Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

tessa
11. dec 2006

zuz, kukni mojho krpca, hodila som novy album 😉

froschka
11. dec 2006

jeje mne nabehol prave 15tt jak kukam 😵

tessa
11. dec 2006

froschka, zdalo sa mi privela platit si este aj za porodnika pri tych vsetkych palkach, co sme vysolili...ale dnes by som nezavahala ani sekundu, aj keby ten porodnik pytal neviem kolko!!! 😖 Fakt, za zivot dietata to vazne stoji! 😉

froschka
11. dec 2006

tessa hmmm no uz to nevratis a napokon ste zdravucky vsetci a to je najdolezitejsie 😉

zuz11
11. dec 2006

tessa, som akurat kukala, veed ty uz mas doma dvoch velkych chlapov 😵 Matko je krasny uz aj ja chcem 😵
mam uz dost tohto tehu ako mi je zle a kolko mam komplikacii a hlavne verim ze to porodim normalne....
inak vam poviem nemohla som vo vani sediet lebo som mala pocit ze som otvorena a nieco zo mna vybehne 😀

froschka
11. dec 2006

zuz 😀 no nesmejem sa skodoradostne len si to zlato napisla 🙂
aj ja si velmi zelam aby som nemala cisara ale nevyberiem si
dufam ze tebe sa trapenie-takpovediac coskoro skonci a veselooooooo

tessa
11. dec 2006

zuz,
Matko uz je maly slonik...ma 8,5kg 😲 😕 😲

A verim ti, ze sa uz chces bruska zbavit...ale ver, ze pak budes uz len spominat, ako ti bolo fajn, ked si spala 8hodin vkuse, ked si mala cas sa najest, navarit, ocesat sa... 😀 😀

froschka
11. dec 2006

tessa nestras ma hehe ja dufam ze sa po porode este ocesem hehe alebo si moc fandim? 😀

tessa
11. dec 2006

froschka,
nie raz sa mi stalo, ze som sa prvykrat cesala az poobede, ked mala prist nejaka navsteva kuknut krpca 😀 😀

zuz11
11. dec 2006

tessa, tak to je slonik a ty kulturista 😀 mas co nosit, ale vobec nevyzera na tolko kg 🤐
no mozno budem spomynat ale skor na druhy trimester nie na prvy a posledny 🤐 tie su na nevydrzanie 🤐

froschka
11. dec 2006

zuzi kedy si inak citila prve pohyby?pozeram ze si dost stihla a take baby maju vraj skor

tessa
11. dec 2006

mnooo, dosiel mangel uz, idem spat...
Sa majte a dobru vam! 😉

zuz11
11. dec 2006

tessa ja sa ani teraz necesem, bud si umyvam vlasy alebo iba gelujem 😵 mam necesiaci uces, cesem iba po umyvani 😵
jaj froschka, budem drzat palce aby si tie dvojky mohla porodit normalne a nacas 😉 ved budem sledovat Tvoj pribeh, teda vas 😉

froschka
11. dec 2006

tessa no necham sa prekvapit ake strasidlo sa zo mna stane ale upravit sa nejak musim nech sa ma deti neboja 😎

froschka
11. dec 2006

dobru tessa 🙂

zuz11
11. dec 2006

froschka, ja som pohyby citila v cca 17tt zacalo to bublinkami a o par dni nato kopancom 😵 zalezi to ale aj od ulozenia placenty a vlmi vela faktorov na to vplyva 🤐 je to individualne 🤐

froschka
11. dec 2006

zuz no uvidime ale ja vyzeram na komplikacie koli jednej spolocnej placente kedy si zvyknu mimina kradnut ziviny no zatial sa to vyvija v norme 😒

zuz11
11. dec 2006

tessa, dobru Vam vsetkym trom 😉 😀

froschka
11. dec 2006

a tie bublinky by si prirovnala kruteniu criev alebo k niecomu blizsie specifickemu?

zuz11
11. dec 2006

jaj froschka, to som citala o jednovajecnych ze ako je to s nimi tak sa drzte a dohovarajte im nech su poslusny a nekradnuu si a rastu krasne narovnako.... neboj dobre to dopadne... budem drzat palce a modlit sa za vas 😉

zuz11
11. dec 2006

froschka, no bolo to tesne pod pupkom a bolo to nieco nove co som doposial nzazila, neboj ak to budes mat spoznas to 😉 ale nie kazda ma aj bublinky 😀 niektore maju hned buchnaty 😵

froschka
11. dec 2006

dakujem si zlatunka 🙂 aj ja budem na vas mysliet nech sa vam pekne ulavi 🙂 ideme si uz lahnut tak papa a pekne sniky este vo dvojke 😉

zuz11
11. dec 2006

no idem spat, mozno je to moja posledna kinderkova noc 😀
tak sladke snicky aj vam 😉

andrea.m
11. dec 2006

ahojte...froschka ja som mala hned buchnáty...buchnátik rozpoznáš,to budeš normálne cítiť také slabšie bum do brucha,ale z vnútornej strany

tessa
12. dec 2006

bre ranko babule! 😉

tessa
12. dec 2006

babule, co vsetky este spite??? 🙂

bubonic
12. dec 2006

ja nie! želám dobré ránko. ja sa tak v poslednom čase zamýšľam nad tým, čo ja s tým úbohým bábatkom budem robiť keď sa mi narodí. či sa budem o neho vedieť postarať a tak. no normálne ma chytá panika.

certica
12. dec 2006

bubonic, to je normalne 😉 . dobre ranco

tonicka
12. dec 2006

dobré ránko babublky. Bubonic vitaj v klube 😀 Ak ťa to poteší okolo 34-35tt sa to zlepší 😀

petruska77
12. dec 2006

dobre ranko 🙂 mna zatial panika nechyta, ale ako sa poznam urcite pride...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre