Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

cajova_lienka
12. jan 2012

@usacek79 hehe - pockaj ja som tiez chcela ze ten pocit pritazliva chce ma a podobne - ked ste obaja unaveny jak take hoviatko, a ja som napr. s uzasom zistila ze aj 10tt druhe tehotenstvo totalne stacilo dorazit pevnost mojho brusneho svalstva a koze - takze vyzeram horsie asi o 20% oproti stavu pred tymto tehotenstvom, a plus po tom prvom tehotenstve som skoncila cca o 60% s horsim vyzorom bruska - a to som nikdy nebola ani sexica ani tviggy a ani nic podobne - proste normalna vcelku pekna baba s nejakymi faldikmi. teraz som napodiv depresivna ani nie tak s potratu - to som si uz nejak pretriasla v hlave ale z toho ze ako mozem takto vyzerajuca byt vobec pre mojho chlapa pritazliva ked sa sama sebe hnusim ☹ potom ta aj chut sexovat prejde... 😖

cajova_lienka
12. jan 2012

@usacek79 inak este ze sme "snazilky" 😝 rovnakeho typu - oba tehotenstva na 1. pokus - iank by som pri tej frekvencii nasho sexovania asi nemala 2. dieta tak skoro (okrem toho vsetkeho este prerabame barak - takze moj chlap maka v praci, maka okolo domu, kde tu mi pomoze s malym, a na nejake makanie na manzelskym povinnostiach mu moc nezostava sil) 😠

usacek79
12. jan 2012

@cajova_lienka juuuj, no o to viac by ste mali sexovat, to pomaha na sebavedomie najviac.. 😉 preto je dolezite, aby partner toto vedel, ze nejde ani tak o sex, ako o ten pocit byt ziadana 😵
ja som pribrala vdaka tym dvom tehu a naslednej liecbe cokoladou za poslednych 6 mesiacov vyse 10 kil!!! vyzeram priserne v mojich ociach a preto tiez by som bola rada, keby aspon ten moj muz mi trosku zdvihol naladu 😉

chirabell
12. jan 2012

@erin365 @marianna28 baby ja sirim len sukromne (ak mi niektora napise, ze sa chce pridat k nam, alebo ak mam pocit, ze by to nejakej pomohlo) a vzdy posielam priamy link, kde je link na ziadost, to ide rabive, alebo rovno napisem, ze rabive treba pisat 🙂 na mna to nehadzte 😀 a nehadajte sa...noooo 🙂 hlavne je, ze to zatial vzdy kazdej novej clenke pomohlo,nie? 🙂

cajova_lienka
12. jan 2012

@usacek79 to ze som pribrala je jedna vec - len som v oblasti od bokov po krk (vratane prs ktore zacinaju uz len obcasnym kojenim byt poloprazdne a spadat do kategorie prehadzovacky) ako huspenina - a aj to este len taka napoly stuhnuta.... 😖 proste des

usacek79
12. jan 2012

@cajova_lienka juj moja.. to uz su asi nenapravitelne poskodenia tej nasej vetchej telesnej schranky.. 😒 teda tie prsia.. s tou huspeninou na bokoch by sa hadam dalo cosi robit, hm 😉 ?
Ja prave od februara opat zacnem cvicit, tych 10 kg musi dole do tehu!
inak tie prsia - ja mam celkom obstojne 5ky ale desim sa co s nimi spravi kojenie 🙄 nuz, ale beriem aj "lokse", ak bude babatko 🙂

cajova_lienka
12. jan 2012

@usacek79 no ja sa k tym loksiam blizim - a mala som take B/C - pocas tehu som dospela k D a pri kojeni k E - takze podla toho aku mas genetiku uvidis k comu dospejes - drzim palec teda aby to tie lokše neboli 😀

usacek79
12. jan 2012

@cajova_lienka ja mam teraz E 😀 a menia tvar podla toho ci chudnem alebo priberam, takze teraz su pekne, kedze som buchta 😵
my sme prsnate zenske v rode, kvalita moze byt, no isteze vek a kojenie robia svoje 😒 nuz, ale, ako som uz pisala v inej teme na konovi - su aj dolezitejsie veci na svete, ako nase kozy 😀

cajova_lienka
12. jan 2012

@usacek79 sak hej ale kombinacia takychto koz plandajucich sa znacne povisnutom popraskanom huspeninovom bruchu ti proste na psychickej pohode a libide neprida..... ale sak to jedno 🙂 moj chlap alebo teda jeho libido to este asi az tak tragicky nevidi ako ja 🙂 (teda povie ze to neni nic moc ale zatial "funguje" ked sa uz k tomu dostaneme takze asi az taka ohavna nebudem 😉

marianna28
12. jan 2012

@erin365 my a sa pohadat?! Chacha 😀 😀 😀 ved ja ta mam rada, coby som sa hadala cmuk! No u mna to bolo tak nejak, ze Marika cakala nejake mesiace, dokial som jej povedala, ze dobre, vybav mi vstup, dojdem, predstavim sa 😅 a ja som si docilku myslela, ze to ty 😅 ked uz tak majstrovsky zvladas tabulecku, mohla si uz aj pridavat 😅 S Vandi som to myslela tak, ze v nasej teme tusim spominala, ze som to tu pisala, nieze ona to tu pise 😅 zle som sa vyjadrila... ALE! bolo to isto tym, ze som sa uz ponahlala na nakupy vohozu - oplieskala som vela, ale mam si co obliect na delfinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 preto som sa az docilku nehlasila 😀 😀 😀 4 hodiny som nakupovala, bolia ma nohy, som unavena ako kon a nemam to este ani vybalene 😝 a moj starky umiera hladom 😕 lasagne trvaju taaak dlho 😀
... no a keby sme rabive napisali, nech mozes pridavat aj ty nove clenky, myslis, ze to neklapne? 😅

marianna28
12. jan 2012

@chirabell som vinna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze vinny delfin - uz nebudem, uz som kludas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale volaco by som na teba hodila, ale neviem co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zopar kilov mojich na teba mozem hodit, ak (co pevne verim) chces a s radostou prijmes 😉 Inak - tu v at su velkosti L po dve eura - asi si aj po porode budem chcet zachovat vacsiu velkost, lebo sak to sa uzasne nakupovalo... aj boticky som si kupila (treti par tento tyzden) 😅

erin365
12. jan 2012

@marianna28 tak ja píšem babenkám nech sa kontaktujú priamo na Ivetku. Inak mňa sa už pýtala či neuzamkneme tému a nezaložím už ja novú, že budem môcť ja skupinu spravovať ale to by sme stratili naše konverzácie a to by bola škoda ☹ či?

marianna28
13. jan 2012

@erin365 ja som vedela, ze si sikulka a poradis si 😵 uz viem, ako to bolo pred rokom 😀 😀 😀 Marika mi dala tusim link a kontakt na niekoho (neviem koho, mam ten mail este ulozeny vo firemnej poste, ale nedostanem sa z domu do mojho archivu 😠 ), ze ma da baba do temy - a ja som si myslela docilku, ze to ty 😅 nemozem zato cicus - mas proste tu onu ize schopnost nakazit vsetky snazilky dobrym pocitom 😉
Juuuj to by bola velika skoda, keby sme stratili nase dristy, velika skoda 😕 ja by som si chcela aj o par rokov precitat nase snazilkovanie a blbosti, co sme vedeli nalacno popisat 😀 😀 😀

...dobre ranko... 😅

marianna28
13. jan 2012

Baby, ospravedlnujem sa za podanie falosnej info 😀 , sukromna tema snazilky po MA je spravovana uzivatelkou rabiva 😉 hadam ma neumucite, nezbijete a tomu podobne masazne praktiky 😀 Isto vsetky, ktore sa trapia po MA a nevedia ako same dalej radi privitame - same sme si tym presli a vieme ako na zle nalady 🙂
Erika a Vandi (@erin365 a @chirabell) - tiez sorry za vzniknute opletacky 😀 rado sa stalo z mojej strany - aspon ste sa nenudili a ja mam dobry pocit, ze som vas nachvilku zamestnala 😀 😀 😀

chirabell
13. jan 2012

@marianna28 nechcem ziadne tvojekila 😀 😀 😀 mam dost svojich a isto este dake pribudnu, aj ked sa to teraz tvari presne opacne, ale to je len ticho pred burkou 😀 len si pekne tie svoje kila nechaj 😀 😀

cajova_lienka
13. jan 2012

žienky ktore z Vas zaujalo toto http://www.predajbylin.sk/kotvicnik_vnat/index.... a este ste si neobjednali, chcela by som objednat ale zda sa mi byt vela takmer 5€ za postovne kvoli 200g caju. Ktora sa chcete pridat? urobila by sa hromadna objednavka (pripadne aj inych byliniek) a zaplatili by sme iba jedno postovne v takejto horibilnej ciastke. potom by som Vam to podla vasich objednavok rozdistribuovala. takze tie ktore mate zaujem napiste mi pls IP - povedzme do stredy 18.1.2012 - a v stvrtok by som spravila objednavku. Dik Lenka

marianna28
13. jan 2012

@chirabell aaaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeee 😅 dojde na psa mraz, ci jako? 😀 😀 😀

bambi2
13. jan 2012

@cajova_lienka @usacek79 bola som dnes na kontrole, vsetko je ok.. 🙂 😵 😵 😵 a mam uuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeho doktora!!!!! 😵 😵 😵 😵 odmietla som stery a vobec nenamietal, nevysvetloval, povedal iba, ze urobi iba to co vyhovuje aj mne... on je totiz proti op, liekom, chemii atd.. ze on aj nerada dava lieky, na to, ze som nebrala hormony povedal, ze nevadi.. no fakt zlaty!!!! a ze mozme ist na vec... takze po mrche ideme 😵 😵 😵

cajova_lienka
13. jan 2012

@bambi2 tak drziiim palec 🙂

cillamilla11
13. jan 2012

@bambi2 este si nedostala prvu mens. po potrate?ani ja este dofrasa uz je to 24 dní po kyrete 😠 som netrpezliva uz aj ja by som chcela snazilkovat 😢

bambi2
13. jan 2012

@cajova_lienka vdaka 😉
@cillamilla11 ja uz som prvu mala teraz cakam na druhu a dufam, ze tretej sa dockam buduci rok niekedy 😀

cillamilla11
13. jan 2012

aha chapem hovorila si ze idete na to po prvje nie ?

bambi2
13. jan 2012

@cillamilla11 neboj pride mne prisla presne o mesiac 31 dnovy cyklus ako predtym..

cillamilla11
13. jan 2012

@bambi2 aha chapem hovorila si ze idete nato po prvej nie ?

cillamilla11
13. jan 2012

@bambi2 no mohly by ciem skor teraz par dni mam taky svetly vytok to som aj mavala vzdy to je bezne ja si myslim mozno je to predmenstruacny vytok ci ja neviem... 😕

bambi2
13. jan 2012

@cillamilla11 hej ale nejako sme to presvihli, manzo robi teraz 12 hod denne, pride domov strasne unaveny a nejako nemal chut. Ale dufam, ze vo februari sa podari!

bambi2
13. jan 2012

@cillamilla11 ja pijem teraz ten zazracny caj tak neponahlam.. Aspon trocha nech ho popijem.. Uvidime kedy to klapne..

usacek79
13. jan 2012

@bambi2 no parada, tak nech sa zadari vo februari 😉
a ake stery si odmietla?
ja praveze rozmyslam, ze si dam spravit ster na cytologiu, lebo mi to este jakziv nerobili...

dyrberg
13. jan 2012

ahoojky snazim sa s priatelom o babo pred par dnami mi bolo par dni zle od zaludka aj som zvracala pricina nejasna..teraz som 23dc pri 30dnovom cykle test negativny ale mam bolesti v podbrusku aj v krizoch a neviem ci to moze byt tehotenstvo aj napriek negat testu alebo nejaky zapal.pms nemavam.

bambi2
13. jan 2012

@usacek79 no prave tie 😀 Ja to nepotrebujem. U nas to robia raz rocne ale ja im na to kaslem.. nemam z toho dobry pocit, podla mna je to tiez iba biznis... 😉 hra so strachom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre