• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
tak tak made :wink:
posledne dni to tu nejak viazne :confused:
11. dec 2006 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to emjee
mas sice pravdu, co si napisala tribitke v teme prve tyzdne tehotenstva, aj to, ze si ju uzamkla - su tu podobne temy, ALE, zda sa mi to trochu necitlive napisat, ze "ak chce obkecavat kazdy tyzden tehotenstva,tak...." vies, emjee nie je to o obkecavani, ked mas v brusku dietatko, tak si ovela citlivejsia, mas vacsi strach a presne to iste v tom momente pocitila tribitka a preto sa pytala - mala obavy, nie je tu tak casto na MK, mozno nevedala ako to tu chodi, ale keby som bola nova, plna strachu a mozno tehotna prvykrat...tak ma to dost odradi. Ved predsa sme tu vsetky pre seba, aby sme si dusevne, psychicky pomohli...ty si ju vsak svojim postojom prinajmensom urazila. To je vsetko, to bol moj nazor.
11. dec 2006 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diddi, mame aj IP :wink:
(a tribitka nie je na fore nova)
11. dec 2006 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved prave, ze mame IP
11. dec 2006 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky nebludi tu uz nikto? :confused:
11. dec 2006 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diddi, ved aj ja som jej pisala ze je tu kopec tem kam sa zapojit... fakt to viedlo k tomu ze druhe tyzdne... to by tu bol riaden hokej.... mohla prist sem alebo este lepsie opytat sa lekara lebo bola to dost lekarska otazka a nie na nas co sme ten uzv nevideli a ani netusime ako a co :zipper_mouth: nechapem ze sa v poradni nepytaju taky ludia a hlavne pri prvom tehu ked nevie :zipper_mouth:
11. dec 2006 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry vecer sa praje! :wink:

Sa mi nechce nejak spat...
11. dec 2006 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani mne sa este nechce tessa :slight_smile:
11. dec 2006 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, froschka, ty cakas jednovajecne dvojicky :confused: to je zlate :slight_smile: Ja som vzdy tuzila mat dvojicky... :wink:

A kukam ze zo Sale...mala som odtial ex-a :grinning:
11. dec 2006 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som zo sale kocky, ale idem si laskat do vane, cela ja ma boli :grinning: som dnes prala, piekla, varila, upratovala:zipper_mouth:
11. dec 2006 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessa no vacsinou som v rakusku :slight_smile: a ja som tiez chcela dvojicky no myslela som ze budu dvojvajecne hehe ale ze ju jedna krv je iste od minuleho tyzdna :slight_smile:
11. dec 2006 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz, bacha na teplu vodu, vyvolava porod :grinning:

froschka, to je super, prajem ti, aby ste boli vsetci traja (tri) :slight_smile: zdraví)!
11. dec 2006 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj muz ma od zajtra dovolenku...ale musi tu robotu neskutocne milovat, lebo prisiel z nej o 13tej a vcul mi zahlasil, ze on musi si do roboty pre nieco skocit...tak isiel.. :angry: No nepojdem sama spat...krpec uz spi, tak co bude mamina robit bez chlapa??? :grinning:
No predsa chatovat :grinning: :grinning:
11. dec 2006 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz no ja som povodne s okrese NZ a a pak sme sa do SA odstahovali :slight_smile: vesele uvolnenie vam zelam

tessa dakujem :slight_smile: a ty ako s drobcom?posluchate sa?
11. dec 2006 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a moj chlap je doma a chatuje dakde inde hehe :slight_smile:
11. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaale, mrzuty je momentalne uz par dni...Dr. nam oznamila, ze to vyzera na zuby...tak to tak aj beriem :confounded: :slight_smile:
Inak je zlaty, to uz je teraz taky maly smejko :slight_smile:
Idem prihodit nejake foto do albumu cerstve :wink:

A ty sa ako citis? Prve mesiace su najhorsie...
11. dec 2006 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessa uz su za mnou do 9tt som sa strasne bala ale ked sme sjudicka videli tak sa uz len radujem :slight_smile:
11. dec 2006 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnooo, albumcek vytvoreny novy... :wink:

froschka, len si davaj pozor, prve mesiace kriticke byvaju...
11. dec 2006 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessa to som uz raz prezila :unamused: nebojkaj teraz davam pozor naozaj na vsetko
11. dec 2006 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajaj, viem,ze sa o tom tazko hovori, ale uz si bola tehu?
11. dec 2006 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prenadherna ocka ma malicky a po tatkovi ma obrysi oci a obocia :slight_smile:

ano bola som tehu v juli a v sept som spontanne potratila plod sa nevivijal zrejme aj 3tyzdne ale uz je to za mnou niekde by tu mala byt tema tehotna po potrate je podrobne o mne a este mam temu taky maly zlaty pribeh tak ak chces pokukaj ten uvod :slight_smile: tu by to bolo na dlho vypisovat
11. dec 2006 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pojdem to pokukat...tazko sa mi taketo temy citaju a ja len dakujem Bohu, ze som taky problem nikdy nemala a nam sa podarilo babo hned po svadbe, tak sme to aj chceli...
11. dec 2006 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tesa no ja sa necudujem mne to pomaly pripada ako beziaci pas ze tak vela zien potrati no je to prirodzena vec aj ked bolestiva ale vsetko raz preboli a na kazdu sa usmeje stasticko :slight_smile:
11. dec 2006 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uz o dalsiu zatku prisla a myslim si ze to mam zratane :zipper_mouth:
11. dec 2006 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si zase "uzila" porodu...tam boli komplikacie...ale to som tu uz aj ja x-krat pisala...A aj ked cele tehu bolo ok, porod lekari zanedbali a Matko sa skoro udusil pupocnou snurou... :frowning2: Tiez nic prijemne... :frowning2:
11. dec 2006 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz, coooooooo? :confused:
Ides "na to"?? :slight_smile:
11. dec 2006 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessa no este nie... mne uz druha zatka odisla iba .... :zipper_mouth: a brusko tvrdne ale az tak veelmi neboli ze by som nezaspala :grinning: zatial :zipper_mouth:
11. dec 2006 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessa myslim ze je dolezite do akych ruk sa dostanes a to ako sa tehu vie prevratit na kolotoc po nemocniciach si dokazem predstavit ked citam kolko bab ma ake problemy

zuzi a kedy sa ides zbavit kinderka :slight_smile: :sweat_smile:
11. dec 2006 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok