Tehotná v 40 rokoch. Mali ste aj vy zlý pocit?

trogir
18. jan 2009

dovolim si najs damy, ktore otehotneli v styridsiatkke, hladaju zodpovednost voci svojmu dietatu, obe etuju karieru a situuju sa do pozicie zeny v domacnosti. Ja osobne som pracovala ako fitness trenerka, momentalne som doma, v piatom mesiaci tehotenstva nemozem dvihat cinky a velmi behat po vonku, nakolko baby je nizko, od momentu, ked som zistila, ze mam pozitivny test mam negativny pocit, ze baby sa nenarodi, alebo budem mat problemy velke problemy, nedokazem si uzit radost z tehotenstva, aj moja rodina je rezervovana a irituje ma to. Mam po amniocenteze a cakam na vysledky. Neviem, cim to je, mozno najdem mamicku v rovnakej poziciil.Mam dospeleho syna, na male sa velmi tesi.

dadika41
3. máj 2016

@kakatulik ano..a to mi pred dvoma rokmi povedali ze nemozem mat deti..

kakatulik
3. máj 2016

@dadika41 hehe faaakt?...preco?...kvôli veku?

dadika41
3. máj 2016

@kakatulik krvne testy mi tak vysli

kakatulik
3. máj 2016

@dadika41 hormonalny profil?...prepac ze ta takto spovedam,ale nejako ma to zaujima🙂

dadika41
3. máj 2016
magnumka6238
3. máj 2016

@dadika41 doktorom netreba vždy a všetko veriť🙂

dadika41
3. máj 2016

@magnumka6238 to som uz zistila😊

kakatulik
3. máj 2016

@dadika41 🙂...tak to inak cumela ked si prisla s pozitivnym testom.

dadika41
3. máj 2016

@kakatulik akurat moju zastupovala dr. z Heliosu a to ona mi oznamila ze som uz neplodna..Ale ze ak chcem nech pridem za nou do sanatoria na umele oplodnenie za 4200 euro.A ja ani nie za mesiac tehotna😀

magnumka6238
3. máj 2016

@dadika41 a čo sa stalo, že si potom otehotnela? niečo si urobila zmenila? niečo konkrétne ti pomohlo?

dadika41
3. máj 2016

@magnumka6238 kedze som mala nepravidelny cyklus tak mi predpisala Duphaston..tak neviem ci mi on pomohol.

kakatulik
3. máj 2016

@dadika41 ...to je sranda....ze neplodna a predsa by otehotnela ...?hmmmm....

dadika41
3. máj 2016

@kakatulik este mi povedala ze len zazrakom by som mohla otehotniet..asi sa stal....

kakatulik
3. máj 2016

@dadika41 tak ved hej...zazraky sa predsa dejuuuu ako vidíme.

mojmacik
3. máj 2016

prave som natrafila na tuto temu ....takze rodila som ako 39,5 rocna a to hned 3 naraz 😀 ...dnes ma doma troch prvakov...ja to mam o to horsie ,ze su teda traja a da sa to zvladnut...pri jednom by som nemala absolutne ziadne vycitky...pri troch je to financne narocne...ale to aj keby som mala 20 🙂 ....a tehu bolo uuuplne v pohode...az teda na zelezo ale nejako som to necitila...az po porode som teda sla kvoli nemu do kolien ale zopar venoferov zabralo

daren1
3. máj 2016

@kiwi3 prepac, som dieta socika a kde si sa docitala že každe druhe neprežilo a 10 deti hore dole.. 😒

magnumka6238
3. máj 2016

@dadika41 jak ti mohla na základe nepravidelného cyklu povedať že nemožeš mať deti? šak to neni dôvod, to je len o tom kedže je nepravidelný skúšať kedykoľvek. ako príde mi to za kravu tá doktorka sory za výraz. šak to je do neba volajúca hovadina.

kakatulik
3. máj 2016

@mojmacik wowowowooooow......tak to je silaaaa.ale musim ti dat taku istu otazku...otehotnela si prirodzene?

dadika41
3. máj 2016

@magnumka6238 robila mi krvne testy

magnumka6238
3. máj 2016

@kakatulik už to písala, že áno

magnumka6238
3. máj 2016

@dadika41 a čo zistilia v tých testoch?

kakatulik
3. máj 2016
nissa
4. máj 2016

Dobre rano zienky! Dnes v telerane bola tema tehotna po 40 a bola tam Evita ma 40 a je tehotna.

magnumka6238
4. máj 2016

@nissa to fakt? nevidela som🙂

elise
4. máj 2016

@nissa pozerala som. Ja budem mat koncom maja 41 a v septembri cakame tretie

klarissa25
4. máj 2016

Ja sa iba tak nenápadne pripojím, moja teda má 47 a je tehotná....takže si myslím že ste na tom úplne super 🙂

zan33
4. máj 2016

@dadika41 duphaston sa dava na udrzanie tehotnosti, nie na otehotnenie 🙂 aspon ja som ho preto dostala na zaciatku tehu. Drz sa 🙂

kiwi3
4. máj 2016

@daren1 hovorila som o hlbsej historii, ze kazde druhe dieta neprezilo. asi si to zle pochopila.

mmichaelka
4. máj 2016

Ja som rodila druhe ako 39,5r.a vsetko prebehlo bez komplikacii.Tiez ma strasil gynekolog s dawn syndr.bola som na amniocenteze a vsetko nastastie bolo ok.Mozem povedat ze som si md velmi uzivala teraz mame 4rocky.😊tak drzim paste

magnumka6238
4. máj 2016

tak ja budem mať 37, tak ešte jedno by som stihla🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre