Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
31. dec 2009

kocky aj ja sa pripajam a drzim palceky aby sa vam co najskor podarilo otehotniet a tym co su vela trpezlivosti az do konca a hlavne uspesne tehulkovanie...ja neviem kedy to pochyti nas ale uz by mohlo troska uz mam aj kontrakcie tak ktovie 🙂

katka22r
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti.

xpetka1x
31. dec 2009

jeej babule aj ja vam vsetkym prajem v novom roku veeele veeela lasocky, ale hlavne zdravicka, lasky a hlavne uz ziadne jedno palickove testiky a nech vse dobra dopadne ajojte a Katka drzim palce ja na moj prvy porod myslim asi kazdy den krasny zazitok.-)

katka22r
1. jan 2010

dobre ranko ako sa mi mate?a ako babenka v brusku?mojej malej sa tam asi velmi paci....petka dakujem uz ani ja sa neviem dockat....ako ste silvestrovali?

mia.
1. jan 2010

Z celého srdca Vám prajem, nech Vám fazuľky v bruškách krásne rastú, aby ste ich v tomto roku v pohode a v zdraví priviedli na svet...
Minulý rok som bola o takomto čase tehotná, ale , bohužiaľ, vo februári sa to všetko skončilo... ale , po 2 mesiacoch nám osud doprial bábenko opäť, tak dnes už len počítam dni do pôrodu... 😉
verím, že to dobre dopadne!
Katka 22r - vidíme sa aj v téme januároviek, želám Ti, nech to dobre dopadne!!!!

katka22r
1. jan 2010

mia no jasne snad to dopadne na jednotku ale keby ze to uz bolo nie? 😉

mia.
1. jan 2010

veru, je to niekedy ťažké, hlavne v noci... to neustále ponocovanie, ale aj tak je to najkrajší pocit na svete - čakať dieťatko 😉

katka22r
1. jan 2010

no jasne zvladli ostatne zvladneme aj my 😀 inak moja mne este vobec neodisla zatka to moze byt aj bez toho?a ake maju byt tie kontrakcie?ja som s toho troska blazon,mna sem tam pichne dole pri vagine a dnes som nemohla ani na velku ked som chcela zacalo ma tam pichat take chvilkove ale o 5 min uz pohoda

mia.
1. jan 2010

jasné, že zvládneme, kati, zatiaľ to asi vyzerá na poslíčkov, muselo by to byť pravidelné... u mňa to pri 1. pôrode začalo o pol tretej v noci takými slabými kontrakciami, bolesťami ako pred ms, ale deň predtým mi zátka odtiekla, pamätám si na to veľmi dobre , bol to taký silnejší výtok s krvou, no a tie bolesti sa postupne stupňovali, okolo poludnia boli už riadne, ale do nemocnice som išla asi o 18.30 , no a malá prišla na svet o 19.13. celý čas som bola v kontakte s jednou známou sestričkou , ktorá robila na novorodeneckom odd., tá mi radila, že keď mi neodtiekla plodovka, ani, keď nekrvácam - nemám sa čo do nemocky ponáhľať, no nakoniec sme to stihli tak - tak

burina111
1. jan 2010

ahojte baby, všetko naj do nového roku, šťastné tehulky, krásne fazuľky a zdravé detúrence..
kati moja, tka to su poslíčkovia...nemusí ti zátka odísť vôbec...ani plodová voda..napríklad ja som mala kontrakcie v večer, celú noc, nepravidelné, taká slabá bolesť, sťahy ako na ms...no ale kým som ich nemala každé 3 minuty, z domu som sa ani nepohla..no doma mi ešte odišla zátka, to je ako keby si dostala ms, taká hlienovitá krv, vodu mi prepichovali až na sále no a porodila som za 15 minut....všetci tam boli šokovaný, tak všetkým vám prajem také pôrody 😀
proste, určite kontrakcie rozoznáš, to budú riadne sťahy, čoraz bolestivejšie a intenzivnejšie a hlavne pravidelnejšie..a keď ich budeš mať každé dve minuty a už od bolesti ani nestihneš rátať, tak to už si blízko, vtedy sa len nevzdávaj..ja som si hovorila, že čím väčšia bolesť, tým je bližšie čas, ked uvidím bábo..a bolo to raz dva...tak počkaj, na budúci týždeň rodíš 😀 a informuj..tešíme tešíme....prvé babo na našej polosmutnej stránke, jupiiii
krásny deň všetkým

lenadka
1. jan 2010

katka tak este si 2v1 ani ohnostroj babatko nevylakal? 😀 mne ani neviem kedy zatka odisla-asi az pri porode, lebo som nic dovtedy nespozorovala 😉

katka22r
1. jan 2010

burinka juuuj keby ze si mala pravdu...a keby to bolo aj u mna take bleskovo rychle ale urcite vam dam vediet hned ako sa narodi 😉 ...lenadka prave ze mala akurat v brusku zaspala ked ja som sa tesila s ohnostroja 😀

vejula
1. jan 2010

ahojte kočky, prepáčte že sa vám tu občas zapletiem aj ked som chvalabohu potrat neprežila (klop klop)... Ale o surodenca som takto prišla a aj to ma veľmi bolelo tak si viem predstaviť , že vy to musíte mať ovela tahšie... Tak si vás občas čítam, že ako sa máte, A chcem Vám z celého srdca popriať do nového roka krásne zdravé detičky a tým ktoré ešte nie su tehu, nádherné dve čiaročky na teste...

lucka_o
1. jan 2010

Baby všetko dobre v do Nového roka prajem, aby neše detúrence pekne rastli a narodili sa zdravucke 🙂
Aby sme sa z nich mohli tešiť !!!!

petika
1. jan 2010

Baby veľa šťastia do Nového roku, veľa lásky, zdravia, trpezlivosti, veľa príležistí pre úsmev a skutočnú radosť a málo ťažkých chvíľ, ktoré nás stoja veľa síl. Zdravé bábenka, čakajúcim ľahký a bezproblémový pôrod, tým ktoré ešte len čakáme na šancu č. 2, či 3 čoskoro // na teste, čo značí, že bábo je na ceste. Veľa Božieho požehnania a ľudského pochopenia. Držím vám palce.

mia: srdečne gratulujem, som rada, keď vidím, že všetko môže byť po tých chvíľach, ktoré sa zdali byť nezvládnuteľné, opäť dobré a ešte lepšie, ako by sme vôbec verili.

katka: Opatrujte sa s malinkou a čoskoro šťastný a ľahučký pôrod 😉
s láskou Peťa 😀

xpetka1x
1. jan 2010

babulky aj ja vam prajem vsetucko dobre v novom rocku .

Katka ja som bola v nemocke na rizikovom a rano som mala ist domkou a v noci ma to xytilo no tak som tam ostala bolesti som mala od stvrtka vnoci a mala sa narodila az v sobotu na obed a vodu mi prepichol doktor no a ak mi ju prepichol tak uz to slo rychlo hlavicka spadla zatlacila a bolo🙂 sice som vravela ze uz nikdy viac no ale odvolavam🙂)

lenadka
1. jan 2010

xpetka a v ktorej nemocnici si rodila? vidim ze si "od nas" 🙂

xpetka1x
2. jan 2010

V Bojniciaxh ale nabuduce chcem skusit Handlovu...
Baby dnes som si robila test no a bola tam jedna / tu druhu som videla len vonku na svetle velmi slabucku tak neviem ci to len bola sablonka tej co sa ma zafarbit☹.. mrcha ma byt az okolo 7,1. v pondelok je 28 day no moj ciklus je 30 az 32... tak asi to bolo skoro no ale zvracala som uz dva krat ze mi z niecoho doslo zle tak ja uz neviem

katka22r
2. jan 2010

petka dakujem mozno aj ja budem mat fakt taky porod lahucky ako ty...a drzim palce k dalsiemu babenku 😉 aj vam vsetkym ostatnym...mne sa tak vsetko vlecie ako naschval.....to bude s tej nudy

burina111
2. jan 2010

wpetka1x moja ja som tiež nevydržala a robila test skôr..mala som na nom čo opisuješ...potom 28dc, 30dc, stále nič čomu by sa dalo veriť..až 35dec tam už boli pekné //, takže na 99% si tehulka...len testuješ skoro..tak držíme fest fest palce......a zbytočne nevyhadzuj prachy za testy..testni 28dc a potom až okolo 35, skôr to nemá zmysel, iba sa budeš trápiť 😉

xpetka1x
2. jan 2010

jej moja dakujum len aby tak bolo to by ma potesilo

lenadka
2. jan 2010

xpetka tiez si myslim, ze bola slaba, lebo to je skoro 😉
pri ktorom dr. si rodila v Bojniciach? Ja som 1 v Handlovej a naopak chcem ist teraz do Bojnic 😀 zda sa mi, ze Handlova zaspala na vavrinoch 😅

xpetka1x
2. jan 2010

mala som nakoniec Hudeca bola som dost dlho na tej vzdycharni a vystriedali sa sluzby az 2 doktorom.. vsak Handlovu si chvalia ze je to tam dobre take otvorene

zdenkam
2. jan 2010

Babenky, prajem vela zdravia v novom roku a hlavne nech radostne okamihu svojou silou a intenzitou prevysuju okamihu smutnu. A zdrave babetka.

A uz to je vonku, uz mi tak strci brusko ze aj v praci si to vsimlo par zakaznikov. Uz ani by som neschovala ak by som chcela.
A kym prve dni Patrick vravel :Baby gone. Teraz dviha triko a tulka sa k brusku. NO a to iste aj manzel, nestaci sa divit ako posledny tyzden vybehlo vonku.
Novy rok sme oslavili "robenim lasky" tak dufam, ze nam jej v novom roku bude dost. 🙂

My mame v Irsku uplne nadhernu zimu /netradicne/. Budime sa do krasnej zelenej zamrznutej krajiny. Vecer hmla a v noci aj -1O tak ta hmla zamrza a vsetko je biele. NO a dnes do toho svieti nadherne slniecko. Kraaaaaaaaaasa. Cloveka to naplna optimizmom a ani leto nemusi byt.

petika
3. jan 2010

baby, mrcha meška tretí deň, ale nemám pocit, že by som ju mala dostať, ale ani napätia v prsaich, len trošku drichmavosť, ale to je všetko. Je možné, že sa mi po kyrete len zmenil cyklus? Ja som mala stále ukážkový, 28 dňový. hm? Testovať budem možno o týždeň, ak mi skutočne nepríde. Čo vy na to?

katka22r
3. jan 2010

petika no mne sa po kyrete zmenil aj cyklus tak uvidis pockaj troska a tak si ho sprav,ale strasne drzim prsteky 🙂
kocky dala som do albumu uz aj kocik 🙂

xpetka1x
3. jan 2010

Petika.. no mne sa po kyrete ani neupravila ani nezmenila..tiez cakam ci pride mam dostat tento tyzden ale zatial nic ziadne priznaky v prsiach vzdy ma bolia pred mrchou tak pockam do stvrtka a ak nic tak to skusim s testom..a kolko mas po kyrete?? mne ho robili koncom jula a cakoli sme try mesiace.. teraz pracujeme na tom druhy mes.. prvy som dostala no a teraz uvidime..prve dieta nam trvalo 7 mesiacov druhy krat len mesiac ale potrat v 9tt.. no tak som zvedava ako teraz 😒

petika
3. jan 2010

ja som mala kyret 31.10.2009, takže som po len dva mesiace, mňa nebolievajú ani prsia, ani nič podobné, keď mám mať mrchu, teraz ani nič necítim, ani kŕče v brušku, nič. Uvidíme, nechcem si robiť falošné ilúzie. Nám prvé snaženie trvalo dva týždne a hneď to bolo tam, ale potrat v 9. týždni, takže uvidíme, ako skoro sa nám podarí teraz. Ale bola by som veľmi rada, keby to už bola opäť realita 😉

burina111
3. jan 2010

jááj peti, tak ty si isto tehu, mne sa síce tiež po kyrete zmenil cyklus, skrátil sa mi o dva dni, ale zato bola mrcha bolestivejšia....tak isto si už s nami 😀 stejte ti test nič poriadne neukáže až okolo 35dc, tak máš pravdu..no tak hrozne hrozzne ti držíme palce..hádam nám dáš o pár dní krásne info no a môžeme pomali založiť novú tému.....
kati kočík krásny, my sme mali pri markim podobný, bol modro modrý 🙂
zdeni drž sa, pozdravuj patrica
krásny dníček baby

petika
3. jan 2010

Burinka, ďakujem, chcela by som, no ešte to je len v štádiu chcieť. Uvidíme, ako to pôjde ďalej. Je možné, že mám proste teraz celkom iný cyklus, tak si počkám, čo sa bude ešte diať 😉 zatiaľ nemám príznaky žiadne, akurát, že dnes som prespala celý deň, aj keď v noci som spala super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre