Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

maca793
18. okt 2006

pre froschku od macky793. ahoj, ja som v júni 2005 postúpila zo zdravotného hľadiska UPT. bola som v 6 týždni tehotenstva. Doktor mi povedal, že skúsiť otehotnieť môžem až po pol roku, a ja som otehotnela presne po 6 týždňoch od zýkroku. narodila sa mi v máji 2006 krásna dcérka Karolínka. okrem nej mám ešte dvojičky Martinku a Simonku. Tvoje miminko bude v poriadku, len ty sa musím ukľudniť a predovšetkým pozitívne myslieť a nestresovať sa. Ja som pri prvom tehotenstve musela byť zatvorená v nemocnici pol roka, pokým sa nenarodili deti a po ich narodení som tam musela zostať ešte 3 týždne. takže som bola tam skoro 7 mesiacov, čo bolo dosť náročné pre psychyku. Tak sa drž a hlavne mysli pozitívne. Držím ti palce.

vedvies
18. okt 2006

dakujem froschka, aj tebe vela stastia a vesele brusko 😉

loss
18. okt 2006

maca 793-dakujeme ti za povzbudiva slova,kezby sa to prihodilo kazdej z nas 🙂

yuya
18. okt 2006

všetkým - aj ja som prišla o prvé bábenko v 10tt. minulý rok. hneď po zákroku som už už chcela byť opäť tehotná, ale potom som sa trošku ukľudnila a povedala si, že počkať nezaškodí. ďalšie tehotenstvo prišlo v apríli 2006. tiež som išla k doktorke až v nejakom 8-9 tt. a v 10tt. som opäť začala špiniť. strašne som plakala a išla na sono s istotou, že som o bábo zase prišla, ale bolo to zrejme len také špinenie v čase bežného menzesu. takže froschka, keby sa ti nebodaj niečo také prihodila, nepanikár, nemusí to nič znamenať ! držím všetkým "opäť tehulkám" príjemné tehuľkovanie a krásne zdravé bábenká. my už sa s mužom toho nášho nevieme dočkať 🙂, ale musíme si ešte počkať na "vianočný darček"

loss
18. okt 2006

yuya-zelam ti aby vam to rychlo ubehlo a ty si svoje babetko drzala v naruci 🙂

yuya
18. okt 2006

loss, ďakujem moc a tebe prajem, aby sa vám čím skôr podarilo otehotnieť 🙂

loss
19. okt 2006

yuya-dakujem,si zlata 🙂 🙂 🙂

loss
20. okt 2006

FROSCHKA-ako sa mas? 🙂

froschka
autor
20. okt 2006

maca793 juuuuj ani nevies akym balzamom na srdce su tvoje slova dakujem za povzbudenie 😉
loos dakujem mam sa fajnucko.s priatelom sme u jeho rodicov ktory vychovavaju jeho dcerku.ma ju s expriatelkou ale to je ina tema...alebo ok troskuodbocim.ta zena dala v 18ich prve dieta na adopciu.druhe ma u jej mamy a ma 5rokov ta dcerka.a mala Lisa...nase zlatko-tu odvrhla takisto.opita na balkone,dieta pospinene s placom a moj frajo pride domov utahany z roboty a o vse sa musel starat.Tu som si pomyslela ze jedna suka sorry za vyraz..moze mat deti jako hadov a ta ktora si to zela nie.nuo ale k veci opat..mala Lisa ma 3 roky a v case mojho potratu mi bola neskutocnou oporou.milujem ju ako vlastnu.uuuuf ale som sa rozkecala

loss
21. okt 2006

froschka-to je v poriadku,niekedy je to naozaj tak,my co by sme babenka chceli a starali sa o ne s laskou tak sa takto trapime ☹ Ale ja stale verim ze raz ich budeme mat a budeme najlepsiE MAMY na svete 🙂

froschka
autor
21. okt 2006

loos uplne s tebou suhlasim.a neviem sa dockat svojho miminka.mama mi vravela ze sa s nim mam rozpravat no akosi sa mi tozdalo cudne ale vcera ked som bola sama tak som sa mu prihovarala a plakala som ako sibnuta xi vsetky emocie zo mna vysli a myslim ze sa mu budem prihovarat castejsie.

yuya
21. okt 2006

froschka, aj mne je niekedy čudné sa prihovárať môjmu bábenku, ale niekedy to celkom ide. niekedy s ním aj tancujem alebo mu klopkám a tak 😀 . môj muž ho iba hladká a bozkáva, asi sa tiež hanbí prihovárať, ale to vraj veľa mužov nedokáže. inak má deti veľmi rád.

froschka
autor
21. okt 2006

yuya xi xi moj drahy sa mu zdravi kazde rano a vecer xi najprv som sa na nom smiala ale maslim ze je to super xi xi a hlavne mimi to vnima akysimi zmyslikami urcite xi xi...len stale si pripadam ako z blazninca ale to asi prejde a stane sa to rutinou...len dufam ze nebudem na prihovarani zavisla a budem s bruskom krore este nevidno viest debaty v obchodaku xi xi...ale aj keby tak fuk...moje bejby moje moja vec xi xiiiii 🙂 🙂 🙂

yuya
21. okt 2006

presne tak froschka. nech sa kľudne po nás pozerajú, že trpíme "samomluvou" 😎.
a ako sa cítiš? nebýva ti špatne? mne bývalo až do 13tt, ale aj tak to stojí za to. druhý trimester bol úplne úžasný. nebolo mi už zle a ešte som bola ohybná - bez väčšieho bruška, tak sa na toto obdobie teš 🙂.

lienka79
21. okt 2006

froschka..Ja som zazila nieco podobne...2x po sebe..A az toto tretie tehotenstvo mozno vyjde..som 17+1 tt..Nechcem tym ale povedat,ze tebe to nevyjde..kazda sme ina a priroda si to jednoducho zariadi..Takze ak to ma vyjst, tak t vyjde..Prajem ti vsetko dobre...

lienka79
21. okt 2006

Inak..v 5 tt este srdiecko mozno enbude vidiet,lebo abbo bude mat v skutosnoti len 3 tyzdne, mkozno menej..Tak sa potom nelakaj...

froschka
autor
21. okt 2006

yuya pri prvom tehu mi nic nebolo okrem napatych cecikov.a tat prave som ukecala priatela nech ideme po pizzu naj v meste xi xi a som prejedena ako nikdy,ale zle mi nebyva.Bodaj by som vracala do nepamati len aby sa mi narodilo zdrave miminko...
xi a mavam nalady jak sibnuta.za hlupu hadku som dokonca mojmu drahemu dala po hlave xi xi nechapal-za normalnych okolnosti sa nebijeme xi xix ix

lienka79 juj je mi luto co sa ti stalo nuo ale snad a verim a zelam ti nech to do tretice vyjde a porodis valibuka 😉

loss
22. okt 2006

froschka,lienka79-mna cistili 5.9 a do dnes som nedostala mrchu,tak som bola dnes na sone.Doktor mi povedal ze som pravdepodobne tehu.Videl tam maly vacok,takze musime pockat 3 tyzdne co sa z toho vyvinie.Tiez sa velmi bojim ☹ aj my sme tak ako lienka prisli o babo 2krat.Velmi si zelam aby to dobre dopadlo a to prajem aj vam.Dufam ze sa svojich babetiek dockame

froschka
autor
23. okt 2006

loos ja som sa dnes predsa odhodlala na termin a dobre som urobila
videli sme srdieckooooooooooooooooooo.Takze po mojom potrate sa mi snad postastilo a vsetko sa bude vyvijat dobre verim a dufam.
aj ty musis byt silna a za ziadnych okolnosti si nepripusti ze babenko nebude zdrave.bude a hotovo.drzim ti velmi palceky a aj ostatnym dufajucim maminkam. 😉

lienka79
23. okt 2006

loss...dakujem..hadam to tentokrat vyjde..aj mne ,aj tebe...
Ja som prve ani nestihla sono, druhe ano,lenze som mala len zarodocny vacok a abbo vnutri nebolo vidiet,ani srdiecko..Teraz to vyzera slubne..zajtra ideme na sono,doktor slubil,ze nahra aj na videokazetu...Tak nam vsetkym drzim palce🙂))

loss
23. okt 2006

dakujem a vam zelam krasne tehulkovanie bez problemov 🙂 urcite su to tie spravne fazulky co mame v bruskach 🙂 ja tomu verim

tonicka
23. okt 2006

držím vám vštkých 40 prstíkov, ktoré mamé, babulky. 🙂

loss
23. okt 2006

tonicka dakujeme 🙂

yuya
23. okt 2006

holky, aj ja sa pripájam. veľmi vám to všetkým prajem, aby to dobre dopadli a aby ste sa čoskoro tešili z "malých uzlíčkov"

froschka
autor
23. okt 2006

kujatenka nebojte sa vse bude ok.uz sme si svoje zaplatili tak verme ze sa to teraz podari a stastne dopadne

loss
24. okt 2006

froschka urcite 🙂

bludicka1
27. okt 2006

ahojte, aj ja sa pripajam. Prisli sme o babatko 14.9. a od vtedy som nedostala MS. Dufame ze sa nam coskoro podari otehotniet, teda ak uz nahodou nie sme. Smazilkujeme jedna radost a snad sa k vam coskoro pridam. 😀
loss urcite su to tie spravne fazulky!! ci dievcatka a ci chlapcekovia, nech len sa pevne drzia!! 😉

svetluska.p
29. okt 2006

bludicka - ahoj moja, je mi luto, ze si prisla o babenko. Chcem sa opytat - uz snazilkujete? Bola si na cisteni,al. si mala spontanny potrat? Ja som mala missed a nam odporucili cakat min 3 mesiace. Potratila som 21.9.. Od zakroku som este nedostala menzes, z coho som zufala ☹ .

lienka79
29. okt 2006

baby nic si z toho nerobte....ja som po druhom musela ist na vyvolavacku, lebo som za 6 tyzdnov nedostala...ak nedostanene do 6 tyzdnov po zakroku, chodte na injekciu..potom sa cyklus obnovi..nebojte...Raz to vyjde🙂)
My sme po druhom muselôi cakat az 1/2 roka a dufam,ze sa vyplatilo a drobcek sa narodi v aprili🙂)
tak sa drzte...

loss
29. okt 2006

bludicka1-dakujem a tebe zelam tiez tu spravnu fazulku 🙂
lienka79-dakujeme si zlata

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre