• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
Froschka no napriklad v UK moze byt manzel pri cisaraku so spinalkou...stale ta moze drzat za ruku, povzbudzovat a chytit babo hned ako je vonku...tu sa dost odporucala "skin to skin contact" v prvych hodinach po porode, cize telo na telo s babatkom - aj maminka aj otecko, aby sa vytvoril silnejsi vztah ci ako to odovodnuju. Mne to rpide super a manzela budem chciet pri sebe nech rodim hociako. Ved on ti nevidi do brucha, stoji ti pri hlave :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta...ja mam 28DC /mala som :slight_smile: / a od 25DC som mala na teste //, volala som svojmu lekarovi a povedal, aby som hned prisla...kedze som bola v BA a on ordinuje v inom meste /tam kde mam rodicov, lebo k nemu som dlho chodila/, tak som prisla za nim na 32DC...spravil mi len vaginalny ultrazvuk a hned potvrdil tehotenstvo na zaklade zvacsenej sliznice....babätka neboli vsak este vidiet...tak som dosla o tyzden, vraj aby sa vylucilo mimomaternicove tehotenstvo...a uz tam boli dve machulky....takze strasne zalezi od lekara
6. dec 2006 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, ani ja som nevidela babätka...len machulky - vaky...mam ich v albume
6. dec 2006 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula to je skvele a myslim teda dufam ze tu to nebude inak...v pondelom mam termin u lekarky tak mi povie co a ako :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ako poznam mojho, tak on je strasne zvedavy a nevydrzal by sa len pozerat na mna a hodil by ocko aj na otvorene brucho....no a ten nasledok - neviem, neviem
6. dec 2006 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no mojmu staci ked krvacam z nosa a uz je cely bledy heheeeeee
6. dec 2006 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diddi, co myslis ze by ta prestal lubit?? :slight_smile: To isto nie. Ved my trpime, babatka trpia, len ti nasi chlapi to cele preziju bez ujmy na zdravi, tak nech su nam aspon oporou... :sweat_smile:
6. dec 2006 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo froschka, tak to mu neodporucam nieze cisarak...ale mrtveho kapra na vianoce :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula to si napisala uple perfektne :slight_smile: keby sa tak dala vymenit uloha ze by rodili chlapi tak verim tomu ze ani jeden by si to nevymenil xi xi
6. dec 2006 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj si najviac pamata dokiho v plasti celom postriekanom od krvi :sweat_smile:
6. dec 2006 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi bude musiet byt disciplinovany a pozerat len na mna xi xi
6. dec 2006 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, co je nove? o com tocite?
ja som mala otrasny den :angry:
6. dec 2006 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica adalej?snad neodpadol----
vedvies ahojky otrasny a preco?
Inak ja sa uz na ten porod celkom tesim, ale mozno ma ta radost este prejde ked pridu prve kontrakcie, hehe :slight_smile:
Nieee :grinning: , on sa na tom smial, ale az potom :grinning:
to zas nie...o to pokoj, len viem si ho predstavit ako stoji cely bledy, drzi ma za ruku, ktoru mi vykruca...ja nervy pri tom :slight_smile:.....a mas pravdu, nech aj on trpi, zatial mal len pozitok :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim na porod a je mi fuk nech to boli jak to boli prezila to kazda xi xi najviac sa tesim na prvy plac...ale neviem ci mimi po cisaraku place...bo je vystresovane
6. dec 2006 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby idete uplatnovat oko za oko zub za bub? :sunglasses:
6. dec 2006 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vv...tocime o porode, o cisaraku, o chlapovi pri porode a tak....
froschka, samozrejme ze place a vystresovane rozhodne nie je, vystresovane je ked sa musi predierat porodnymi cestami :wink:
dosiel na mna hlad...ideme s detmi vecerat...tak zatial
6. dec 2006 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Froschka no mozno ho budu musiet trosku prebrat, pocapkat po licku a tak, aby sa vzchopilo...kedze nezazije ten sok prechodu cez ten porodny kanal, tak je take neprebudene...aspon tak to ukazovali v telke ked bol porod nazivo. Ale babetko bolo ok, len mu to minutku trvalo. :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi dakujem :wink: za info,
froschka otrasny preto, lebo som sa doteraz nezastavila :angry: nemam na nic cas a kooopec stresov som dnes zazila /sef je chory a z domu mi posiela prikazy co mam vsetko zabezpecit/. Ale snazim sa ich vsrebavat,aby mimi necitilo nic :grinning: inak som rada, ze uz o pol hodku pojdem domkov, keby nemal prist jeden zakaznik, tak idem uz aj teraz /musim ist na postu/
6. dec 2006 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevadi ja som momentalne jedna z najstastnejsich zien na svete a tesim sa na vsetko spojene s tehuskom :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez stastna ako blcha a tiez sa vobec porodu nebojim :grinning:
6. dec 2006 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedvies a to mavas casto stresy???nieze ti sef bude na vine ked nebude mimi ok to ho dojdem osobne odstrelit :sunglasses:
6. dec 2006 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedvies: drz sa, blska :wink: :slight_smile:
6. dec 2006 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez tesim na porod :grinning:
6. dec 2006 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stresy su na dennom poriadku, lebo spolupracujem s uplnymi magormi nezodpovednymi a este aj zakaznici niektori su bez chrbtovej kosti
miminku sa nesmie nic stat, lebo inak davam vypoved :angry: :unamused: :angry:
6. dec 2006 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok