Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

delideli
22. feb 2012

@bambi2 : ja som akurat zlostna, ze som musela do prace uz po 2 tyzdnoch,lebo mi doktorka tvrdila,ze mi dlhsiu PNku dat nemoze,co ako som zistila ie je pravda..sice som sa fyzicky citila ok,ale ,co chodim znovu do prace,tak som vkuse unavena, a od vcerajska ma zacalo pobolievat brucho,tak dufam,ze to bude ok..esteze budem menit gynekologa..
inak drzim palce nech nedorazi 🙂

bambi2
22. feb 2012

@delideli preco chces menit dr? nepasuje ti ci co?
diky, dufam, ze to vyjde... teda mam taky pocit a neviem ani sama preco... jedine co ma vobec netaha kupit test. ako keby som to znovu vedela, ze som v tom... 😀

cillamilla11
22. feb 2012

no baby ja som vcera bola u vestkyni viete co mi povedala ze budem mat dieta najskor len v 30-31 a teraz mam len 24 no pekne.....dobre sklamanie ...

bambi2
22. feb 2012

@cillamilla11 nesmut, nemusi to byt pravda... ja by som jej neverila ani n!!!!! 🙂
a kto je ta vestkyna ak smiem vediet?? ako sa vola a odkial?

bambi2
22. feb 2012

baby ja som taka unavena, ja by som zaspala aj teraz pri pc po sediacky... to je hroza... a to som iba pred hodinou vstala... ☹

delideli
22. feb 2012

@bambi2 : z viacerych dovodov,jednak to mam daleko,jednak sa tam na jednej ambulancii striedaju viaceri a tusim ani vsetci nemaju atestacie a uz som si aj vybrala noveho dr. a ten aj pracuje na klinike,kam by som chcela ist rodit az raz bude treba 🙂
dufam,ze ta instinkt neklame, budem sa tesit na dobre spravy..🙂

delideli
22. feb 2012

@cillamilla11 : ja som tiez kedysi bola u jednej, kamosky si ju strasne chvalili a mne sa z toho co mi povedala nesplnilo vobec nic..a to ked si spomeniem ako som plakala ,ked som sa od nej vratila,lebo mi vobec nepovedala,co som chcela pocut 🙂 nestresuj sa vestkynou,vacsinou su to bud podvodnici,alebo strielaju naslepo,alebo niektori mozno naozaj nejake schopnosti maju,ale tiez sa netrafia u kazdeho ..skus to hodit za hlavu..

bambi2
22. feb 2012

@delideli ok... tak to by som aj ja tahala kade lahsie... 😀
no dufam, prsia bolia poriadne, myslim, ze aj bradavky su trosku tmavsie a zväcsene... vcera mi aj manzo povedal, ze som tehotna. nejako som nezniesla vecer jeho dotyky 😀 😀 neviem preco... 😀 vraj to bolo aj minule tak, ze sa ma nemohol ani dotknut.. tak som zvedava...
aj som ako keby trocha nachladnuta, zerem a zerem... dnes mi prisla taka kombinacia na chut, ze som si to vobec neskombinovala lebo sa mi to zdalo az moc nechutne... 😀

monika2712
22. feb 2012

@bambi2 no moja, ty mas celkom pekne priznaky tehu 😀 😀 😀 drzim palce

bambi2
22. feb 2012

@monika2712 no uvidime... uvidime ci pride mrcha... uz iba 4 dni alebo 400... 🙂 mozno viac...

bambi2
22. feb 2012

@monika2712 a este ma napadlo, ked sme pisali s tou trafenou lulucinkou min. rok, som tiez bola v tehu... a ked sme pisali min. tyzden so sandralou ma to tiez napadlo...dejiny sa opakuju ci ako sa tomu hovori 😀

monika2712
22. feb 2012

@bambi2 nooo bodaj by 😀 😀

bambi2
22. feb 2012

@monika2712 historia sa opakuje.. tak dufam, ze nieco na tom bude... 🙂

sabaka
22. feb 2012

@delideli ahoj ako sa mas? ja mam pocit ze to je zo dna na den lepsie - teda aspon v porovnani s 1.tyzdnom absolutneho smutku nad stratou fazulky. Myslim teraz viac pozitivne a snazim sa dat dokopy aby sme s mm mohli zacat skusat co najskor. U mna bol kyret 3.2... tuzobne ocakavam mrchu - vsak ty asi tiez, predpokladam 🙂
zistili ti nieco z histologie? lebo mne nie....

cillamilla11
22. feb 2012

@bambi2 ona je z okolia Senec tam blyzko je taka dedina Reca a odtial.taka pani, vesti z kariet

bambi2
22. feb 2012

@cillamilla11 no z kariet vestila raz jedna aj mne a ho..o sa splnilo.. neverim na take veci vobec... 🙂

lussi2
22. feb 2012

@delideli ja som bola na PN 2 mesiace

cillamilla11
22. feb 2012

@bambi2 bola by som rada kebyze nie lebo od vcera som na dne dokonca ze nebudem ani s priatelom uz sme spolu 6 rokov len teraz mame pauzu lebo hocijake problemy boli ale neviem si predstavit byt s niekym inym--a dieta cchem jedine od neho no ze vraj nebudem mat od neho nidky dieta akeby sa to aj podarilo tak zase by odislo jak minuly rok.kks....

bambi2
22. feb 2012

@cillamilla11 to ti povedala? never tomu, je to urcite blbost na ntu!!!

delideli
22. feb 2012

@bambi2 : tak to vyzera viac nez slubne 🙂 🙂 silno drzim palceky 🙂
@lussi2 : ani mi nevrav,ja som im kvoli tomu este volala a dokonca ma preobjednali z pondelka na piatok,asi aby som nahodou nemala o den viac nez 2 tyzdne..co dodat.. 😠
@sabaka : ahoj, ja momentale nadavam na moju gynekologicku,ze mi nedala dlhsiu Pnku,lebo aj ked som sa doma citila dobre,tak v praci som priserne unavena a od vcera ma aj zacalo pobolievat v podbrusku, ako pred MS (ale na to by bolo este priskoro),dnes je to lepsie..som rada,ze sa citis lepsie, aj ja mam ten pocit a najma tuzba po babatku ma pohana dopredu a nejak automaticky nuti mysliet pozitivne, aj ked strachu sa asi uplne nezbavim a smutno za prvou fazulkou asi bude vzdy..
na histolke som mala vraj normalny nalez,ale ono to nie je ktovieake hlbkove vysetrenie, podla toho ,co mi vravel doktor len viac menej vylucuju ci sa nejednalo o nejaku trofoblastovu poruchu (narp. molu..) geneticky plodik nevysetria,resp. aspon u mna nevysetrovali..ale vdaka Bohu aj za to,ze je aspon to co sa da vysetrit ok 🙂

bambi2
22. feb 2012

@delideli uvidime... uz nech je 26. febr 🙄 alebo nech uz barsaj rodim... 😀

mam otazku, viete mi niekto poradit?? aby mi neprepadla poukazka na celotelovu masaz, objednala som sa 5 marca. keby som aj tehotna bola, nemalo by sa nic stat, ci??? lebo viem, ked som bola tehu, u nas na jednej vystave boli take kresla co masirovali ludi a mna tam nechceli koli tehu pustit 😠 😠 😠 😠 😠
to by este v takom skorom tehotenstve nemalo vadit, nie??

delideli
22. feb 2012

@bambi2 : dobry maser by ti mal vediet v tomto smere povedat,ci mozes alebo nie..ak by to neslo,stale ta mozu urobit alternativnu masaz ako mne ked som mala celotelovu a nechcela som masaz chrbta (lebo mi ju neurologicka kvoli problemom s chrbticou zakazala)..tak mi vymasirovali ruky,nohy, tvar, troska aj brucho a hrudnik a natiahli to tak,aby to casovo vyslo narovnako..

bambi2
22. feb 2012

@delideli diky za tip.. spytam sa ich a ak nie tak ako ty hovoris, ruky nohy a chodidla, tie milujem ked mi masiruju 😝

cillamilla11
22. feb 2012

@bambi2 no ze toto ze v najskor len v 30 ke budem mat dieta a ze nie stym ktorym chcem ze nie s tedajsim partnerom ze snim neostanem snim nemam buducnost a ze moze byt ze aj preto odislo vtedy babo lebo nie je on od ktireho musim mat dieta ze ked snim ostanem tak budem nestastna a pride do jeho zivota este jedna zena ....no proste taketo ....niektirim kamoskam nieco uhadla nieci nie ...tak ale nebudem nad tym rozmyslat lebo by som zosalela

cillamilla11
22. feb 2012

@bambi2 a ty sa mas ako? 🙂 teraz ti maju prist kramy ? dufam ze nepridu :D

bambi2
22. feb 2012

@cillamilla11 no ja by som jej neverila.. ja verim na ine veci... ja verim na zazraky... 🙂

ja sa mam v pohode... mali by ale nepridu 😀 😀 😀 az o 2 roky chcem aby prisli... 😉 😀

cillamilla11
22. feb 2012

@bambi2 noh ale aj keby prisli tak nesmut mne prisli a napriek tomu som bola v tom.minuly rok.a teraz este pozajtra aj ja si urobim test pre istotu ci nie som lebo mala som take priznaky a aj hnede spinenie pre ms

bambi2
22. feb 2012

@cillamilla11 aj to sa moze stat ale o tom pochybujem... lebo mi neprisla aj minule.. takze nepride ani teraz 😀 😀 😀 ale v podstate mi to je jedno ci pride...

bambi2
23. feb 2012

nikoho tu neni??? 😕

babulky, stalo sa vam tiez niektorej, ze ste pri tehu mali az moc citlive zuby?? ja som to vcera dost pocitila a to nemam problemy so zubami... a nejako mi zacina vadit guma na elastakoch, ta mi vadila aj minule... 😀 😀 😀

yasmin0001
23. feb 2012

@bambi2 ahoj, ved rob test uz. Uz mozes!!! 😀
Ja som akurat nakukla, ale idem cvicit o chvilku. Som dnes 6 DC a pomaly pripravujem na snazenie.
Po kyrete som mala oba cykly 38 dnove. Porazi ma, ked sa neskratia.
😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre