Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

janninka
6. jún 2007

cucuska a ja som spinila predsa vyse 2 tyzdnov a potom to preslo 😉 nemaj boj 😀

petruci6
7. jún 2007

ahojte babulky, tak neviem ci pisem do spravnej temy,ale skusala som aj inde a nestretla som sa s takym pripadom ako som ja. 11.5 som spontanne potratila, tyzden na to som bola na kontrole,doki tam uz nic nevidel,vraj nevidi dovod,preco sa nesnazit dalej, tak tyzden na to sme boli neopatrny,ale neverim,ze by to vyslo. len uz mam tyzden bolesti v brusku ako pri MS,niekedy take ine,neviem to popisat,a cely mesiac mam zlty lepkavy vytok a je ho dost,kazdy den,musim mat intimku. Neviem ci je to normalne po potrate, stretli ste sa s tym niektora?
dokimu zatial nejdem,on je taky chmulo,ze mi povie,ze zbytocne panikarim,nic tam neni 😝

emily3
7. jún 2007

petruci. no asi nemusis panikarit, ale bola si na kontrolnom ultrazvuku, ci mas cistu maternicu? mohli ti tam nieco nechat a to ti robi sarapatu,

a otehotniet mozes hned, ja som po prvom potrate tiez hned otehotnela a teho som mala bez problemov, ani som prve tri mesiace nevedela som teho.
tak drzim ti palceky aby si to mala vsetko vporiadku. a ked nie si spokojna z doktorom tak ho zmen. je slobodna volba.

petruci6
8. jún 2007

ahoj emily, bola som na kontrole tyzden potom, uz tam nic nebolo, vsetko bolo ciste,len tie bolesti brucha su mi divne,nie je to nic strasne iba skor neprijemne..
dokiho nemozem zmenit do pol roka od podpisania zmluvy s nim, toho som menila v marci tohto roku 😒

teuska
8. jún 2007

petruci aj ja citim take tlaky, ale to som uz asi pisala. Pozeral ma a povedal, ze ked sa mi zvysi teplota mam hned prist, ze teraz nic nevidi. Mas teplotu? Skus pit alchemilkovy cajik, mne to pomaha.

petruci6
8. jún 2007

teus teraz uz nemam teploty,iba prve 2 tyzdne,ale to bolo aj z pocasia,raz zima raz teplo, ten cajik som si kupila,len som leniva si ho varit,ale uz zacnem, dakujem za radu 😉

mm1
8. jún 2007

petruci: inak aj ja som mala po MA také tlaky... najskôr nič a potom také mrchové bolesti... ale za 4 dni to prešlo....

petruci6
8. jún 2007

mm ja to uz mam asi 10 dni a neprestava a ani mrcha nedorazila este 😝
dnes som 28DC po potrate,tak cakam este tyzden a skocim dokimu

mm1
8. jún 2007

tak vieš čo moja pekná... testni ok.... možno si tehu....

petruci6
8. jún 2007

mm to urcite nie, aj predtym som mala mrchu na 32-34 DC, takze este nemeskam

mm1
8. jún 2007

jáj... tak to sa ti podľa mňa nevie spustiť. mne prvá mrcha došla na 35 deň

tribitka78
8. jún 2007

mne došla prvá na 45 deň....

petruci6
8. jún 2007

tak to mam este casuuuuuu 😀

mm1
8. jún 2007

tak to áno... a možno ťa naozaj tie tlaky tlačia lebo sa nevedia spustiť.

petruci6
8. jún 2007

tak dlho pred mrchou? zac to na 17-18DC, ale zac pit cajik a dufam,ze o mesiac uz bude vsetko ok

mm1
8. jún 2007

petruci: no neviem, ale môže byť.... mne sa teraz tiež ťažšie púšťajú... 😒

petruci6
8. jún 2007

kurnakurna, keby tak uz neprisla mrcha jedna hnusna na tych 9mes,vobec by som sa nenasrala 😀

mm1
8. jún 2007

petruci: tak to ani ja nie,.,,, a dúfam, že dnes nedorazí, aj keď ma bolí bruško, :( ☹

nina123
8. jún 2007

ahojte ja som prvykrat bola tehu v 17 vtedy sla na UPT, v 19 sa mi podarilo otehotniet znovu no uz som mala rozum a malicku som si nechala teraz bude mat 1.jula krasne 4rockya o par mesiacvo dalsieho surodenca

petruci6
15. jún 2007

ahojte tak dnes som 35DC a mrcha stale nikde...

petruci6
17. jún 2007

tak uz dorazila,nebudem patrit do tejto temy,ale verim,ze dalsia mi uz nedorazi 😀

poleva
11. feb 2008

ahojte tak sem už nikto nepíše ?

zunajda
26. apr 2008

Cavík,nájde sa ešte nejaká ubolená dušička?Potrebovala by som poradiť.Som po potrate(3.3.2008) a chcela by som vedieť či nieje skoro na snažilkovanie.Veľmi túžime po maličkom.

jerryjanka
26. apr 2008

zunajda ono zaleží aj v akom tt si bola a či ťa čistili alebo nebolo treba ja som to nezažila no kočiek je tu takých veľa tak skôr napíš niečo bližšie - ale inak hovoria počkať aspon 3 mesiace

dadulienka2404
26. apr 2008

ahojte ja som po potrate otehotnela asi po 5 mesiacoch.prve 3 mesiace boli hrozne nemocnice krvacanie a predpoved primara ze aj tak v 15 tom tyzdni potratim.za kazdym som cakala na potrat ale ked som si zacala pisat sem tak som zistila ze musim mat nejaku nadej a hlavne sa treba zbavit strachu ☹ jasne ze to nieje lahke ale treba skusit na to nemysliet.trochu ma pichlo a uz strach ale teraz ked tu citam vselijake clanky tak som pochopila ze musim verit 😅

zunajda
26. apr 2008

Jerryjanka bola som v 5tt. 3.3.2008 som potratila a až 6.3. ma čistili.Mam už aj po prvej MS (12.4.)a po zdravotnej stránke sa cítim dobre.Doktor mi predpísal aj kyselinu listovú a pila som čaj z alchemilky.

loss
26. apr 2008

baby drzte sa ja som po 2potratoch a otehotnela som az po roku po druhom potrate a mame 16dni do terminu
vela,vela stastia 😵 vsetkym co tym peklom presli

zunajda
26. apr 2008

Dadulienka súhlasím s Tebou,snažím sa nemyslieť na to zlé.Začínam sa radovať aj z maličkostí a zbytočne si nerobím ťažkú hlavu.Nenapísala si, ako si skončila s týmto tehotenstvom,dúfam,že dobre?

zuzec
26. apr 2008

ahojte, tak asi pred hodinou som prisla z nemocnice, dnes som zacala krvacat a mala som potrat..podla poslednej MS som bola v 7tt, v pondelok mam ist na kontrolu..este ze existuje tato stranka, aj teraz ste ma tu niektore ukludnili co som citala a aj celkovo keby som nemala o tom tolko nastudovane z modreho konika, tak robim vacsiu paniku, ale beriem to tak ze priroda to zariadila, aj ked je to strasny pocit ☹ dufam ze sa nam podari znovu otehotniet

zunajda
26. apr 2008

Zuzec je mi to ľúto a viem ako sa práve teraz cítiš.Ja som preplakala každý jeden večer ale už som z toho vonku a teším sa na chvíľu, keď zistím,že som zas tehotná.Najväčšou oporou mi je môj priateľ a som mu za to veľmi vďačná,a aj keď sa snažil, nedať to najavo,trápil sa aj on.Ešte viac sme sa zblížili a snažíme sa byť jeden-druhému oporou.Ja verím tomu,že aj na nás sa usmeje šťastie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre