Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

zuzka1985
10. máj 2010

zdenkam ináč ďakujem za privítanie. dadqa čo porábaš takto večer??? :P

dadqa86
10. máj 2010

zuzka...Niiic nudim sa a nechce sa mi este zatial spat 😀 😝

zuzka1985
10. máj 2010

dadqa a ty si vydatá alebo ako???

zdenkam
10. máj 2010

ale ja som na strach zabudla posledne mesiace a teraz stale pocujem tu story co mi vravela znama v praci, ze jej svagrinej sa zauzlila pupocna snura 3 t pred porodom a babatko prestalo byt vyzivovane a ☹
Baby, ja by som to neprezila, vazne ak by sa nieoc stalo. Este len na to myslim, ze uz placem.
Niekedy si vravim, ci to nie je tym, ze som taka hrda, myslim ako tehulka, ze ci nemam byt pokornejsia. Ako som chcela ist kupit par veci este pre babo - ma burinka nastartovala 😉 - ale len som obzrela a nechala tak, ze pockam do last minute - to je ta povercivost ci strach. TAk som kupila len jednorazove gatky do nemocnice, lebo tie potrebujem tak ci tak.

A este viete co je debilne ze ked som potratila, nedokazala som sa ani na Patricka usmiat. Blba ako patron - on je najvacsie stastie co mam. A tak ma desi, ako by som zvladla dalsi kriz v zivote a co on. A sa hnevam, ze tak vobec rozmyslam.

zdenkam
10. máj 2010

inak u vas je uz inak neskoro u nas len o 1 hodku menej, takze ja az tak neponocujem. A zuzka, bez do postele, mas malinke babo ....to ja som az do maleho 2 rokov chodila spavat so sliepkami takmer ...kojenie si bralo svoju dan.....energie bolo pomenej.

dadqa86
10. máj 2010

zuzka... jasne vydata,ale kratko od 21-novembra 2009 😉 🙂

zdenkam
10. máj 2010

zuzka inak u nas bol Patrick "nehoda" -najkrajsia a zmenila nam svet o 2 roky na to sme sa vzali. A potratove babo bolo dlho chcene - rok a planovane - a hold zivot ma svoje cesty, ktore su inak mienene niekedy ako si myslime. Som si vtedy vravela, ze babo pride ako ma, k manzelom a aj byt sme uz vtedy mali. A ono prislo a odislo. Ale prislo zase. 🙂

zdenkam
10. máj 2010

hej s Dadqou sme tu prechazali svadbou aspon virtualne. Si pamatam.

dadqa86
10. máj 2010

zdenka moooja ja ti verim ako ti je...a ver mi ze na teba myslim kazdi od boha den ze ako sa mate ☹ a vies co ja by som tiez na tvojom mieste este kus pockala stimi vecami ja by som kupovala tak v tom 34tt,ale ja verim tomu moja ze vsetko bude v poriadku uvidis a malinke sa narodi zdravucke a bez problemov ja ti drzim palceky 🙂 😉 nebooj sa

zuzka1985
10. máj 2010

zdenkam no vieš mne sa zatiaľ nechce spať. nebudem ti tu dávať nádeje že všetko bude dobré ale tak držím palce aby bolo všetko v poriadku a stou pokorou no neviem. namyslenosť neni dobrá. buď sama sebou. zvládneš to. dadqa takže to si vydatá ešte krátko ale tak ja som sa vydávala v 2008 presnejšie 14.7.2008..

dadqa86
10. máj 2010

zuzka.Ale podla mna to zdenka zvladne bude vsetko v poriadku ja tomu verim... 😉 tak pekne mnoo ja som este kratko vydata 😅 😕

zuzka1985
10. máj 2010

dadqa ale tak nejde o to či krátko alebo dlho ale o to ako to v tom manželstve ide....nie?

dadqa86
10. máj 2010

mnooo aj tak sa da povedat.... 😀

zuzka1985
10. máj 2010

a ake máte manželstvo??? klape to?

dadqa86
10. máj 2010

mnoo tak vies podla mna kazdim manzeltsvom prejde aj kriza mi sme ju mali nedavno a dufam ze sa uz skoncila 😒 lebo to bolo otrasne....a podla mna to klape v pohode zatial 😀 😝

zuzka1985
10. máj 2010

no tak hadky.. :D nepoznám vzťah kde by sa nehádalo :D:D:D:D ale tak treba sa veľa rozprávať a je to v pohode. z mužom si niekedy skočíme do vlasov ale tak to udobrovanie potom je najlepšie. veď tak sme aj počali Paťka :D

dadqa86
10. máj 2010

😀 😀 😀 😀

zdenkam
10. máj 2010

ja som nebola namyslena len taka strasne rada, ze mam brusko. Ze to vyslo a ved to tehulky poznate, ako to myslim.

Dadqa a pockam. Radsej pockam pre lepsi pocit.
Inak ja som sa vydavala 31.1.2009. Moj muz mal 29.1. 33 a moj syn 1.2. 2 v tom roku

🙂

Ale zijeme s muzom uz takmer 5 rokov spolu. Odkedy som sem prisla a 3 mesiace na to som ho spoznala.
A dobru noc. BEzte haji, lebo budete rano vyspate. 😉

dadqa86
10. máj 2010

zdenkam:Mnoo aj by som pockala tiez,ale aj tak verim tomu ze vsetko bude v poriadku,ale ja ta chapem istota je istota aj ked to taha oci tie malicke vecicky,ale tak musime sa zapriet a pockat je to istejsie 🙂 ale budete v poriadku uvidis 😵 😉

zuzka1985
10. máj 2010

zdenkam: dobrú noc

zuzka1985
10. máj 2010

dadqa kedy ideš spinkať?

dadqa86
10. máj 2010

zdenkam:Dobru noc 😉 🙂 zuzka neviem kedy este sa mi nechce a ty? 😝

dadqa86
10. máj 2010

a idem ja off tak sa maj a dobru noc awooj 😉 🙂 😝

zuzka1985
10. máj 2010

tak idem aj ja preč. brú noc kočky

zuzu805
11. máj 2010

Dobre ranko akurat som sa osprchovala a idem na prvu kontrolu po mrche po kyrete...Dufam že bude včetko ok ☹

petika
11. máj 2010

No baby, ste takto ponocovali? Teeeeda 😉 prajeme dobré ránko, my už čakáme na vizitu 😉 zatiaľ všetko v pohodicke, len by som chcela foto zo sona toho našeho drobca 🙂 si počkáme

katka22r
11. máj 2010

🙂 🙂 dobre ranko..zuzu drzkam prsteky a petika jasne aj tebe

burina111
11. máj 2010

zuzu daj vedieť, ako si dopadla, aj ti petika....čo ti nové povedali....
kati ako? ste s malou oka? ja tu tiež iba pozerám, ako nočné sojky popísali...ja som posledný týždeň K.O. o 22 zaspím pri telke, potom ma už iba mm budí o hodinu, že do postele 😀
zuzka tak vitaj vitaj....
zdeni...moja ty čo plašíš???neboj, nič ti nebude, to ako ja som mala s tým bolením v slabinách od piatku..postupne to cez víkend prešlo..tiež som bola vyplašená, ale tak malé sa ti asi tam natlačí tam, a potom to bolí chvíľku...neboj, nič sa mu nestane, neprídeme o dalšie deti, neboj sa....veď ty nemávaš také čierne myšlienky.....inak čo sa týka toho potratu....veru mňa to máta stále...neviem sa s tým zmieriť...okrem toho blíži sa 29. máj...neviem, ako to prežijem, ale čo narobíme..život je taký...podľa mňa zuzka prežila horšiu katastrofu..si to ani neviem predstaviť, až ma mrazilo, keď som si prečítala tu jej vetu, a jasné že to nejdem dalej rozmazávať, chápem ako nechce o tom hovoriť...ťažko sa o tom hovorí....radšej sa tešme s krpčekov a brušiek, či čo....
pekný dníček

masabi
11. máj 2010

Zdeni ja som v SR a budeš sa čudovať ,ale tiež nemám žiadne špecialne vyšetrenia ani starostlivosť akurat som na PN a to je všetko...bude to lekarom???? 🙂

burina111
11. máj 2010

baby na slovensku je to tak....neplatíš si, nemáš nič..ja som bola pred tým tiež u dvoch iných...mám vážnu gyn. chorobu, ani ich nenapadlo ma nejako liečiť, iba ma vždy drzo odbili...a to ma tam doviezli vždy vo vodorovnej polohe..pri synovi celé tehu som bola iba v poradniach a na dvoch ulz a to v 21tt a v 30tt, žiadna hematologia, žiadne interné ani nič okolo cukrovky...a posledných 5týždňov pred pôrodom som bola u dr. posledný raz a mi hovorí že ak by sa dačo vyskytlo, tak nemocnica, ak by som už 14dni prenášala, mám sa hlásiť v nemocke...to bolo všetko....teraz po tom potrate som sa už napálila, že to tak nemôže fungovať a radšej si dr. platím a už aj vidieť iný prístup.. jasné že na to nemáme, ale za moje zdravie mi to stojí..to mi už nikto viac naspať nevráti, masabi tak to je isto v lekároch a v prístupe, škoda ale, lebo zdravotné si platíme a nie malé 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre