• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... :grinning: Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. :sunglasses:

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."
4. dec 2006 o 14:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made super, tak dufam ze sa coskoro pridas :slight_smile:
4. dec 2006 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super madeleine, krasne si zacala :grinning: Hodim na teba tehu virus :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2006 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurraaa!! Mam si otvorit flasu? :sunglasses:
4. dec 2006 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja drzim palce Made, btw super foto :wink:
4. dec 2006 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme si otvorili flasu vcera, po dvoch deci som si uvedomila, ze v pribalovych letakoch oboch liekov sa pisalo cosi ze nosmiem... :grinning: No co uz, ale bolo skvele z Chille... odporucam, v Chille vedia robit vinko... mala som aj skvely napad na foto, ale kedze sa nemozem zohnut, musi to pockat... :confounded:

Baby, moc verim, ze mi to co najskor vyjde, aj bolesti prestanu a vsetko bude okey, lebo tak to ma v tehotenstve byt... :sunglasses:
4. dec 2006 o 14:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez sme mali naposledy chardonay from Chille a mnaaam. Aj v JAR vedia namiesat :wink:
4. dec 2006 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made a nebolo by dobré zamknúť part III? ja sa len tak na okraj pýtam.
4. dec 2006 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made, tak sa ponahlaj k nam, budem drzat palce... a kedy zahajujete snazilkovanie?
4. dec 2006 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjeeeeee, kde siiii..? :sunglasses:
4. dec 2006 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubo, pisala som emjee, ked pride, zavrie.. :slight_smile:

certica, z JAR neviem, ci som uz vino mala, ale z CHile uz viacere, aj take za 39,- aj take za 200 a zatial mi vsetky chutili... len si nepamatam mena a potom darmo hladam... :unamused:

petruska, no uz mam na muza dalsi hak... zalozila som tehulky, teraz uz to bude fakt trapne ak neotehotniem... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2006 o 14:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made, no vidim to tak ze uz to mas iste :grinning:
4. dec 2006 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nist, dosiel hlad, idem ho ukojit... :sunglasses:
4. dec 2006 o 14:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj hlad uz sa da kojit :confused: , ci len ukajat :grinning:
4. dec 2006 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no da, napriklad bozskymi spaghettami bolognese s velkou kopou syra... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ci ho ukojis alebo nakojis, to je jedno... :grinning:
4. dec 2006 o 15:23  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made...hlad sa dá aj nasýtiť,zahnať,uspokojiť,potlačiť,prehliadnuť,vydržať asi ako chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si píš, že sa pridáš, na čo chceš ešte čakať... :grinning:
4. dec 2006 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takmer všetko sa da prirovnat k chlapom... praca, jedlo, alkohol, bolesti, stroje... :grinning:
4. dec 2006 o 16:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou baby, čo nové? ako sa máte? zuz je ešte celá? :confused:
4. dec 2006 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz sa si nechce delit o nadstandard :sweat_smile:
(aale nie, snad je jej dobre ako je :wink: )
4. dec 2006 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosba neviete kde kupim elektricku motorku, auto alebo stvorkolku?
darcek na vianoce pre mojho synovca,co si tam sadne a ficiii si,nemam ani ponatia kde by to mohli mat
4. dec 2006 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky, dnes som bola tusim nejaka mrtva, skoro cely den somrespala :sweat_smile:
4. dec 2006 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, mas narok :wink:
a vobec, o mesiac sa uz asi tolko nenaspis... :slight_smile:
4. dec 2006 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corina, my sme minuly rok kupovali chlapcom elektricky dzip v Rakusku a tam to vyjde o polovicu menj penazi ako tu,odporucam.
4. dec 2006 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...pekný večer sa praje :slight_smile:
4. dec 2006 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak ja som presvedcena, ze ziadna liecba nie je taka dobra ako moj termofor... :pensive: je to hroza, co len so mnou bude... a sefka mala "velku radost" ked som jej oznamila, nech so mnou nepocita... :frowning2: som z toho nestastna... aj chalani z teamu su smutni, ze v piatok asi nebudeme spolu chlastat... :sweat_smile:

idem spat, cely den sa povalujem a potom nie a nie zaspat.. :rolling_eyes:
4. dec 2006 o 23:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A coze, este buvame? :wink: neva, aj my ideme :grinning:
5. dec 2006 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj toni tak co uz mas vychadzky mi sme dostali od 14,00 do 16,00
5. dec 2006 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka nie si náhodou vyfotená v novom čase pre ženy v članku o 3D uzv? :confused:
5. dec 2006 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj tam som mi vcera svokra volala ale ja som to este nevidela ja som vo viacerych casopisoch len zatial neviem v ktorych vychadza to postupne zatial som objavila tri ked ma fotili zabudla som sa spytat z ktoreho su casopisu az postupne zistujem ze ich bolo viac :wink:
5. dec 2006 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo tak to si slavna. :grinning:
5. dec 2006 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne je dnes dost hrozne, lezie na mna chripka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2006 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok