Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

froschka
12. dec 2006

uf oki no ja som uvazovala ze neskor by sme mozno mohli mat este mimi ale asi po dvoch drobcekoch naraz budem mat dost

ahoj dorotka 🙂 aj ja pozeram jake wow fotky

diddi
12. dec 2006

dorotka, myslim si, ze ta tvoja fotka, kludne tam moze byt...na ceskom MK som videla tiez podobnu...podla autora - ta baba je prva, na "a"

certica
12. dec 2006

dorotka, ani nejdem hadat, asi ta, co sa mi najviac lubi 😉 😀

evita
12. dec 2006

ahojte kočky 🙂
maličká mi na chvíľu zaspala a tak mám trochu čas písať, pribudlo tu strašne moc nových tehuliek čo som tu nebola
luci, zajtra mi určite pošli sms čo sa skrýva v tvojom brušku 😵

diddi
12. dec 2006

dorotka, a pozri si na ces. MK fotoalbum "adua"

dorotka
12. dec 2006

diddi mrknem ale pre istotu som napisala emjee lebo mam pocit ze predsa len slovenky su na taketo fokty prisnejsie inac mrkni aj album marki ona tiez mala celkom faj fotky tiez na ceskej verzii 😉

zuzula
12. dec 2006

Dorotka tie fotky su fajn, my sme tiez experimentovali a fotos su skvele ale ja by som sa citila blbo to sem zavesit, chodi sem par ludi z draheho rodiny a to nechcem aby ma obkukavali...inak je to v pohode nie je na tom nic pohorsujuce. 🙂

dorotka
12. dec 2006

a tak marki uz ich tam nema zato tam ma babatkove od toho isteho fotografa 😉 ale ked som pozrela aduu este by som tusim par fotiek mohla pridat 😀 😀
zuzula no my niektoru z tych odvaznejsich vyvesime aj doma takze tento rodina ma fakt nemusi trapit 😉

diddi
12. dec 2006

no ved...ta ma omnoho "odkrytejsie"

dorotka
12. dec 2006

inac zuzula tuto fotku co mas tu ti tiez robil manzel? ta je super a aj ta posledna v albume 😉

bubonic
13. dec 2006

kili ale keby to bola pravda tak to my by sme mali babu a máme chalana 😀 . skôr si myslím, že u mňa zavážilo to, že aj Jakubov brat má len samých chalanov.

domcek
13. dec 2006

Ahojki no a na margo tych dvojciat este fakt neviem lebo mazeliokov otec ma surodencov dvojvajecne dvojcata chalanov a do 2rokov boli na svete aj jednovajecne dvojicky dievcata. Moja stara mama z ockovej strany pochadza z dvojvajecnych dvojiciek a aj v maminkinej rodine su dvojcata. Takze ...... 😅

certica
13. dec 2006

prijemny den 😉

ninocka
13. dec 2006

dobre ranko dievcatka + bruska

dorotka
13. dec 2006

dobry den 😉

ninocka
13. dec 2006

dorotka co tu nove ? babetka ?

dorotka
13. dec 2006

ninocka neviem nic o novych babatkach ale tusim idem zuz aspon napisat ze na nu myslim 😉

ninocka
13. dec 2006

dorotka cakate dievcatko ? nemysleli ste predtym, ze cakate chlapceka ?

bubonic
13. dec 2006

pomaly ale isto zisťujem, že ako sa blížia vianoce a moja dovolenka nejako sa mi nechce chodiť do roboty. bóže ešte týždeň budem dva týždne doma 😀

ninocka
13. dec 2006

bubonic no aspon mas motivaciu pracovat tyzden a potom dlho dlho oddych

dorotka
13. dec 2006

bubonic bud rada ze nemusis byt cele dni doma 😉
ninocka ano mame to aj v lekarskej sprave cierne na bielom pohlavie zenske
a nemysleli iba ja som mala taky pocit a rozpravala som sa z chlapcom ale ked som sa kukala do zrkadla aj ja som mala pocit ze to bude baba 😀

ninocka
13. dec 2006

tak gratulujem k babe

dorotka
13. dec 2006

dakujem 😉

katrin
13. dec 2006

helou baby, bré ránko.. čo nové?

ninocka
13. dec 2006

ahoj katrin tu skoro nic a co ty

dorotka
13. dec 2006

ahoj katrin stale cakam ze sa to dozviem
u vas uz doburali?

katrin
13. dec 2006

dorotka, ale kde... 😠 budú robiť ešte celý budúci týždeň 🙄 🙄 🙄 🙄 čakám, kým mi doperie práčka a balím deti, idem k našim... už tretí deň som viac-menej u našich.. Malí to neznášajú veľmi dobre, dnes v noci sme mali koncert - celú noc... o polnoci som odpadla, pretože som už bola tak unavená, že som ani nevidela.. ešte že je manžel 😵 chudák, bol s nimi od polnoci do rána hore a ráno šiel do práce.. dúfam, že sa nič nestane ☹ 😔 Ja som tak tvrdo zaspala, že som ani nepočula, ako plakali 😝 samozrejme, o 4-tej ma zobudil, aby som ich aspoň prezliekla a prebalila... booože, to bola noc...

ninocka
13. dec 2006

neboj katrin zlepsi sa to boze pozeram , ze tvoji malicky uz maju mesiac ako to leti

katrin
13. dec 2006

ide o to, že im neprospieva to, že sa niečo v dome robí a ani to večné chodenie hore-dole. Ešte ideme dnes aj na očkovanie 😝

lucinka
13. dec 2006

dobré ránko všetkým... 🙂
katrin pošli tých robotníkov do r... 😠 takto vám narušili váš kľudný režim..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre