Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
8. apr 2010

dadi tak snad si uz tehulka a ani nevies,len dufam ze nemas tu virozu co po presova lieta,lebo my sme uz tym presli vsetci 😒 a aha ta potom ti staci na zaciatok jedno no a potom dvojicky 😀

burinka noo ja sa tiez tesim na leto ale nemam rada tie strasne horucavy

katulka74 noo ja som bola po 2 potratoch cize laurinka je nas najvacsi pokladik 🙂

noo a co vam take napisat o laure aby ma burinka zasa nesprdla ze o nej nic nepisem 😀 tak blabotame stale coraz viac uz sa vie aj hadat..teraz momentalne spi po prechadzke a jee velmi cula..akokeby nam rozumela 🙂 pribera papa prebali sa kupe sa a spinka a popritom sa este posmeje a chce byt strasne na ruckach co ja jej tak casto nedovolujem iba ked je naozaj strasne nahnevana 😀 a prisla na to ze ma 2 rucicky aj nozicky a tak sa skuma

dadqa86
8. apr 2010

katka22r: a aku vyrozu myslis??ja neviem onicom ☹ a na zaciatok jedno a potom este jedno a dost 😀

katka22r
8. apr 2010

ved je tu niejaka crevna chripka ci co 😠

dadqa86
8. apr 2010

to som ani nevedela 😕 😨

dadqa86
8. apr 2010

zeny moje idem ja off idem sa osprchovat a ideme s manzelom vonku sa prejst je tak krasne vonku a teplucko vecer sa zastavim tak sa drzkajte awoojte

katulka74
8. apr 2010

Tak ja stravim 3 dni teraz v praci,du fam ze mi uz pride mrska,tak vam prajem uz teraz pekny vikendiiiik 🙂

masabi
8. apr 2010

jeeej baby vy ste sa tu tak pekne rozpisali...len ja sa neviem sem nejako dostat...aj u vas je tak krasne ako u nas?najradsej by som vypadla von ale ked si predstavim slapat hore schodmi na 3.poschodie ....jeejda...ale aj tak pojdem
Dadi ty si uz tusim v poriadku ,obdivujem ta ako si sa z toho dostala po psychickej stranke a este k tomu vsetko co nasledovalo manzel,mamina...no snad sa budeme vytesovat o chvilku s tebou aj z bruska...musis potom posielat fotky 🙂
Buri a u vas ako?snad aj v poprade uz zavitala jar 😀
Tak sa drzte dievcence ja idem zajtra na jeden seminar aspon trochu do spolocnosti,nieco sa nove dozviem a hlavne nebudem sediet doma.
Krasny slenecny dnicek 🙂

katka22r
8. apr 2010

dadi noo dnes je nadherne vonku...aj ja som bola s laurou 2 hodky v lidl na nakup a domou 🙂

masabi a na ake seminare chodis?ja som ale zvedava co??? 😀

zdenka sa nam este stale neozvala?no strasne co s nou je?snad su ok??

no kocky dala som nove foto laury ak chcete spravte kukykuk

burina111
8. apr 2010

čaute, baby ja som tiež myslela čo so zdenkou, to je podozrivé, stále písala aspon každý druhý den...no hádam je v poriadku.
katka tak že ja ťa sprdnem 😠 ty si maska....tak informuj nie? ty si naš vzor, tak nemôžeš nič nepísať 🙂 malá je krásna, aj nová fotka v profile..ty kokšo, ako keby mala aspon 3mesiace...veľká je krásna, hrozne rýchlo rastie, čo?
masabi no aj u nás je už jar...dnes sme boli doteraz vonku, tak som aspon upratala kolo domu, malého nie a nie dostať dnu....tak sa teším, deti v meste nemôžu mať toľko vzduchu a voľnosti 😉
no a dávam fotky malého zo šibačky.....tiež nám podrástol 😉

masabi
8. apr 2010

Kati,idem na seminar jednej firmy pre ktoru robim,je to niečo podobny system ako avon oriflam ale ide o bizuteriu,uz to robim 4 roky a nevedia sa tam bezo mna zaobijst 😀 😀 😀 ,a.....hlavne chlapi su zvedavi aka som tučna 😝 ...ta idem im radost urobit

katka22r
8. apr 2010

burinka marki je krasny 🙂

masabi ahaa

petika
8. apr 2010

Ahoj baby. My už začíname pociťovať tehotenstvo. Prsia začínajú správne boliet a pri prvom trhu som okrem bolavych pŕs necítila nič iné. Teraz ale my býva zle, žalúdok mám ako na vode, unavena som ako vrba, každé poobedie musím trochu spať, lebo som normálne hotová. Ale veľmi sa tešíme, že zatiaľ pocitujeme všetky príznaky, ktoré k tomu patria. Dadka, že by si sa pridala? Priala by som ti to 🙂 vy ostatne sa drzkajte, nech ste len zdraví. Kati, mala je nadherna a burinka, tvoj cirkas je tiež strašne zlatý 🙂. Zdeni, ozvi sa nám, čo je s vami? Krásny večer. Paaaa

zdenkam
8. apr 2010

Babenky sa ozyvam, aby ste sa nahodou nebali. 😉
Sme uplne ok, zdravi a krasni 😀
Len proste nestiham uz tolko frcat na nete a aj trosku nemam az taku potrebu asi s a s tym tretim trimestrom viac utahujem do seba, alebo to babo chce.
A aj proste mam plne ruky prace s Patrickom, domacnostou, pracou a potom volny cas nech je kvalitny, ze plavat a tak.
Ale myslim na VAs, tak som prisla mrknut co a ako a hlavne Petika ci sa vytesuje.
😉
Ale vas rozosmejem. Sme dnes kukali ako babo reaguje na teplu sprchu, ked som sa sprchovala, hned zacalo kop kop a brusko sa triaslo. NO a moji chlapi sa kukali a na to ten maly 🙂 kukol do pupikovej dierky a krici: Vidiiiiiim, uz ho vidiiiiiiim 😀

Sa smejem este stale ked si na to spomeniem.

Inak sme dnes mali krasne, tak sme cely den od 1O do 17 v kuse vonku boli, park, ihrisko, zahrada, pred domom. Len papat sme dosli domov. To viete, ked takto travim den, tak sa mi ani na net neda.
No a zajtra Patrick ide do skolky na doobedu tak bezim upratovat a varit a podvecer do prace. Uz mi vyplnaju tlacivo na matersku. Jupiiiii uz len 2 mesiace a zacnem.

A ste zlate krasne, ze ste si robili obavy. Slubujem ze sa budem ozyvat nech sa nebojite. 🙂

dadqa86
8. apr 2010

masabi:Mnoo moja ano vyzera to tak ze uz som v poriadku po tej psychickej stranke som uz v pohode pretoze vsetko zatial vyslo manzel je v poriadku maminka tak tiez takze ku stastiu mi len chyba malinke aj ked obcas myslim na moju malu princeznicku,ale da sa to zvladnut ☹ Takze uvidime ako to pojde dalej a ty sa mi mas ako? Katka: mnoo to ano dnes bolo nadherne vonku sme boli aj s manzelom,a len pred chvilkou sme sa vratili bolo fajne sme sa poprechadzali boli sme na kofolu a zase prechadzka bolo fajne 🙂 Petka moja: Mnoo uvidime ci sa k vam pridam budem vas informovat 😉 drzkaj sa moja 🙂 a dobru noc vam prajem 🙂

katka22r
9. apr 2010

dobre ranko petika juuujky strasne sa s vami tesim...no mna tiez tak strasne boleli prsia dakedy na nevydrzanie 😒

zdenka noo uf az mi odlahlo ze si sa ozvala,tak patrick je cisielko muselo o byt strasne krasne,,,,a zlate...proste matka ma taku radost zo vsetkeho ne???

dadi jasne ze sa pridas k tehulkam a to coskoro...uvidis moja 🙂 a kam chodite na kofolu?

masabi
9. apr 2010

Aj ja prajem krasne ranko...Dadi máme sa celkom fajn,aj tlak sa nejako ustalil môžem si dať aj kavu 😎 ,mimčo sa vrti kope,noo len v noci sa už tak neohrabane otáčam na posteli,ale ináč myslim že je všetko ako má byť. 🙂 🙂 🙂

katka22r
9. apr 2010

masabi bude nebojaj sa

burina111
9. apr 2010

ahojte babizne..no zdenííí, konečne.....my sme už fakt boli v strese...a ty lietaš po vonku...ale dobre, ved keď je krásne, čo budeš na nete sedieť....bože ty už si v 26tt, hrozne to preletelo, že?
peti no super správy, tak budete mať krásne vianoce, hhááá, teším sa teším...
dadka nám podá dobré správy o chvíľku....
masabi ta ty tak s bižu...a tiež už 24tt...ide nám to ide..teraz je fajne, rýchlo nám to zbehne....
ja som sa včera objednala do poradne, idem 26. 16. asi do ba na autosalon...teším sa, trošku s malým pôjdeme aj niekam inam ako dnu a von na dvor:o). no a včera som vracala, neviem čo sa mi stalo, prišlo mi zle a dovi...dnes to tiež nie je bohviečo...včera ma už prepadla panika...ale malá sa hýbe, tak hádam to bude ok. kati tiež ti bolo zle neskôr po 20tt?
baby krásny deň a aj víkend... 😉

katka22r
9. apr 2010

burinka neee mne nebolo nikdy zle

masabi
9. apr 2010

Burinka mne byva aj po 20tt zle,som taka malatna ,udychana musim si ľahnut predtym som taka nebola...bola dvakrat taky vitalna v tehotenstve ako bezne...mozno tie nase poklady su tak ulozene,ze niekedy to nerobi ani nam dobre

zdenkam
9. apr 2010

Burinka, ja ani neviem ze som tehu. Presne ako pri malom. Brusko mi vadi jedine tak ze sa otacam cez chrbat na posteli, inak pohoda a Patrick zacal konecne spat celu noc, nebudi sa.Dockala som sa jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. a spi do 9 takmer. No krasna.
Inak mi trosku vadi brusko aj pri predklonoch a sede ale inak fakt ani neviem az na tie kopanceky ze ho mam. Aj mi uz je smutno, ze zacinam pomaly finisovat. Joooj, vazne.
Energie mam stale za 2. Som fakt zvedava ako dlho to tak ostane. Ale mne aj slniecko dost pomaha a naladuje ma.

DAdqa, uvidis, kym ja porodim ty akurat budes cerstva tehulka. 😉 Myslim, na Teba.

Jooj aBurinka minuly vikend som mala take ze mi bolo zle. Ale moc, asi nizky tlak alebo migrena, ktora som si myslela ze vymizla pocas tehu. Boleli ma desivo oci a potom to zacalo, uplne grcno mi bolo. Musela som ist spat s malym cez obed. Takto tou bolestou oci mi spravidla zacina migrenicky zachvat. ☹ 6 krasne mesiace som nic nemala. Tak hadam to bolo ojedinele.

Dnes mi jedna baba co sa venuje numerologii a tak pisala o Patrickovi a som sa potesila. lebo vsetko sedelo co sa povahy tyka a zevraj bude taky spravny "velky" brasko ku malemu braskovi. Tak len dufam, ze sa nam ho tak podari naladit. 🙂

Babenky krasny vikend si uzijte a vela slniecka a radosti. 🙂
My chceme nedelu po praci na mensiu turu, ak by lialo, tak plavat.

Opatrujte sa a pusinku malickej daj Katka. 😉

katka22r
9. apr 2010

zdenka dakujeme za pusinku

inak kocky ak by niektora chcela tiez numerologiu nieje to vestenie ale take co aka ste povaha atd mozte ma kontaktovat cez ip robi to moja sestra poplatok 11eur

dadqa86
9. apr 2010

Katka: Mi chodime na kofolu na Sekcove ako su potraviny ako sa ide k skolke..Kde je ten sekac ten americky obchod takze mozme niekedy zajst aj s malou Laurinkou 😉 🙂 Masabi: tak je fajne ze si mozes uz dat aj kavu mne to nechutilo ked som bola tehotna 😝 Burinka: mnoo to dufam ze vam podam dobre spravy 🙂 Zdenkam: dakujem ti moja ze na mna myslis a dufam ze kym ty porodis ja budem uz cerstva tehulka a zo svetkym ako ma byt 😉

katka22r
9. apr 2010

jaj aha viem kde ale tam neni terasa ze?

dadqa86
9. apr 2010

nee katka moja nieje,ale da sa ist dnu aj s kocikom,ale dnu by som velmi nesla pretoze sa tam fajci a to aby malej Laurinke neuskodilo sak mozme ist aj niekam inam kde je terasa 🙂

petika
9. apr 2010

Čaute baby, dohadujete rande? Hneď by som sa pridala 😀 hlásim sa vám, všetučko je zatiaľ v poriadku, ale veď sme len na začiatku, tak uvidíme, snáď naše toto tehu bude to šťastné a všetko bude ako má byť.

Burinka, keď som vás tak včera čítala a pozerala na to, že ako strašne tie týždne vášho tehu zbehli, tebe, Zdenke, Masabi. Super. Strašne to letí, ale som rada, že ste všetky v poriadku a tešíte sa zdravíčku. Prajem všetko dobré a krásny víkend. Ja si idem užiť to, že som do nedele doma a potom zase práca 😒 😀 aj to musí byť, aby potom bábo malo čo papkať 😅

katka22r
9. apr 2010

jasne moja aj do mc donaldu by sme mohli ale to dohodneme este

petika a uz si bola u gynekologa?jeje tak blahozelam 🙂

petika
9. apr 2010

U doktorky som ešte nebola. Asi pojdem v pondelok alebo kedy. Ja chodím teraz preč na tyzdnovky tak neviem ako. Ale snad je všetko ok

dadqa86
9. apr 2010

Katka: do mc donaldu? 😨 tam je to drahe zevraj a poriadne 😒 mnoo sa sa este dohodneme. Petika:? dohadujeme rande 😀 pridas sa k nam? 😀 😝 a aj ja ti blahozelam moja 🙂

petika
9. apr 2010

Dadi, pridala by som sa, aj MC donald milujem, oni tam majú aj menu za normálne ceny a majú dosť veci po 1€ čo nie je tak strašne veľa 🙂 pred tým to stalo viac. Dohodli sme sa aj s manzelikom, že k lekarke pôjdem v pndelok hneď ráno, až potom sa dám na cestu do prace. Snáď už uvidíme aj srdiecko 😀 Dadka, ďakujem, úplne najradšej budem, keď to dotiahneme teraz až na pôrod a keď malé bude zdravé, nič viac si momentálne neprajem viac.
Prajem dobrú nocku baby, Kati, Laurinke krásne sny, Zdeni, Patrickovi spánok na celu noc a burinka, tomu v brusku nech je dobre, keď veľký brasko strazi. 🙂 papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre