Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

sue
5. dec 2006

To je dobrá sila...ja len čumím 🙂

mixka
5. dec 2006

a tie deti ani nebudu tusit, ze boli spodene kazde zvlast, rodicia budu mat jedno velke tajomstvo 😉

diddi
5. dec 2006

mixka hm, veru tak...pozri si foto zo 6tt, tam je vidiet rozdiel...vtedy mi lekar naznacoval, ze moze ist o syndrom miznuceho dvojcata, lebo pri tom spodnom - to co je mladsie 🙂 c vyvinute a vrchny surodenec uz mal vsetko co ma mat...takze to, ze som mala 2x bolest bolo dvojnasobne uhniezdovanie

emjee
5. dec 2006

ja som raz kdesi citala o takom pripade, ked sa jedno dvojca narodilo v novembri a druhe v januari ci februari nasledujuceho roka 😀

madeleine
autor
5. dec 2006

aha co som nasla... www.beliebte-vornamen.de ze oblubene mena pre dvojicky... 😀

emjee, to aj ja som citala, je sice mala pravdepodobnost, ale deje sa to... 😕

diddi
5. dec 2006

froschka, tak prijemne venovanie
mne ani tak nestimulovali...islo hlavne o nebehnutie cyklu a MS a zrovna vtedy sa to zadarilo
a najlepsie bude, ked sa narodi ako prve to, co doslo o tyzden do maternice 😀 aka nespravodlivost

ikke
5. dec 2006

ja som zas predchvilou na nejakej ceskej stranke citala, ze nejakej mamine-cakatelke zistili asi v 28tt, ze jedno babatko je len v 26tt a druhe v tom 28tt. takze vselijake zazraky sa deju 😅

madeleine
autor
5. dec 2006

tuto zwillingovia týždňa: http://www.beliebte-vornamen.de/zwillingsarchiv... 😎

emjee
5. dec 2006

made vidim tam aj nejaku madeleine 🙂

diddi
5. dec 2006

moze byt...lebo ak ma zena vystimulovane vajicka a ma viac dominantnych, ktore mozu prasknut, tak pri kazdom tulkani a orgazme moze dojst k ovulacii a vajicka popraskaju...len nechapem na celom tomto procese oplodnenia a uhniezdenia jedno: ak uz sa oplodnilo jedno vajicko a putuje, putuje do maternici, pride tam, tak sa automaticky uzatvara maternica, aby ho chranila...tak nechapem, ako sa dalsie dostane dnu....klope na branu - sezam,sezam a brana sa otvori a ono kludne vojde do maternici...pozdravi sa s kolegom a uhniezduje sa...je to divne - ako sa moze maternica znova otvorit?????

madeleine
autor
5. dec 2006

no asi uz bolo tiez na ceste, len sa neskor uhniezdilo... 😕

madeleine
autor
5. dec 2006

emjee, keby made nemala take priezvisko ake ma, mala by tiez jednu madeleine... mozno aj dve... 😀

dorotka
5. dec 2006

diddi tak bud rada ze rozdiel je len tyzden ja som citala aj o pripadoch ked bol mesiac dva tusim katrin davala nejaky link a rodene su zvacsa naraz

diddi
5. dec 2006

fuuha, do kelu..to uz je aka hracka prirody

froschka
5. dec 2006

tak uz som sa dovenovala milacikovi sa nechcelo pozerat samemu film no totalna somarina to bola hehe

a uz nebudem citat nic o twin to twin transfusion syndr lebo sa len rozculim
na rakuskej wikipedii je to brutal rozpisane bleeeeee

diddi
5. dec 2006

froschka, kasli na informacie...tie zabijaju...hladkaj si babätka!

dorotka
5. dec 2006

baby ked vas info stresuju tak radsej menej citat mne skor pomahaju proti stresom aj ked pri poslednom strese nepomohlo nic klepala som sa kym ma neulozili do postele a tam ked som pocula babatka a citila ako im mala odpoveda kopkanim tak nastal uplny klud

froschka
5. dec 2006

didi tak tak.inak vy mate v rodine twins?

diddi
5. dec 2006

nemam ani ja ani priatel..hm

vavka33
6. dec 2006

Krasny Mikulassky den vsetkym 🙂 Co uz rozbalujete sladkosti?Certica,polozis tu cokoladu! 😀

ninocka
6. dec 2006

dobre rakno bruska a krasneho mikulasa prajem vsetkym

certica
6. dec 2006

ahojte 🙂
vavka, byt mame uspesne vybieleny, co sa sladkeho tyka, mangel dostal zabalene na sluzobku 😀

vavka33
6. dec 2006

Dobra si ty manzelka.Prid k nam,my mame plnu krabicu 😉

jj2202
6. dec 2006

dobre ranko dievcata, ako sa mate? dufam ze dobre.
ja sa mam hrozne...k mojej nenormalne nadche sa pridalo aj kaslanie, lebo hlien mi steka do krku. tak mam peknu noc za sebou. kasel,...smrkanie,...kychanie. proste strasne. no a aby toho nebolo dost o 5,30 som sa zobudila na hrozne krce v bruchu... 😢 nevedela som co sa deje, ci mam ist na wc alebo to nejak rozdychat...zacala som troska panikarit (klasika)...utekala som na wc, hned ma prehnalo. krce zoslabli ale stale citim na bokoch brucha take tahanie. rano o 7,00 som utekala doktorke pre istotu, ci je vsetko ok. bola tam len sestricka a hovorila ze to bude asi tym kaslom a tazkym smrkanim...asi mam svalovicu.
keby sa ten "zachvat" opakoval mam utekat na antolsku... takze tak, hlavne ze som isla truba do roboty 😔

dorotka
6. dec 2006

jj ty si v takomto stave v robote? co takeho tam mas ze to nepocka?
inac vcera si ma pobavila s tym ze nemas brusko ja som v 18tt toto pokladala za dostatocne velke brusko mrkni na moje foto a pamatam si ze som citala koky ktore v 18tt nosili svoje rifle a akurat ich zacinali tlacit takze si na tom urcite dobre 😀 😀 😀

jj2202
6. dec 2006

dorotka, no som v robote,...neda sa to moc riesit. ked tak pockam na sefa a ked ma uvidi posle ma aj sam domo...
vseobecna lekarka mi pn nedala lebo nemam teplotu a dovolenku mam este 2 dni ko konca roka ☹
dorotka, mne sa zdalo ze vsetky kocky maju vacsie brusko ako ja 😅
idem si streknut ten uzasny neucinny sprej do nosa a hrdla... 😖

tweety22
6. dec 2006

ahojte, prajem krasneho mikulasa. jj, ty chod z roboty radsej pekne domov a oddychuj.. nic nepodcenuj a vykasli sa teraz na pracu, najdolezitejsie je mimi... a neboj sa, ked budes oddychovat rychlo prejde aj choroba 😎

ahoj dorotka, ako sa mate? vsetko je v poriadku? ja uz som poprala vecicky pre babanko,vcera som zacala postupne zehlit ale vyzehlim par kuskov a nevladzem, to brusko mam uz take tazke ze mi je najlepsie ked sedim alebo lezim, dokonca ma to vazivo na brusku zacalo trosku boliet, ale vydrzime 😎

jj2202
6. dec 2006

tweety ja viem 😔

peja
6. dec 2006

ahojte,
Dorot, mangel pozdravuje a drzi palce 🙂) a tesi sa s vami na babulku 🙂
jj - ten sprej - nie je to bioparox?

jj2202
6. dec 2006

peja je a prave som prisla o ranajky,... 😔
proste ked si ho davam do ust tak mi je na vracanie a dnes som to nezvladla 😖 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre