Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
12. máj 2010

kde je dadqa?????????????

dadqa86
12. máj 2010

tu som.... 🙂

katka22r
12. máj 2010

esteze tak moja odpis na ip ja musim ist ked tak pridem este k veceru hej papik

dadqa86
12. máj 2010

oki odpisem ti som si nevsimla prepac 😅 😕

zuzu805
12. máj 2010

katka22 -škoda nevidela som ten magazin čo tam bolo zaujmave???

katka22r
12. máj 2010

zuzu skus zajtra pozriet na nete www.stv.sk damsky magazin videoarchiv uz by to tam zajtra malo byt papapa

katka22r
12. máj 2010

dadi neva diky za odpoved cmuk pa

dadqa86
12. máj 2010

katka:Nemas zac 🙂 😉 pa

zuzu805
12. máj 2010

katka22.ved ano vlastne archiv 🙂 -diik 😉

zdenkam
12. máj 2010

hm...ja musim, v 6 mesiacoch sa vratim do prace a aj pri malom som sa vratila ked mal 4,5 mesiaca a kojeny bol do 2 rokov. Takze ked nebudem doma da tatko mliecko z flasticky.
Katka, ja som najprv nepremyslala vopred a preplnene prsia som odstriekavala priamo do umyvadla-take plytvanie. Ale ak si doma, neni potreba mrazit. Stastlivec si. Ja som na to nemala nervy, ale islo o Patrickovo dobre, nebolo na vyber. STale som dosla z roboty, prsia naliate z jedneho som nakojila, prilozila maly stolcek ku gaucu, tam tam tenglik a stlacala a ono striekalo - maminka se jde podojit- vravel moj muz 😀 casom som to fakt dobre poznala a vedela kde stlacit aby striekalo. Odsavacka nefungovala a moc natahoval ten podtlak pradavky. Bolelo to.

Tegliky sa u nas daju kupit bezne v lekarni.

Burinka, zratam zajtra plienky a napisem ti, ale nemam ich dost. Myslim, ze zaklada vybava by mala byt tak 3O ak nie viac. Ale jednorazovo je to vysoka polozka aj ked na tie jednorazovky minies za 2 roky viac.

katka22r
13. máj 2010

zdenkam ono zasa by to nebolo od veci keby som zamrazovala mliecko ale ja som taka lenivaaaaaaaa 😠
zuzi tak pozri a daj vediet ci vies daco nove

burina111
13. máj 2010

no baby tak ja som tiež ako zdenka najskôr stála nad umývadlom a splachovala to všetko, potom som že namrazím si na horšie čas, chodila som do školy, na skúšky a tak...takže doma malému vytiahli jedno jedlo kým som prišla z mrazáka..potom som naraz stratila mlieko po stresoch na skúškach. proste som prišla vynervovaná domov a mlieka nebolo. ale to som mala doma ešte v mrazničke na dva mesiace a postupne som to miešala s bebou na ktorú sme prešli...aby to nebol pre malého šok odrazu alebo nemal dačo s bruškom..no a tak sme nemali šoky z náhlej zmeny mlieka. pri malej to tiež tak budem robiť, keď bude naviac, mraznička to istí...človek ani nevie, kedy sa zíde..prinajhoršom to potom vyhodím....a tiež som nemala odsávačku...nebolo treba, nejako nám to tieklo 😀

burina111
13. máj 2010

zdeni poslala ti masabi link? sa mi zdajú super tie plienky z tej stránky aj ceny...veď baby mrknite tiež..pridám link...
ja teraz asi počkám, kým prídu tie, čo som objednala, pozriem čo chýba a zrejme od tej baby objednám čo bude ešte treba. no a aj potom keď sa malá narodí, uvidíme čo ako vystačí....
inak sa máte???? nikto nič nepíše 🙂

burina111
13. máj 2010

baby ten link::: 😀 😀 😀
www.ekoplienky.sk

katka22r
13. máj 2010

😀

dadqa86
13. máj 2010

Dobre ranko 🙂 Je normalne ze gynekolog moze zakazat pit mlieko ak chce zena otehotniet? 😒

petika
13. máj 2010

Baby, my ideme domov 🙂 sme zdraví, veľkí a tak nás púšťajú do domácej liečby. 😉 tešíme sa, i keď pani doktorka nám povedala, že s našou diagnozou ešte nemáme nič vyhrane. Aj tak sme radi, že srdienko bije, babo kyvka ruckami, nozkami a sme v 10.tt a tešíme sa z každého dňa, kedy sme pokope. Verím, že prídeme do konca 😉 prajem pekný deň všetkým. Papa

dadqa86
13. máj 2010

petika: Som rada ze ste v poriadku 😉 si uz v 10tt a babo kyve rukami a nohami? 😨 ty kks mne sa vobec vtedy nehybalo ☹ tak drzim palce moja 😉 🙂

katka22r
13. máj 2010

petika budem na vas mysliet do konca...som rada ze ste oki
dadi o tom som ja nepocula

dadqa86
13. máj 2010

katka:Mnooo a mne ho zakazal pit 😒 comu nechapem akoze..

katka22r
13. máj 2010

hmm mozno to ma niejake latky co nesmies no co uz treba vydrzat a co ti este povedal?

dadqa86
13. máj 2010

Mnoo zakazal mi proste pit mlieko fajcit to nefajcim uz mesiac a ine nic take 😒

masabi
13. máj 2010

Dadi kope hybe ruckami,ale necitis to este,o mlieku som tiež nepočula ale skusiť to možeš.Petika tak to je super len sa šetri ležkaj ,nechaj sa rozmaznávať...a potom dopadneš ako ja ,nebudeš sa mocť vytrepač na tretie poschodie peši 😀 😀 😀 ,ale nie ,to žartujem.

zdenkam
13. máj 2010

baby, dnes len na rychlo. Mame starosti - muz ma problem v praci. Musime na odbory. Spolu s recesiou nastupil v Irl trend disckriminacie cudzincov no akedze simoj muz nenecha skakat po hlave, tak to dnes akosi vyvrcholilo. TAkze zajtra frcime po pravnu pomoc ako postupovat, aby sme boli pripraveni.

Burinka, mudro s tym mlieckom.
K tym plienkam som zratala ja mam asi taku vybavu: 1O ks Baby Lucy a 3 ks ine
9 ks vloziek
1 ks tots bots
4 ks PLU gatky
4 ks bambino mio gatky a kto mu viacvrstvove plienky
no a asi 5O klasickych plienok co sa daju do tych aj bambino mio gatiek pouzit a je to dost slusne.

zdenkam
13. máj 2010

Petika som moc rada ze ste v poriadku len tak dalej a doma sa setri,ok?

dadqa86
13. máj 2010

masabi.Lenze mne to doktor zakazal a ja mam rada strasne granko,alebo kakao a teraz si nemozem dat nic aj do kavy som si davala mlieko lebo mi tak viac chutila a teraz nic ☹

katka22r
13. máj 2010

masabi si sa pomylila ja chapem si tehotna 🙂

burina111
13. máj 2010

kati to vieš ako sa volá??? TEHOTENSKA/MATERSKA DEMENCIA 😀
dadi to je hovadina podľa mna s tým mliekom...no ja neviem, ale môže to škodiť, ak berieš nejaké lieky, napríklad magnezium, tak tie by sa nemali zapíjať mliekom ale inak neviem. práveže by si mala jesť veľa mliečnych výrobkov a piť veľa mlieka, aby bábo malo dosť bielkovin..
zdeni tuším z tými plienkami vystačím aj ja..podľa tvojich zásob, ved uvidíme, dokupiť sa dá vždy....
petika, tak ty si dnes poriadne potešila...no super super...len lež a žiadne voloviny doma, neboj, dobre bude, budete sa tešiť z malého...len nech rastie a kopká viac a viac....masabi 😉
držte sa všetky

dadqa86
13. máj 2010

burinka: Ze tehotenska/materksa demencia 😀 😀 😀 Mnooo praveze ja neberiem ziadne lieky sak chodim len na tie vysetrenia inak nic zeby to bolo kvoli tomu???kvoli tim vysetreniam? 😕 ,ale to hadam neee takze podla vas by som mala zacat zase konzumovat mlieko a mliecne vyrobky??lebo mne sa to tiez nejak nezda 😒 hmmm

burina111
13. máj 2010

no tak ja neviem dadi, ale to ako bez bielkovin? to akože asi syr, ani maslo, ani jogurt, nič? ja si to neviem predstaviť a príde mi to ako hlúposť..ale neviem, nie som dr. nestretla som sa s tým. škoda, že si sa neopýtala kôli čomu to akože?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre