Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

diddi
13. dec 2006

ozaj jj, myslis, ze mozem jej povedat, ze nechcem, aby boli na usg medici - chalani...mne este robi vaginalny a je mi to dost neprijemne, ked je okolo 5 chalanov a kazdy inej narodnosti ☹

bubonic
13. dec 2006

diddi ona sa ťa musí opýtať, či ti ich prítomnosť nevadí a ty máš právo odmietnúť. obzvlášť keď je ti to nepríjemné a zbytočne ťa to stresuje.

diddi
13. dec 2006

ok...super, tak dufam,ze sa to opyta, lebo potom ja jej poviem, ze mi to vadi

jj2202
13. dec 2006

diddi, to sa mi este nestalo ale normalne jej povedz ze je ti to neprijemne. ja by som jej to urcite povedala.
vcera bola na ultrazvuku este jedna doktorka, lebo skusali ten novy usg.---uz som pisala. ale medikov by som tam nechcela-ani dievcata 😖 😕

lucinka
13. dec 2006

dnes je tu nejako mŕtvo... ☹
neviem či som si dobre všimla v tabuľke decembroviek, ale zuz je už maminkaM? 😕 gratulujeeeeeeeem.... 😵 😵 😵

madeleine
autor
13. dec 2006

narodila sa zuz-kina dievcickaaaaa 😵

madeleine
autor
13. dec 2006

Hana Leila 14:48 uzrela svetlo sveta, zhlboka sa nadýchla a dala o sebe vediet, má 2,9 kg a 47 cm... aj s maminkou sa majú skvele a konečne tehotenstvo za sebou... 😀

diddi
13. dec 2006

jeeej...tak dievcatku prajem naj, naj, nech sa mu na tomto svete paci, nech je zdrave a robi radost svojim rodicom...zuz, rychlo sa zotav a sup k nam

nevesta
13. dec 2006

Gratulujeme 😵 😵 😵

madeleine
autor
13. dec 2006

treba pomaly doplnit stavy tehuliek.... 😀

ninocka
13. dec 2006

gratulujeme

ninocka
13. dec 2006

veru tym padom, ze je tu vela mamiciek uz treba nove tehulky

diddi
13. dec 2006

baby, co to znamena, ked mi lekarka napise do kolonky pohlavie, ze VVCHNN?

ninocka
13. dec 2006

diddi ja ti neporadim

madeleine
autor
13. dec 2006

vývinová vada - chlapec (nadpriemerne nohaty) 😀 😀 😀

diddi
13. dec 2006

hm...nemate to nikto napisane na papieri z usg?

dorotka
13. dec 2006

jee tak to jej blahozelam inac ako sme boli v tej nemocnici zrazu som mala pocit ze to bude baba hoci dovtedy som skor tipovala chlopa 😀 😀
ale stale to nebol ten pravy vestecky pocit tak som cusala 😉 a som strasne rada ze su zdravucke
lucinka ty co? povedali co to bude?

madeleine
autor
13. dec 2006

diddi aj ty cakas dvojicky? 😕 to som nevedela... tak to gratulujem... 😎

tonicka
13. dec 2006

diddi, mrkni tému znaky v tehotenskej knižke, tam je napísané, že pohlavie zle čitateľné 😉

barunka
13. dec 2006

diddi mrkni túto otázku v poradni, možno je to aj váš prípad
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Advisor...

katrin
13. dec 2006

diddi, tá skratka znamená, že pohlavie zatiaľ neurčené 😉 aj ja som to mala... (resp. zatiaľ nerozoznateľné)

gratulujem zuz... aj tak sa dá, že na termín sa porodí.. 😀 aj tak som celý čas myslela, že zuz bude mať chlopa.. no čo už, s tipovaním končím 😀

diddi
13. dec 2006

mad...hej, dvojvajecnych drobcov...dnes sme boli na usg a ten jeden sa stale schovaval 🙂 nechcel sa fotit...zatial maju 5cm, len potrebujem rozlustit pri pohlavi, ze co to je VVCHNN...ci to niektora z mamin a tehuliek nemala napisane.

diddi
13. dec 2006

aha...tak dakujem katrin....nechapala som preco to tam zrazu napisala, ked zatial tuto kolonku vyskrtavala...vdaka

dorotka
13. dec 2006

diddi netrap sa tym aj keby si tam mala neviem co napisane stejne neverim ze by to niekto v 12tt bral ako 100 percent

katrin
13. dec 2006

diddi, v 12tt je aj tak skoro na pohlavie 😉 ja som sa to dozvedela v 30 tt a porodila som 2 týždne na to.. tak kľud 😀

diddi
13. dec 2006

ved to mi je jasne, ze v 12tt urcite nic nevidi, len som nechapala, ze doteraz to len vyskrtla a zrazu dnes tam toto napisala...inac som sa jej pytala, ze kedy sa uz daju vylucit/potvrdit nejake tie vyvoj. chyby a povedala mi, ze prave to dnes robila...hm, nevedela som,ze sa to da len tak z usg..myslela som,ze treba nejake specialne vysetrenia

dorotka
13. dec 2006

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
babulky tak presne toto lehatko som kupila aj ja z druhej ruky

katrin
13. dec 2006

diddi, na uzv vidia takéto veci, ďalej sa robia AFP testy tuším v 15-16tt, ale tie nie sú vždy presné 😉 oni pozerajú hlavne chrbticu a prípadné zrasty na nej..

dorotka
13. dec 2006

diddi praveze nie vacsina ludi to vie s usg jedinou vynimkou su kocky ktore to vedia z amniocentezy a tie to uz fakt maju na 100 percent 😉

certica
13. dec 2006

dorotka, to lehatko je velmi dobra vec, aspon nam sa osvedcila a dost dlho sme ho vyuzili. Dalo sa tam nastavit aj vibrovanie, myslim ze dva stupne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre