Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

bambi2
26. feb 2012

baby ja normalne neznesiem, ked sa ma manzo dotyka... ja si nepomozem... uz mi aj povedal zas, ze som 100% tehu, ze mu to nemusim ani hovorit. ze on to vidi... 😕

svintekova
26. feb 2012

@bambi2 no ked ti to už manžel povie, že si tehu tak si URČITE 😀

bambi2
27. feb 2012

@svintekova to som az taka divna 😀 😀 😀

jankaaa
27. feb 2012

ahojte babulky dlhsie som tu nebola...tak mne uz MS skoncila zaciname sa snazit tak snad to bude uspesne...len ked ma teraz strasne trapia zuby.rastie mi osmicka no ale to je neskutocna bolest, ja som z toho normalne chora,bolia ma cele usta zvnutra,hlava,ucho...no mam dost...dufam ze to prejde ked sa chceme snazit...to vzdy nieco musi byt

bambi2
27. feb 2012

@jankaaa to by bolo asi najlepsie dat von uz teraz a mas pokoj... ja mam tiez jednu osmicku tak na pol vonku uz dobrych 6 rokov, nejako sa jej nechce von celej. aj som rozmyslala, ze v lete na sk ju dam von ale mam taky dojem, ze az neskor... ale kaslem na to ked neboli...

jankaaa
27. feb 2012

@bambi2 ja tiez rozmyslam ze zajtra alebo v stredu idem k zubarke...mna to neskutocne boli....ale ked my sme uz zacali pracovat na babätku...tak ja neviem ked mi bude chciet trhat zub tak to ani injekciu mi nebude moct dat vsak?

bambi2
27. feb 2012

@jankaaa a si tehu ci nie?? lebo ked nie tak to nevadi...

simisi
27. feb 2012

@jankaaa moze ti dat injekciu,mne v 20tt trhali osmicku,potom mi to hnisalo a musela mi to cistit tiez s injekciou,ale bolest bola aj tak strasna
kludne si daj zub osetrit 😉

jankaaa
27. feb 2012

@bambi2 to neviem to len teraz zaciname snazilkovat takze tak....ale urcite pojdem nech sa nato pozrie zubarka...co si mozem dat od bolesti?tlaci sa mi ta blba osmicka uz troska aj vykukla tak asi z toho ma tak vsetko boli...najlepsie by ich bolo dat vonku ale ked ja sa tak bojim....

jankaaa
27. feb 2012

uz teraz viem pochopit ako je tym malym drobcekom ked sa im tlacia zubky...ved to je neskutocna bolest...a co oni si musia vytrpiet ked sa im naraz tlaci viac zubkov

bambi2
27. feb 2012

@jankaaa tak chod cim skor tym lepsie.. pokial nie si tehotna, lebo potom to moze byt ovela horsie. ja neviem, nieco od bolesti co mas doma...

jankaaa
27. feb 2012

babenky idem si ja dat ibalgin a troska lahnut....ked mi to maly dovoli...a zajtra asi utekam k tej zubarke...zatial vam prajem pekny dnik

cillamilla11
27. feb 2012

co znamena ak niekto trocha krvaca po styku? mne sa to stalo a aj ma trochu potom bolelo.musim uz zbehnut ku gynekologovi na vysetrenie lebo este som ani po kyrete nebola ci je vsetko ok.no a tehotna som neostala mesiac po kyr. zial.a pri tom sme to asi skusali cez plodne dni.preco som si myslela ze to bude take lahke no neviem :/ no nic

cillamilla11
27. feb 2012

@bambi2 no co? prisla mrcha ci? 🙂

bambi2
27. feb 2012

@cillamilla11 neprisla.. ani nepride.. az o 2 roky sme sa dohodli 🙂 😵 😵 😵

cillamilla11
27. feb 2012

@bambi2 supeeeer 🙂)) a uz si testovala?

bambi2
27. feb 2012

@cillamilla11 netestovala.. az za 2 tyzdne.. ja to ale citim, citila som to hned... 😵 😵 😵

pokito
27. feb 2012

@bambi2 aj ja som to zakazdym citila........

bambi2
27. feb 2012

@pokito ja prvykrat nie ale druhy krat a teraz ano... uz si dobre poznam vlastne telo. a nejako som som to aj tusila... 🙂 😵

pokito
27. feb 2012

ja som tehotna treti krat, zatial bohuzial bezdetna, co sa uz v maji urcite zmeni 😀 a zakazdym som citila take nieco zvlastne vo vnutri, asi bol cervicek vzdy nizko uhniezdeny, neviem 😕

pokito
27. feb 2012

@usacek79 ahoooj, videla som ta v telke, si kocka 😉

bambi2
27. feb 2012

@pokito drzim ti palceky nech vsetko dobre dopadne!!!!!!
ja citim ako keby som nebola v mojom tele... ja som hned vedela, ze som tehu. aj tie priznaky a ten pocit vseobecne je iny ako ked som nebola... velky rozdiel.. ja som s ms ani nepocitala 🙂

bambi2
27. feb 2012

@pokito a co tam robila nasa hviezda????? 😕 😕 😕 nejako sa neozyva!!! ☹

pokito
27. feb 2012

@bambi2 asi nema cas, ja som PN a tiez sem zavitam len zriedka...

bambi2
27. feb 2012

@pokito ok. nejako dlho tu uz nebola...

pokito
27. feb 2012

@bambi2 no aspon vieme ze je ziva a zdrava 😉

pokito
27. feb 2012

@bambi2 jaj a dakujem za tie palceky 😀

yasmin0001
27. feb 2012

@bambi2 juchuuuuuuu a preco sa tak branis tomu testovaniu?

bambi2
27. feb 2012

@yasmin0001 ja sa nebranim.. ale na co testovat ked to je jasne??? 🙂 nic to na veci nezmeni...

yasmin0001
27. feb 2012

@bambi2 viem, ze nie, ale je to predsa take pekne, nechat si tie pocity potvrdit tehu testom 😀
pocuj, daj recept. Ako casto ste snazili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre