Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

burina111
20. máj 2010

bože, no ale tak to sa môže registrovať donekonečna, zjavne ju to baví..ja proste ani nestačím žasnúť......baby fakt, mali by sme otvoriť súkromnú zamknutú tému pre nás a dalšie baby radi priberieme....

katka22r
20. máj 2010

jasne krpcek...noo ale take ze si asi budeme overovat 😀 tak vymyslajme nazvy

dadqa86
20. máj 2010

kati a vcom to je v snazilkach alebo vcom??ta tema zomrelo mi dieta??? 😒 lebo nejak to neviem najst ☹

krpcek2
20. máj 2010

dadka len si klikni vyhladat v temach a ono ti to najde

zdenkam
20. máj 2010

Petika ci inak uz. To je strasne. Toto ja nepochopim, ze ludia si musia okrem zivota v realite, zial, zneprijemnovat aj ten virtualny. Na to moje mozgove zavity nestacia.

Babenky, drzte pondelok o 3 prsty, manzelovi, nech mu to dobre dopadne. Prizyvam si aj cesku tlmocnicku, lebo uz fakt nevieme ci tam nie je hra o slovicka - len nech ste v obraze 1 hodina tlmocenia 3OO Eur. Ale pri boji za spravodlivost to stoji za to. Co vsak ludia, ktori bojuju a nemaju potrebne financie na vydaje.
Ale aby som zmenila temu /hoc toto je u nas tema prioritna uz vyse tyzdna, lebo ja na materskej a muz bez prace a 2 deti ....no nic pozitivne aj ked stale ine nez v Sr/..u nas je leto. 22 stupnov. Mame tricka kratke a bermudy a ja mam 32 t a vcera som prala bodicka a dupacky a uteraky pre babo. Buduci tyzden budem zehlit a ukladat do zasuvky mat to vsetko ready, aj tie plienocky. Zatial to je vsade nastrkane v skatuliach.
Burinka a ty sa ako citis?
babenky, ja sa tak tesim na leto. Joooooj. Len nech nejake mame nie ako minuly rok 2 t teplo v maji a tot vsetko.

lilik15
20. máj 2010

ahojte babule tak som sa tu opat zastavila,chodim uz do prace tak tu nemam cas chodit tak casto :o( je asi aj lepsie ze som isla uz do prace lebo tam na to tak moc nemyslim a sustredim sa na pracu...babulee zajtra ideme vyberat obrucky sa tesim..chvala bohu ze aspon taketo veci trosku zakryju to co sa stalo babenky,prajem vam pekny dnik a nech sme vsetky zdravucke,stastnucke a nech mame veeeela krasnych deticiek...uz sa neviem dockat prvej menstruacie..awojtee

zdenkam
20. máj 2010

katka prosim posli mi link ako sa blokuje ten fotoblok.
To co si pisala je hnus.........ja netusim ako niektori ludia mozu kuknut na seba v zrkadle

krpcek2
20. máj 2010

Baby, dnes nejak na husto riešime, hm??? A môj návrh na súkromnú tému: Názov: Tehulky po Abortoch.

burina111
20. máj 2010

krpcek tak vytvor a ideme sa šupnuť tam......

burina111
20. máj 2010

zdeni, moja žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa uvarí...verím, že vám to dobre dopadne..hoci no super vyhliadky, že? keď človek stratí aj poslednú istotu--že práca...
ja som v pohode, akčná, malý je tiež celkom v pohode, boli sme aj von, už to je na nevydržanie, darmo že su iba dva stupne. čakám na tu poradňu a4D v utorok, aj protilátky, no hádam budem dačo múdrejšia...už neriešim, trošku som sa ukľudnila, prehupla som sa už do tretieho trimestra, tak sa ukľudňujem, že aj keby sa čo stalo, už má malá veľkú šancu prežiť...veĎ aj ja som 7mesačná, ledva 1,5kg a som tu 🙂 tak asi tak, ten 28tt mi priniesol nejakú pohodu, že bude to určite dobré. malá sa vrtí, asi podrástla, lebo ju už pekne cítim cez celý deň, tak som spokojná, že žije a cítim aj srdiečko na bruchu..tak si ju môžem vždy skontrolovať. no tak asi tak...som teraz vo fáze, že ma nič neroz´čúli, proste "splachovacia" 😀

lilik a ideš robiť album na mojasvadba? by sme sa radi pokochali... aké obručky, biele či žlté zlato idete kupiť? jáááj, to je fajn pre teba, nebudeš myslieť, iba na svadbu 😉

burina111
20. máj 2010

a naša masabi čo...mala byť dnes na 4Dčku, nie?

katka22r
20. máj 2010

zdenka dole ked otvoris fotoblog napravo je nastavenie a das nezverejnovat
suhlasim s temou len ju vytvorte

masabi
20. máj 2010

Čaute dievčata už sa ma neviete dočkať čo???No tak boli sme dnes na sone,4D síce nerobili,pan Dr.bol nejaky nesvoj mu odišla sestrička na matersku a tak bol nejaky vykoľajený z toho...ale nevadi.Urobil sono,prietoky ,važime 1419gramov,termin porodu podla uzv je 28.7...takže skor ale to najpodstatnejsšie na 100%čakáme chlapčeka.Alew psssst moj muž to nechce vedieť.Ale asi na mene sa nedohodneme chce aby sa volal chlapček po ňomRiško,ale už máme dievčatko po mne tak sa mi to take smiešne zdá ,no uvidíme čo este poriuešime do jula-augusta...
Burinka vieš že aj ja som sa začala tak vynimočne lepšie citit okolo toho 28tt.
Krpcek no vitaj staronova pisatelka...ako sa mate aj mimcom,uz ste 12tt jeee 🙂 Len sa drzte obaja.Drzim prsteky.

dadqa86
20. máj 2010

Ahojte aj ja idem zajtra na pohovor a ten co mi volal sa ma rovno aj spytal ze kedy by som uz mohla na stupit do prace tak mi drzte palce to sem uz asi nebudem chodit vobec tak sa tu bezomna zaobidete 😝 🙂

burina111
20. máj 2010

masabííí, jeeej super, tak sa tešíš, že?? no tak hádam sa pipík nestratí a nepribudne u nás 😀 super super, aj váha pekná...no teraz ešte nech fajne priberie..tak to bude radosti, manžel bude ako blcha a keď sa budeš ešte po ňom volať, hrdšieho tatka nebude..
náš malý si zabrísoval hranolky, tak mu teraz pečiem.bože aká som pažravá.... masabi si ma teraz navnadila, ja už sa teším a utorok..no dufam, že pôjdem vyškerená, nie uplakaná odtiaľ 😉
a čo babizne? tešia sa z bračeka? či tiež nechcú vedieť?

katulka74
20. máj 2010

Oki babulky,skusim tie tabletky,vychadza mi to od nedele,tak som zvedava,dakujem za nazory a podporu 😉

Masabi gratulujem k pindurkovi 😀

krpcek2
20. máj 2010

masabi: gratulujem 😉 tak to je super. Budete mať párik, ako pekne vám to vyšlo 🙂 Ďakujeme, sme už v 12 tt, ale viem, že sme trochu pozadu, takže reálne rátam 11 tt tehotenstva. Ale O necelé dva týždne ideme prvý krát do poradne a tam nám majú povedať, že koľký tt presne sme a kedy sa ráta cca termín pôrodu =) budeme mať decembrového možno Mikuláša, možno božie dieťatko 🙂 teším sa..... tak tebe držím pršteky...

baby, snažím sa vytvoriť súkromnú tému, zatiaľ to ale nejak nefunguje, stále mi to vyhodí chybu, že nejaká porucha pre vytvorenie. Skúsim neskôr, možno zajtra sa mi to podarí. 😉

Dadka: Gratulujem Ti k práci, snáď sa ti zadarí a robota bude dobrá, teraz je zázrakom, keď človek robotu vôbec má. Mne tiež skončilo krásne jazdenie na týždňovky do BA.... Pán Boh to proste všetko zariadil tak, ako má byť 😉

katulka74
20. máj 2010

krpcek2 ty si mala pred tymto tehotenstvom tiez potrat?po akom case si otehotnela?

dadqa86
20. máj 2010

krpcek:Mnoo to mas pravdu a dakujeeem ti ja len dufam ze cim skor aj nastupim sak zajtra dam vediet ako som dopadla 😉 🙂

zdenkam
20. máj 2010

masabi, tak vitaj v klube tych co maju pod srdieckom chlapceka. Ja som sa napokon rozhodla a u muza to najviac prechadza ze maly bude Jakub. Jakub Vesely. Kukala som to numerologicky ten vyznam mena s priezviskom a tiez pekne to ladi. A budeme mu spievat Kubo Kubiku......jak od Nohavicu. 🙂
TAkze sme sa rozhodli pre rydzo slovenske meno napokon. Kukam,ze termin mas presne 7 dni po mne. 😉

Burinka, trochu nam nahrava do kart, ze odobory maju s dotycnymi veducimi pracovnikmi skusenosti, lebo uz 2x musela odbory hajit zaujmy zamestnancov prave pri tychto 2 muzoch a v oboch pripadoch islo o konflikt s cudzincami, rovnako ako je aj moz muz....cudzinec. Predchadzajuci dvaja boli Poliaci. Takze tak vznika podozrenie na diskriminaciu. Ale vsetko je to na zvazeni a rozhodnuti riaditela az si vypocuje sedenie s oboma stranami.
Ale je to svinstvo, ak vas neuznavaju len preto, ze nie ste rovnaky clovek ako domaci. Ze ste ina narodnost. A kvalita prace ich nezaujima. Staci povod.

Krpcek tak to budete mat krasne ...2nasobna radost pride v decembri. Drzim palecky moc. Vsetkym maminkam to velmi zelam a obzvlast tym, ktore uz o jednu nadej prisli.

Dadqa, ty si bola bez prace? Jooooj, tak to ti drzim prsty moc. Lebo viem, co to je byt bez prace. Doma som bola pred tymi vyse 5 rokmi bez prace a to 1O mesiacov a pohovory som mala 2 ktore stali za to, takze preto bola nutnost odijst, lebo vyhliadky najst si pracu boli mizerne. Takze nech si v praci spokojna. Velmi zelam.

zdenkam
20. máj 2010

baby a este som chcela som si citala predpoved ako sa mam citit v 32 t ze opuchy noch, palenie zahy, unava, nocne cikanie, nepohodlne spanie. Takze babusky, asi nie som tehotna. Lebo nic z toho nemam. Uplne nechapem. Som na vrchole sil, len jedno sedi, ze babo je dole hlavkou - pripravene na porod /mal by mu ktosi povedat ze tam vonku nepojde. 😀 / a riadne ma kope do rebier az to boli. Vcera som citila nozku kdesi pod prsnikom.

Dnes mi Patrick lezal na brusku ked kukal telku - oprety hlavkou a on prcek v brusku si tam vykopaval a vlnil sa a Patrick na mna kukol, ze to co? Preco? Tak mu vravim, ze sa mu nepaci, ze ho puci. 😀
Wau, ja sa vam uz fkat tesim ako im budu 5 a 2 a budu spolu divosit. 😀

Este mesiac do prace a posledne tyzdne do porodu si budem uzivat len s tymto nasim akcnym drakom.

Masabi, tak na akom mnozstvo je stav latkovych modernych plienok? Aku vybavu co do poctu chystas?

dadqa86
20. máj 2010

zdenkam:Mnoo to ti poviem uz zajtra ci som s pracou a v praci spokojna 😉 ja sa tesim ako blcha 😀 sak dam vediet 😉 a ty sa mi mas ako??Dufam ze dobre nestiham to tu ani citat vsetko....Nemam ani kedy 😅 tak sa tu drzte 🙂 😉

katka22r
21. máj 2010

masabi hej som pocula ze sestricka mu odisla na md ale je tam taka blondinka nie?
dadi a kde ams nastupit?ak nechces pisat tu posli do ip 🙂
davam foto laury a jej kniziek a plienku do vody 😀
na xpetu nema nikto kontakt????
krpcek tak len skusaj nech uz mam sukromie 🙂

mnamko
21. máj 2010

Ahojte kočky nejak moc sa nezapájam,lebo ja už asi nemám šancu otehotnieť po dlhodobo neliečených chlamýdiach a 4 roky si nedavame pozor od mimom.tehotenstva a stále nič ale vaše príspevky čítam každý deň takže ich s Vami aj prežívam,s burinou som plakala keď jej zistili problémy a aj som navrhla meno ale Mia je tiež krásne,a chcela by som ísť s Vami tiež do súkromnej skupiny,keď ju založíte bolo by mi ľúto keby som o Vás nič nevedela,ja tiež riešim problémy syna mám na Kréte skolaboval mi tam,majú izby bez okien tak to idem riešiť dnes s učiteľkou čo ich tam doviedla dnes by mala byť v škole aleto sem do Vašej témy nepatrí.Držkajte sa všetky,som rada vo Vašej spoločnosti aj keď Vás len čítam.

masabi
21. máj 2010

No dufam dievcence že to už pri tom pipikovi ostane...povedal že na 100% ale no nejaku rezervu musime nechať 😀 ,
Kati ,bola tam jeho manzelka-doktorka strašne bol nervozny lebo pomaly to išlo a tak no vies bol zvyknuty ze vsetko mlaa pod palcom sestricka...viem ako ked ja som odisla z jedneho dna na druhy ale my sme boli dve v robote tak aj nahrada sa skor naucila.
Zdeni...zatiaľ este nemam ziadnu vybavu plienok idem si objednat na zaciatok startovacie sady dve ale odlisne a uvidim co sa mi bude pozdavat a potom dokupim.Dnes idem do TETY kupit pampresky maju super akciu tak nech nieco na zaciatok mame a postupne budeme uz aj vybavicku...ale nieco urcite zdedim po sestrinom malom lebo ona teraz caka dievcatko a ma takeho 5 rocneho synceka tak pospajame nove aj starsie.
Burinka tak mozes zacat s tou perinkou dizajn a avsetko ostatne nechavam na tebe,a budem rada ak aj do postiel oblecko jednu supravicku usijes ak budes mat cas nesuri to ved este mame dva mesiace.
DRzim palcuchy nech vam v poradni len same pozitivne spravy povedia
Zdeni aj moj maly je dole hlavicko a kope si jedna radosttak snad sa tak rachlo aj na svet vykopu,sice ty pojdes na cisara...
Prajem Vam všetkym pekny den.

katka22r
21. máj 2010

a ako vyzera jeho manzelka?

zdenkam
21. máj 2010

ved to Masabi, preto vravim, ze to je figu platne, ze uz je dole hlavickou, ale zas aspon viem, ze vsetko ako ma byt a ze som sa narodila so spatnou maternicou s tym uz nic nenarobim.

Dadqa, tak daj vediet ake pocity po prvom dni v praci. Myslim na Teba.
Ja mam tehu krasne a no problem, veci uz aj nachystane, Patricka si uzivam a je len radost prinasa. Nebyt jeho tak mi hlava praskne nad starostami poslednych 14 dni. Ale uz v pondelok poobede uvidime ci ubranime svoju cest ale aj tak, ak viete ze bojujete za nieco co ste neurobili, boj nie je marny. Niekde hore sa na vas niekto diva a ja verim, ze to raz vsetkym neprajnikom a klamarom zrata. Mozno za par rokov, ale vsetko sa vrati.
Ja si myslim, ze aj Zem vyzera ako vyzera /okrem samozrejme tych citelnych veci - ako odpad, ozon atd/ su veci, ktore preziva s nami, zlobu, zavist, neprajnost, krivdy a potom reaguje tak ako reaguje, aj preto sa nam teraz zda, ze vsade su pohromy len. Ale to uz je asi vec svetonazoru.

zdenkam
21. máj 2010

mnamko, nebud zufala, mas uz 2 deticky, spomen si na vsetke maminky, ktorym nebolo dopriane ani jedno dieta a zufalo po nom tuzia. Dufam, ze synove problemy sa vyriesia rychlo a uspesne. Strasne byt doma a strachovat sa o dieta, ktore je kdesi daleko.

krpcek2
21. máj 2010

Katulka74: áno, bola som tehotná, potratila som na konci 8.tt, potom som mala robeny kyret. otehotnela som po 4. mesiacoch, teda vlastne 4 krát som mala mrchu, 5. už neprišla. Strašne som chcela otehotnieť, tie prvé tri mesiace som sa na to tak trochu sústredila, stále nohy hore a že teraz plodné dni, pome na to.. A potom prišla iná dilema, že musím z domu na týždňovky a posledný víkend pred odchodom to proste prišlo, lebo som na to vôbec nemyslela, mala som hlavu plnú iných vecí a to... som si proste užívala pred odchodom... A potom že nič, týždeň, 12 dní, tak som urobila test a bác... 😉 bolo tam také nejaké mrňaté, čo sme si spolodili 😀 tak sa len neboj, ono to príde. A pri tom mi hovorili, že budem mať problém otehotnieť, lebo moja diagnóza to tak vraj predurčila. Otehotnieť nebol problém, teraz to už len šťastne donosiť 😉 všetkým držím palce.... a Masabi, gratulujem k drobcovi 😉

dadqa86
21. máj 2010

katka poslem ti link na tu robotu je to jednoduchsie 😀 http://www.profesia.sk/praca/adecco-organizacna... zdenkam:Jasne dam vediet mam tam byt o 15:00hod aj ja na teba myslim 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre