Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

petika
2. máj 2010

Dobré ráno, baby. Ako sa máte? Katka s Laurinkou, vy sa poctivo hlásite, kedy, prosím ťa, vstávate? 😀

My dnes ideme na malý výlet. tak sa tešíííííííííme 🙂 prajem všetkým krásnu a pohodovú nedeľu 😉

katka22r
2. máj 2010

petika ajojo ale vam ta nova fotka pristane....my vstavame o 6 rano ale niekedy aj skor 😀

burina111
2. máj 2010

baby čaute, tak vy ste tu už boli? kokšo, my tiež vstávame okolo 5,30h až 6 h, ale ja kým sa tu dostanem pri malej lietavici, už zas vás tu nezastihem 😀
tak peknú nedeľu

zuzu805
2. máj 2010

Ahojte baby.Tak ja už mam prvu menštruaciu po kyrete,,za 2 tyždne idem na kontrolu dufam že bude všetko ok už sa neviem dočkať byť opať tehulka(aj ked sa bojim aby to nedopadlo opeť zle)musim veriť a dufať 🙂 Prajem peknu nedelu

burina111
2. máj 2010

zuzu no to je super, tak neboj, aj kontrola dobre dopadne a môžete isť zas na vec, ak sa už na to cítiš a neboj, bude dobre...to čo už by si mala za smolu....držím palce 😉

katka22r
2. máj 2010

zuzu bude bude 🙂

dadqa86
2. máj 2010

Dobry vecer ako sa mi tu mate? 🙂 😝

zdenkam
2. máj 2010

burinka, spravne treba zamestnant telo nech hlava na tie katastrofalne scenare nemysli.

zuzu drzim prsty, nech sa pridas k tehu po potrate. 😉

U nas je prave 23 a verte ci nie, ja varim knedlu. Podvecer som urobila svieckovu a zajtra mame bank holiday v preklade stastny sviatok tak nech si zavyletujeme vsetci a nestracame cas vyvaranim. A navyse ja aj tak chodim standardne spavat okolo 23.3O., takze mi to ani nevadi take to ponocovanie.

katka22r
3. máj 2010

dadi no servus a ty uz doma?my sa mame dobre 🙂

petika
3. máj 2010

Daduš, vitaj. Ako bolo doma? Užila si si? Všetky sme ok, len burinka má trošku blbé výsledky, tak sa všetky posielame dobrú energiu 😉 ale ona je naša bojovníčka, tak zvláda, veď pozri stránky späť.
Burinka, všetko som prečítala, nestihla som písať, ale ... veď vieš, čo by som Ti na to odpísala 😉 tak sa neboj a držím Ti palce, si šikula, ako to zvládaš a ono to bude v poriadku, veríme, veríme 🙂
Katuška, vitajte vy ranovstaji, ja sa teraz chystám na odchod do BA, ideme pracovať. Tie víkendy s manželom strašne rýchlo zbehnú a ja musím ísť zase späť. 😒 no čo, človek nemôže mať všetko.
Zdeni, ty ešte asi dospávaš večerné knedľovanie, ale obed bude fajný, závidím, asi priletím na koštovku 😀
Všetkým krásny, i keď trochu upršaný deň. 😉 pa

katka22r
3. máj 2010

petika ved o chvilku tu bude ranostajky obidve ani nebudes vediet ako a budes tu aj s drobcom tak skoro ako aj my teraz 😀
zdeni no obedik musim byt bars fajnovy

petika
3. máj 2010

Katuška, pripravujem sa na to i psychicky i fyzicky 😀

A všetkým takto oznamujeme, že výsledky na Rh- máme v poriadku, to znamená, že sa žiadne injekcie do bruška pichať nemusia 😀 tesím...

zuzu805
3. máj 2010

Ahojte..katka22-no dufam teda najradšiej by som bola hned ale je to asi skoro však?(uvidim čo povie doktor)
Burinka11-držim moc palce ty to zvladneš!!! 😉
zdenkam.,ale sa bojim vieš mam len prvu mrchu po kyrete asi je to skoro ešte ☹ ☹
Opatrujte sa!!!!

burina111
3. máj 2010

baby všetkým ďakujem, bude nejako, verím stále že dobre...budem vám priebežne písať čo a ako. malá skáče, nedzá sa mi byť chorá 😉
peti super super, teším sa veľmi a hádam som ťa s tými papiermi veľmi nevyľaka...chvalabohu že to máš ok...
zdenka ty že aká gazdinka..no iba čo nám tu robíš chute 😀
dadka no a čo doma?
zuzu tak my sme tiež nechali preistotu prebehnúť dva cykly...to som si už bola istá, že všetko je v normále, obnovené...ale keď sa na to cítiš, tak prečo nie....sú baby čo otehotneli ani ms nedostali a už sa tešia z miniatúrok...ale tak ono sa to samo zariadí, uvidíš...a určite dobre 😉
u nás rovnako leje a leje...masabi sa vyhrážala, že kecneme, keď bude pršať 😀
krásny dníček všetkým

masabi
3. máj 2010

Eeeeej Burinka ,ale keď u Vas prši to neznamená že aj u nás 😀 😝 ,akási som poslednu dobu unavena ,male sa vrtí ale v noci chvalabohu spi,len ja sa mam problem otačať,dnes som bola v obchode no normalne som nevladala ...ufff,už mi začinaju aj nohy opúchať včera večer som sa do mojich obľubených topanok ltt vošla.
Idem urobiť cestoviny s tuniakom mám na ne neskutočnu chuť a potom zas pridem...slubujem že ak sa na to budem cítit budem ťastejšie prispievať akosi mi prekaža aj sedenie za PC 😉 🙂

katka22r
3. máj 2010

masabi teraz si mi pripomenula moje tehulkovanie..laure ked bola v brusku strasne vadilo ked som sedela za pc a teraz tiez 😀 ale ta co ved je mala nebude mi predsa rozkazovat 😀 😀 😀 mi ideme o chvilku vonku je krasne

masabi
3. máj 2010

kATKA KDE SI KUPOVALA KOčIK Už BY SA MI BOLO TREBA POOHLIADNUť PO NEJAKOM 😀

burina111
3. máj 2010

kati u vás je krásne? no do kelu,t ak ja neviem čo to tu máme za počasie 😀
masabi ty už máš 28tt, kokšo...no super.....

masabi
3. máj 2010

noo super Burina,len keby som sa aj tak citila,uz by som to asi najradsej mala za sebou sa citim jak nafuknuty balon ktory kazdu chvilu praskne a to este mam co robit do 40tt....

katka22r
3. máj 2010

masabi v polsku v leluchowe ale chod na svaby tam maju kociky s polska a celkom dobre ceny kamoske este dali zlavu 30eur je to taky domcek na pravej strane smerom na sekcov 🙂

burinka bolo krasne a uz prsi ni pokropuje a vyzera to na burku

zajtra ideme do poradne a asi uz bude aj ockovanie dufam nech to ma moje zlaticko za sebou

masabi
3. máj 2010

Katka noo ved preto sa pytam lebo som tiez chcela ist do Leluchowa a pocula som aj o tom obchode na sekčove,len neviem kde to je ...lebo ja na sekcov chodim aj z jednej strany od Maxu aj od Tesca...ale ak nebudes vediet nevadi sa popytam kmotry oni byvaju na Sekčove ta možno bude vedieť
Ale ďakujem

dadqa86
3. máj 2010

katka22r:Ano uz som doma,ale mame pekne pocasie 🙂 a ty sa mas ako a Laurinka? 😉 Burinka: u rodicoch je to dobre zatial maminka ma ist 1-juna na zakrok takze uvidime dufam ze to dobre dopadne 🙂 a co ty ako sa mas?a ako pokracuje tehu 🙂

katka22r
3. máj 2010

masabi to neni na sekcove ale na svaboch vies ako sa tam dostanes?ak nie poslem ip lebo tu by sa z mojho vysvetlenia vsetci smiali a tak budes iba ty 😀

dadi sak uz pojdeme aj kocikovat ne???

dadqa86
3. máj 2010

katka22r: Noo sak mozme len kedy? 🙂

masabi
3. máj 2010

jaaaj prepac jasne na svaboboch 😎 😎 😀 😀 😀

masabi
3. máj 2010

pošli mi to do IP pre istotu

lucka_o
3. máj 2010

cawte baby, ako sa mate? pravdupovediac, nemam ani cas sem zavitat...v kuse niekde beham, dnes sme boli vporadni, vsetko ok, drobec je uz dole hlavou a neda mi po nociach spavat...ale ta co uz🙂 oplati sa🙂
burina, vecicky do albumu postupne fotim, nieco som dnes pridala,a doplnim....
tak sa drzte, pekne nam to pokracuje, ze?uz sme skoro na 30 tke... 😀

burina111
3. máj 2010

luci tak vy ste na tom rovnako s masabi....joj baby, to tak rýchlo zbehne, veď už máte tretí trimester....ešte budeme spomínať nebojte 😀
dadi neboj, mamka dobre dopadne....musí..no ja, tak čítaj pár strán spať....nič moc, stresy, šoky a to budú až do pôrodu...všetko 50:50, no nie som nadčena, ale nič sa nenatrápim...tak len čakám a verím, že to dobre dopadne...že sa malá narodí zdravučká 😢
kati a laurička, zajtra držíme palce napíš ako ste dopadli, koľko vážite...
ja zajtra mám tiež s malým doktorský deň, ideme na kožné kôli AE a potom sa aj trošku flaknuť a nakúpiť ešte drobnosti pre malú 😉
dnes mi prišla krásna mms..moja naj kamoška, čo sa snažili o mimčo dva roky a nič..poslala fotku tehu testu s krásnymi //, tak hotline, obe sme pišťali od radosti...no vylepšila mi moje smutné obdobie 🙂

burina111
3. máj 2010

luci krásna výbavička, len nám foť dalej..tešíme tešíme 🙂

dadqa86
3. máj 2010

burinka111:Mno sak uvidime ako to dopaden mnoo som si vsimla sa ti blizi uz termin 😝 podla mna ti to dopadne fajne...neboj sa mala bude krasnucka a zdravucka po maminke 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre