alebo co 😀 😀 😀 😀 hehe uvidime ci budem dobry priklad 😀 😀 😀 majte sa zatial a pekny den prajem 😉

burina111
15. nov 2009

ale no dadqa, tak nemôžeš byť IT, xiixixix 😀

ludka140281
16. nov 2009

ahoj dievcata..dlhsie som nepisala a dnes som mimo...
DNES JE DEN PAMIATKY NENARODENYCH DETI....dnes sa na ich pamiatku pali sviecka pri okne...........aby ju nase malilinke anieliky mohli vidiet do nebicka........................................................................................................................................................................
ja tam mam troch..... 😢

petika
16. nov 2009

ludka140281: to mi je ľúto, že sú tam až traja ☹ ale máš nádhernú rodinku, krásnu malú, tak verme, že sa podarí ešte také jedno a tie anjeliky ti ich budú strážiť. Všetko dobré 😉

petika
17. nov 2009

baby, kde ste? som tu zostal sám 😲

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
burina111
18. nov 2009

ahojte babiky..no tak naša zlatá dadqa má plné ruky pred svadbou, ja po tej stretávke, dobre som bola mimo, nešla som to dospať, xixiix...petika tak ako????
ludka moja: to je hrozné že máš až troch v nebičku.moja, tak nesmúť, si teraz podľa všetkého zas tehu, tak to je super, len nech to dobre dopadne....vidíš, keby nepovieš, ani nevieme o takom sviatku...netráp sa, máme anjelikov, čo nás strážia...chcem veriť že veci sú na svete ako majú byť 😒 čo už narobíme, že? len sa s tým zmieriť a isť dalej, už nič na svete nám ich nevráti..a prestante, už nesmúťme...tu je klub veselých budúcich tehuliek 🙂
všetkým prajem krásny dníček

petika
18. nov 2009

Ahoj babula, už som myslela, že si sa vrátila na chotovicu 😀 dospávala si? Tak to muselo stáť za to, keď bol nedostatok spánku. Ja sa fintím, idem po úradoch povybavovať všetko, čo je treba. Najhoršia činnosť, akú kedy vymysleli. Ja mám zvláštne pocity, ale ešte ma nebolia prsia, tak test si nerobím. Nechcem byť skoro veľmi zbytočne sklamaná, zatiaľ stále verím, aj keď je to dosť skoro po kyrete. Nerobím si veľké nádeje, aj tak by to možno ešte nebolo vončo, tak počkám, či príde MS a potom si urobím test. Ak budú čudné pocity pokračovať, tak si to urobím skôr. Zatiaľ necítim takú bolesť v prsiach ako pred tým, tak nemyslím... Ale veríme, to nám ešte ostalo a zadarmo je to 😅 tak sa držme, baby, tešme sa z každého dňa, nikdy nevieme, čo nás čaká. pačky

burina111
18. nov 2009

juuj petika, keby keby...držím silno palce a nie že nás prestaneš informovať 😠 fakt a ako si dopadla po úradoch?

petika
19. nov 2009

Prestať vás informovať? Toho sa nemusíš báť, lebo stále pozerám, kto sem čím prispel, dobrá podpora je toto tu 😉 veľmi som rada, že sú takéto témy a vieme, že nie sme sa mé a tiež, že nepadá svet a že sa dá ešte stále niečo robiť, aby bábo mohlo byť. Po úradoch? Celkom som to aj povybavovala, až som bola prekvapená, ako rýchlo im to išlo. Málo ľudí všade, tak to bolo super. Ako sa máte vy?

burina111
19. nov 2009

tuším sa tu bavíme iba my dve, xiixi...tak dadqa s tou svadbou má zrejme starosti..už sa teším na fotky v pondelok 🙂
no a ako sa cítiš?? hm, tak ti to zo srdca želám peti....no my nič nové...tak sa ozvem, ked bude dačo aktuálne.....

petika
19. nov 2009

Nečudujem sa, že Dadqa má starostí až až, sa teším tiež na foto, určite bude kočanda. = 🙂 ja mám pocity rôzne, najmä preto, že mávam také bolesti ako pri MS, ale nemám, ale to môže byť zrejme aj po tom čistení, či nie? Zdá sa mi byť rýchlo, aby som bola tehu, aj keď si to prajem, ale na kyrete som bola iba 31.10. no a dnes je 19.11., tak neviem, aj keď od vtedy bolo určite času dosť, však keď sa to, ..., tak na plno, ale neviem ... nechcem byť rýchlo sklamaná a možno práve preto, že to tak chcem, tak som si ten pocit nejak vsugerovala a nechcem byť rýchlo sklamaná 😒 veď to poznáš, určite. Tak si asi počkám na to, či moje Ms nabehnú po tých 4 - 6 týždňoch no a keď nie, tak potom si urobím test. Bola som upovedomená, že to môže trvať dlhšie, tak si počkám. Ale pripravená sa cítim byť. Aj psychicky som v poho, tak by som to naozaj brala. 😉 pekný deň Ti prajem, tiež Ti želám, aby sme si čoskoro prečítali niečo pozitívne a pekné 🙂

zdenkam
19. nov 2009

ahojte baby,
ja som tu nova
dnes mi gp potvrdil tehu 🙂 pred 2 mesiacmi som potratila ked som bola o 4 dni dalej nez dnes.
TAk hladam moralnu oporu, nech verim,ze to tentoraz vyjde.

deni09
19. nov 2009

Ahoj Zdenkam, ja som potratila minuly rok v maji v 7 tt a teraz som v 20 tt.Zo začiatku som mala problemy začala som trochu spinit, bola som 2 tyzdne v nemocnici ale podarilo sa udržat a zatial je vsetko v poriadku, ale možem ti povedat, že strach mam stale a obavu tiez či to už konecne vyjde a dobre dopadne. Mam 9 rocneho syna a pri nom som mala bezproblemove tehotenstvo. Drzim ti palce aby ti všetko dobre dopadlo

burina111
19. nov 2009

zdenkam, neboj, tak my sme opora ako vyšitá...dobre to dopadne, a to je super, tak verím, že budeš ochvíľku bruškatá podporovať aj ty nás, hrozne ti to všetky prajeme a neboj, toto už bude oki 🙂
deni09 a ty si si teda teiž užila...ale dobre bude baby..je to asi aj o pozitívnom prístupe, veď ten stres nepomôže.... 😖

xpetka1x
19. nov 2009

ahojte aj ja som tu nova potratila som v 9 tt..a to som bola uz 3 krat na sone bo furt nebolo srdiecko no a na poslednom sone sa uz rozbuchalo.. tiez som povedala ze ked budem cakat babo pojdem tam az v niakom 10 tt. to ze somp potratila som citila lebo mi prestalo byvat zle prsia ma prestali bolet a potom aj male spinenie prislo a uz to bolo jasne... babule ako dlho vam po potrate trvalo otehotniet?? ja mam za sebou prave tretu menstruaciu a ceme ist na to.. prve nam trvalo sedem mesiacou a to co som potratilo trvalo mesiac

xpetka1x
19. nov 2009

babule ako dlho vam trvalo po potrate znovu otehotniet?mali ste potom aj niake rizikove tehu alebo vam doky nieco predpisal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre