Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

tonicka
6. dec 2006

helou katrin
😉

zuzla2
6. dec 2006

helou katrin

froschka
6. dec 2006

ajoj katriiiiiin ako sa mate?

mam otazku...mohla si mat muza pri cisaraku?mame diskusiu xi xi

katrin
6. dec 2006

toni, ahoj.. ako sa máš? čo malá? poslúchaš ju? 😕

froschka, ahoj.. mangel nebol pri mne. Na Antolskej k cisárskym nepúšťajú sprievod. Bol ale na chodbe a videl malých skôr ako ja.. Ja som ich videla až na 3-tí deň 😢 A ževraj ma videl aj cez okienko, ktoré viedlo do operačnej sály.. Teda, videl hlavu

vedvies
6. dec 2006

aha tak potom mozem brat aj kyselinu l. - nebrala som ju iba tento tyzden - to by nemalo vadit, vsak?

ahoj katrin - tak ako, posluchaju dvojcatka chlapcatka? su nadherni cmuuuk 😀

froschka
6. dec 2006

a preco ti nedali mimi k hrudi? ☹

katrin
6. dec 2006

froschka, pretože ich hneď dávali do inkubátorov, boli veľmi malinkí ... videla som len zelené balíčky ako ich odnášali

katrin
6. dec 2006

zelené myslím ako zabalené do tých zelených plachiet, čo sa používajú pri operáciách (niečo ako plášte)

tonicka
6. dec 2006

jasne, ze ju poslucham. Poctivo lezim... a zaplatila som si babu na vianočne upratovanie, takze tu mám dnes krasne a voňavo bez namahy 😀

vedvies
6. dec 2006

musela si sa bat o nich vsak? ale su krásni juj 😉

froschka
6. dec 2006

katrin uz rozumiem no to je take male nestasticko predcasnych porodov...v kolkom tt si vlastme bola?

a kolko maju mali uz kg...no bombardujem ta otakami xi nevadi?

katrin
6. dec 2006

tonicka, tak to ti závidím.. 😀 ja upratujem postupne.. U nás to zatiaľ vyzerá ako po výbuchu 😀 Ale na okná kašlem.. tie sa budú umývať až keď nebude cez ne vidieť

ninocka
6. dec 2006

ahoj katrin ako sa dari vasej rodinke

vedvies
6. dec 2006

katrin, alebo ich neumyvaj vobec a pockaj az ked ich budes menit za plastove, alebo uz mas plastove 😀 😵

katrin
6. dec 2006

vedvies, no bol to zvláštny pocit.. v nedeľu som povedala, že ak ich zo mňa nevyberú, tak sa roztrhám... V nedeľu večer som zrazu nemala brucho a ani som si detičky nevidela..
Froschka, porodila som presne v 32tt + 2d. Malí majú teraz cca 2500 gr, priberajú, majú také syslie líčka obidvaja, hlavne Maťko 😵

katrin
6. dec 2006

vedvies, mám už plastové, ale na to fakt nie je čas ani chuť.. hlavne treba byt zbaviť všetkého toho prachu

tonicka
6. dec 2006

Kedze mám zakaz, tak sa ani nesnazim a uz som aj za ten mesiac zlenivela 😀 Ale tesim sa na pecenie, len som zvedava ci budeme 2v1 alebo uz rozdelene 😀 vam sa ako dari, okrem výbuchu domácnosti? 😉

katrin
6. dec 2006

tonicka, dobre.. zacinam si zvykat na akutny nedostatok spanku, na večné pranie, zehlenie (na to zehlenie chodi mama, ale aj tak musim aj ja obcas chytit zehlicku) ... Samozrejme, uz mam -2kg pod pôvodnou vahou ako pred tehu, len este pneumatika na bruchu nezisla.. Ale každý deň je to lepšie a lepšie.. 😉

vedvies
6. dec 2006

no babenky mne padla - prajem prijemne klabosenie a posielam cmuuuuuk 😀

katrin
6. dec 2006

ozaj, neviete čo je so Zuz? 😕

tonicka
6. dec 2006

no super, stihla linia... 😉

malalady
6. dec 2006

tonicka no kukuk 🙂))

tonicka
6. dec 2006

ahoj malalady
😀

malalady
6. dec 2006

tonicka sa pochval este to na teba neprislo ??? 😉

certica
6. dec 2006

nakukla som, takze kuk malalady, helou katrin 🙂

tonicka
6. dec 2006

zatial nie 😀 este týzden sme sa dohodli 😵

malalady
6. dec 2006

certicka kukuk moje zlatunkava 🙂

tonicka tak to mas dobre ja sa musim dohodnut potom aby islo pekne vonko nech ma to nebude bolet.. nech netrapi maminku 🙂 no hadam posluchne aj mna ono noooo uvidime heh..

certica
6. dec 2006

ako malalady, bola si na tom sone? alebo som nieco zase prehliadla? 😕

malalady
6. dec 2006

certicka dnes ma mal len objednat 🙂
no ale dnes som pocuvala srdiecko jeho no 🙂 a ty ako moja? 🙂 v pondelok o 11tej som objednana tak ked pridem domkov tak dam vediat co a ako no 😀

certica
6. dec 2006

my v pohodke, sem tam nervy, sem tam smiech 😀
inak som na vas zvedava malalady, tak si zapisujem do hlavicky - pondelok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre