• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná v 40 rokoch. Mali ste aj vy zlý pocit?

10. decembra 2016 
@gabusssa no tomu never ja som v 31 síce potratila, ale otehotnieť mi trvalo trištvrte roka, potom v 33 tiež trištvrte roka a posledné v 39 na prvý krát, takže ja čím staršia tým plodnejsia :grinning::grinning::grinning:
11. sep o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sandey No tak to si jedna z tých šťastnejších :slight_smile:
11. sep o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diablica130 no ty si zrejme z tych samonasieracich typov ludi, od teba radsej ruky prec, do mna sa neobuvaj ak mas mindraky, napisala som len svoj nazor. Bodka!!!
11. sep o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj mne...nečakala som to....a nechápem, prečo......prečo práve ja:(
12. sep o 13:19  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vanessa786 ja som tiez prisla o babo v 11tyzdni tiez nebilo srdiecko
19. sep o 20:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hanus22 A prišlo sa na to, prečo bábo odumrelo? Mne sa to stalo už druhýkrát po sebe, s odstupom troch rokov.
19. sep o 20:24  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vanessa786 na hematologiu ťa gynekolog neposlal? Mňa po 2potrate poslal a zistili mi vysokú zrážanlivosť krvi. Tretie tehu bolo úspešené. Mám živé zdravé šidielko :slight_smile:
19. sep o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Všetkým tehu aj mamičkám po 40tke gratulujem a fandím...žite spokojne..veľa zdravia)))
19. sep o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
Ja osobne som porodila po 40(42) a som nesmierne stastna, mam krasneho chlapceka , ktory ma uz dospeleho brata:blush:je to uplne ine ako pred 20-imi rokmi:blush:takze drzim palce vsetkym maminam po 40-tke, nicoho sa nebojte a myslite hlavne pozitivne:wink::relaxed:
19. sep o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@vanessa786 nie neprislo sa na nic tiez som dva krat prisla o to prvy raz v 7tyzdni a druhy v 11 teraz pojdem na hematologiu a na genetiku
19. sep o 20:50  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ciernatko no ako pokračujete, vidím, že tusak bol dobrý. Dúfam, že si to užívate :slight_smile:
Dnes o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok