Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
froschka
autor
12. dec 2006

babo ja verim ze keby moje telo nebolo ok tak tehusko neprijme....ja som nebola na cisteni cize je to tym mozno ine....neplanovala som byt tehu tiez som chcela pockat...ale osud si nevyberiem a ty ak mas pocit ze mas pockat tak je to ok to ti dusicka nasepkava

loss
12. dec 2006

froschka neboj ty svoje fazulky porodis som si ista lebo oni su tie prave a isto sa len tak nevzdaju takej maminy ako si ty 😉

froschka
autor
12. dec 2006

lossik zlatucky verim aj ja ze budu v poriadku a vsetci sa budeme tesit 🙂

loss
12. dec 2006

to sa budeme,neviem sa dockat leta 😉 ved vies preco

froschka
autor
12. dec 2006

😀

cmulinko
12. dec 2006

Ahojte babenky.Potrebujem poradit.Pred 2 dnami som si robila test a vysli mi 2 ciarky,test som zopakovala aj vcera aj dnes a 2 ciarky tam stale boli.Nakolko som tie testy robila este pred menzesom,ktory som mala dostat az dnes,neviem co si mam o tom mysliet.Nanestastie som v robote dnes zistila,ze mam slaby hnedy vytok a bezala som domov spravit si test,no ciarka uz bola slabsia.Velmi sa bojim,ze zasa to nedopadne dobre,lebo 1.jula som mama prvy potrat.Ak by som nebola tak zvedava,.tak to spinenie by som brala ako zaciatok menzesu co som mala dostat prave dnes a nezystila by som ani,ze som bola tehotna.

froschka
autor
12. dec 2006

ahoj cmulinko napadlo ma toto: testy ktore si si robila vysli pozit lebo si si robila test rano alebo vtedy ked bola koncentracia hcg v moci vyssia a ta je vyssia ked menej pijes

test co ti vysiel slabsie by bol len naznakom ze si v praci uz pila dost tekutin a robila si ho poobede a tak vysiel menej viditelny koli mensej koncentracii hcg v moci

trpezliva
12. dec 2006

Ahoj Cmulinko, tu ciarku si mala asi preto slabsiu, lebo si robila test poobede. Ja by som na tvojom mieste isla hned zajtra rano k lekarovi. Tiez som mala dve ciarky na teste, tiez som mala spinenie a nedopadlo to dobre. Takze drzim palce a utekaj k lekarovi, si urcite tehotna, mozno to spinenie nic neznamena, ale pre istotu...

cmulinko
12. dec 2006

No tehotna som stopro,ale som sa nesmierne zlakla tej hnedej hnusoby a odvtedy som ani na wc nebola,lebo sa bojim co zas uvidim.Krce zatial nemam a zajtra idem hned k lekarovi.Taak strasne dufam,ze mi toto tehotenstvco zachrania.

loss
12. dec 2006

cmulinko aj ja ti radim utekaj k lekarovi este to nie je stratene,tehulka si urcite takze bez k lekarovi,drzim ti palce aby to nebolo nic vazne a fazulka v brusku vydrzala

trpezliva
12. dec 2006

Neboooj, urcite to dopadne dobre. Asi ti lekar naordinuje setriaci rezim a Utrogestan. Hlavne mysli pozitivne!

cmulinko
12. dec 2006

No tunajsi lekari-Irsko,su tak sprosty,ze aj pri poslednom potrate som ja musela radit lekarovi kam ma ma poslat.

loss
12. dec 2006

cmulinko tak sup do postele nohy na strop a vela lezkaj a fazulka tam ostane velmi ti to zelam,vela,vela stastia

cmulinko
12. dec 2006

Dakujem babenky za podporu a urcite sa ozvem ako sme na tom.

froschka
autor
12. dec 2006

drzim palce cmulinko a ozvi sa nam 🙂

loss
12. dec 2006

cmulinko drzkaj sa a daj vediet 😉

babo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
13. dec 2006

Tak som tu.Prisla som od lekara.pitala som si Duphaston,ale hned ma aj rychlo odpisal,ze tu v Irsku sa to predpisuje zenam,ktore mali 3 potraty.tak som si vydupala iny liek.vola sa to Crinone vaginalny gel.je to vlastne 8%progesteron co si mam aplikovat do pisulky.Dufam,ze to pomoze.zaplatila som za to 250 eur,takze moje babenko je uz teraz drahusik. 🙂 Ani neviem ci ma progesteron nejake vedlajsie ucinky.

froschka
autor
13. dec 2006

ahojky cmulinko teda ze az po 3 potratoch...to by tam nechali zienku tolik sa trapit? a progesteron je vlastne len hormon ktory produkuje kazda zena len sa podava este plus pre istotu

verim ze vsetko dobre dopadne inak to taka drahota je v irsku?

loss
13. dec 2006

cmulinko drzim palce vela oddychuj nech malicke v brusku vydrzi

cmulinko
13. dec 2006

froshka,teraz mi o peniaze vobec nejde.hladala som ten liek aj u nas na slovensku a tam to stoji 13 tisic-poistovna preplaca len 2 tisic,takze aj tak som dobre dopadla tu.dakujem babenky za podporu,teraz mam tyzden volno z roboty a doma bordel ako v mastali,ale voooobec ma to nezaujima.

froschka
autor
13. dec 2006

cmulinko ja som sa len cudovala ze jake drahe a jasne zdravie je prednejsie ako peniaze

loss
14. dec 2006

cmulinko na vsetko kasli hlave ze si ty a babenko v poriadku drzkajte sa 🙂

vedvies
14. dec 2006

ahojte babenky 😀

trpezliva
14. dec 2006

Ahoj Vedvies, ako tehulkujes?

loss
14. dec 2006

ahojte 🙂
Tinka vseko v pohodke malicke poslucha?

vedvies
14. dec 2006

ahojte srdiecka moje, no tehulkujem teraz na PN - lebo som chora. Klasicke prechladnutie.
Tanicka vsetko je ok, momentalne som vstala a maly račkolevík je hladný, tak skočím do obchodu a niečo mu kúpim. Má veľkú chuť na croiassanty 😀 cokoladove 😀

domcek
14. dec 2006

Vedvies cauki takze si to uz uzivas naplno moja? 😉
Drzkaj sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre